Free On Board Cup 05

Už po desáté za sebou ožije humpolecký skatepark FREE ON BOARD CUPEM 05 ve skateboardingu, který se letos uskuteční dne 27.srpna 2005 v F.O.B. skateparku Humpolec. (u koupaliště či hokejového stadionu)

FREE ON BOARD Sk8 CUP patří k jedněm z nejlepších závodů na Vysočině důvodem je bezesporu, že závod přesahuje rámec standartní sportovní akce, protože jeho součástí se staly nejen koncerty kapel jež ke skateboardingu patří, ale i exhibice profesionálních jezdců, výstavy a jiné atrakce pro návštěvníky.
Pro letošek jsme si připravili pro jezdce několik novinek a to ve dvou formách. Ta první je podpora formou energy drinků od firmy RED BULL která se nabídla, že jezdci kteří se budou účastnit Sk8 závodů F.O.B. budou zdarma napájení právě jejich produktem. Druhá z novinek je, že místní PIZZERIA ZANZI zdarma dodá občerstvení formou pizz pro jezdce kteří budou závodit na F.O.B.
Závod se jede o věcné ceny v hodnotě 50.000,- Kč.
Slosovatelné vstupenky o ceny. startovné / vstupné 100,-Kč.

Více informací na http://www.freeonboard.info

Jak to vypadalo loni se můžete podívat na http://www.humpolak.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2353&mode=&order=0&thold=0 a videa jsou na http://www.humpolak.cz/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=4

Čtěte dále:   Bratři Bartošové zvou do Humpolce

olaf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zaklapejte si v dřevácích na Šumavě!

Po Srp 15 , 2005
Stejně jako v loňském roce, tak i letos vás chci pozvat na originální akci, která se bude konat v šumavském městečku Volary na Prachaticku. 12.ročník Volarských slavností dřeva proběhne o tomto víkendu v sobotu a neděli, tj. 20. a 21.srpna. Návštěvníci se zde mohou pokusit o překonání rekordu v počtu […]

You May Like

Témata