Hejtman Vysočina Jiří Běhounek pogratuloval M. Zemanovi

32

Gratulace hejtmana Jiřího Běhounka adresovaná Miloši Zemanovi ke zvolení do funkce prezidenta České republiky

Gratuluji Miloši Zemanovi ke zvolení do funkce prezidenta České republiky. Věřím, že bude doma i v zahraničí výraznou osobností, která si vybuduje a udrží veřejný respekt, získá širokou důvěru a uznání. Přeji mu i touto cestou v nové funkci mnoho úspěchů a bude mi ctí adresovat budoucímu prezidentovi pozvání k návštěvě Kraje Vysočina, neboť i z jeho druhého domova – Vysočiny vzešlo jeho nezanedbatelné voličské zázemí.
 

 
 

MUDr. Jiří Běhounek

hejtman Kraje Vysočina

zdroj: www.kr-vysocina.cz

Čtěte dále:   Víme, kde budou zítra policisté měřit rychlost

Petr

32 thoughts on “Hejtman Vysočina Jiří Běhounek pogratuloval M. Zemanovi

 1. Hlavně až pojede do Velké Británie, tak ho nesmí napadnout nenavštívit anglickou královnu Alžbětu II. Tam si těžko vybuduje a udrží veřejný respekt a získá důvěru a uznání…

  1. Ten Velkou Británii ani nenavštíví. To raději pojede chlastat se svojí partou na Ukrajinu. Jinak si taky myslím, že by se královna našeho leguána lekla, ale byla by to dobrá groteska.

     1. Myslím, že víc by pan Zeman uvítal zájem pana doktora Karla Nešpora.

 2. Vy se vztekáte jako by vám někdo vzal na pískovišti kyblík a lopatičku.Už jen spreje a jít malovat na plot!

  1. Myslíš jako ten tykadlovej magor ? Já si myslím že v této pozici je to už jen a jen o legraci a trapasech. A že si jich ještě užijeme 😀

   1. To ani ne ale poničený plot Zemanovi sousedky a Jandákovi vrata taky nezůstalav puvodním stavu..

    Jinak s misou níže musím souhlasit..Je to ostuda lidí takhle plivat jed..
    I když „co se divím tohle je inetnetová diskuse“..

   2. Myslím jako že tykadláč ničil plakáty, které taky někomu patřily. Stejně jako plot Zema nebo Jandáka. Je to hnus, sekat ruce každýmu kdo sáhne na cizí majetek.

 3. Musím říci, že mě ti noblesní, inteligentní a vzdělaní voliči KS začínají poněkud otravovat. Mají plná ústa či klávesnici hulvátsví a buranství na adresu Zemana, sami se ale projevují tím samým způsobem, neřku-li daleko horším. Pokud si podporovatelé KS váží údajného gentlemanství svého kandidáta, pak by měli vědět, že gentleman dovede uznat porážku a poblahopřát vítězi.

  1. Je to tak, jaký prezident takový národ. Velká, moc velká škoda že z kandidátky vyštípali Okamuru. Byla to možná šance na změnu. Takhle frčíme dál ve starých kolejích.

   1. Myslíš toho ubožáka Okamuru,díky Bohu,že nejsme poctěni jeho bláboly v reálu na Hradě,Zeman je proti němu zlatý !

    1. Zlatý ? To jsem si nevšimnul, ale na plech je furt :-))). Tady byl poslední PAN prezident Masaryk. Ale kam to teď spěje to nevím. Starý struktury se vrací. Zeman na hradě a jeho kámoš Klaus z prezidenta na premiéra. A chátra v podhradí se mezi sebou pře kdo koho volil. To je tragikomedie………

     1. Je mi úplně jedno,koho si Zeman na Hrad sebou vezme.Horší než Jakl a Hájek určitě nebudou.

     2. Tak to je mi líto.. Vaše rozhledy zřejmě neasahají za čejovský kopec.

     3. Pokud vidíte dál, k Lipnici, možná že až ku Praze a dál ……. a prohřešky obou uvedených pánů jsou tak všeobecně známé – PROSÍM KONKRÉTNÍ PŘÍKLAD, kdy a jak se jeden nebo druhý sekl ve své práci.

     4. Aha. Nerozumíme si. Respektive začínám mít dojem, že mi rozumět nechcete.

      Ptám se na chybu, kterou udělali – pan Hájek (vicekancléř) nebo pan Jakl (ředitel politického odboru kanceláře prezidenta), při své práci.

     5. Zajisté se vždy chodili dobře upravení a protokol drželi. Jenomže to umí i aranžér katafalku. Pokud jejich veřejné výblitky a slovní hovna padající z hradeb až za naše hranice (V Evropském tisku, byste tyto pány, také jistě dohledal) nepovažujete za přehmat, mohu vám gratulovat 🙂 Jste šťastný. Lidská stránka a etické měřítko vykonavatelů reprezentatiovních funkcí je vám zřejmě cizí. Problémem je, že spadáte do celkem významného vzorku obyvatel ČR, kteří s výše uvedenými hodnotami nakládají stejně.

     6. Z Vašeho popisu usuzuji, že slučujete profesní a lidskou stránku těch dvou pánů.
      A soudím, že se ve své práci i podle Vás přehmatu nedopustili. OK, díky za odpověď.

      K tomu kam spadám – snad jediné: nevím jak významná část lidí považuje zrovna ty dva za správné. Mám ale pocit, že je tomu přesně naopak – masa si na novinkách a v Blesku přečetla, že Hájek má kopyto a Jakl ocas a má jasno. A obávám se, že se s tou masou vezete i Vy.

     7. Usuzujete velmi správně, profesní a etická stránka těchto funkcí se v civilizovancýh zemích prostě slučuje. Tudíž se podle mého ve své práci dopustili přehmatů mírně řečeno ostudných. Díky za bystré čtení.)

     8. Dobře, přistoupím na tuto skutečnost. Jakkoliv veřejný výstup úředníka (Jakl) a koordinárora (Hájek) nepovažuji za související z jejich prací. Budiž po Vašem.

      Co dělají špatně? Vámi uvedený článek (střípek mnoha, které na to téma vyšly) nepovažuji za přehmat p. Hájka.
      Obsah té knihy znám, četl jsem ji. Vy také? Pak mi dokážete určitě obhájit své tvrzení, že pánové konají špatně. Nechoďte na mne s citacemi dostupnými v novinách a vytrženými (velmi účelově vytrženými) z kontextu. A poprosím o jediný hřích pana Jakla.

     9. Většina jeho veřejných projevů jsou hříchem, stále nechápete..Jakýkoliv veřejný provej vysokého úředníka SOUVISÍ s jeho prací! 🙂

     10. Velmi dobře chápu. Rozumím tomu co mi říkáte. Vy ty dva pány prostě nemáte rád.
      ALE
      Já se ptám: JEDEN KONKRÉTNÍ HŘÍCH OD KAŽDÉHO. Nic víc.

      Například: Hájek žere děti. To je špatně. A navíc říká, že žrát děti je dobré – a to je taky špatně.
      Jákl žere děti, ale jenom pečené a stydí se za to. Není to tak moc špatné jako u Hájka, ale pořád je to špatné.

      Prostě jeden konkrétní hřích, špatnost, chybu, přehmat, sek …… Máte?

     11. Ááách jo, Františku. Tak já si dovolím uvést příklad – což takhle obhajoba amnestie z úst pana Jákla? Co ty jeho bláboly a široké diskusi a její projednání v širokém okruhu 3 – slovy tří – odborníků? Obhajoba pana Jákla je dosti ošemetná diskuse. Jirka.

     12. Obhajoba amnestie tak, jak ji prezentovali novinari – a neni duvod si myslet ze si vymysleli – je projevem prizdisracstvi. To by se Jaklovi vycitat dalo, tomto pripade ano.
      Jen si nechavam 50% vyhradu (rikam by se dalo) – Jakl mnohokrat prokazal ze prizdisrac neni, at uz tim co rikal, nebo delal. Za svym si sel vzdy rovne.

      A upozornuji, mluvim o tom, jak Jakl hajil prezidentovo rozhodnuti. Rohodnuti samotne, at uz k nemu Klaus dosel jakkoliv je spravne – bezezbytku vyuzil svoji pozici cloveka odchazejiciho z asi nejvyssi pozice jake mohl dosahnout a pri tom udelat neco, co by ho za jakychkoliv jinych okolnosti stalo karieru a dusevni zdravi, prinejlepsim. Klaus totiz vytahl na svetlo a vsem ukazal neco hodne nevabneho a odpudiveho. A jak si s tim co vidi kdo poradi je kazdeho vec 😉

     13. Dosluhující prezident Klaus byl jaký byl,ale nezodpovědnou přípravou amnestie ztratil hodně příznivců.A Jakl to může okecávat jak chce.

     14. Ten ….. klausů pustí mukly a tuneláře a pak prohlásí že pravice má v Čechách problém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Bowling bar Humpolec

Út Led 29 , 2013
Chce tímto způsobem poděkovat všem příznivcům bowlingu, že s námi tráví svůj volný čas. Zároveň Vám tímto oznamujeme změnu tel. čísla na bowling 776 300 066 Novinka na bowlingu: od února čepujeme nové pivo Čtěte dále:   Tipy na víkend na Pelhřimovsku. V Humpolci i Pacově si pochutnají na zabijačce

You May Like

Témata