Historický úspěch humpoleckého tenisu

14

V neděli 8.6. 2014 se v Táboře konaly přebory jihočeského kraje v kategorii minitenisu (5 až 7 let) a družstvu LTC Humpolec se podařil husarský kousek.

Jako nováčci v této kategorii (družstvo bylo do této kategorie přihlášeno vůbec poprvé) dokázali zvítězit a postoupili tak na mistrovství České republiky, které se bude konat na podzim v Prostějově a kterého se účastní 8 nejlepších družstev z celé ČR! Je to vůbec poprvé v historii klubu, kdy jeho družstvo dokázalo postoupit do celorepublikového finále!!! Minitenisté hráli ve složení Jakub Kylsán, Max Šmidrkal, Nicole Zábranová, Jakub Vaněček, Nikol Radilová a kapitánem družstva byl Miroslav Chyba. Jak je vidět, tak nová koncepce pro výchovu mládeže a rozvoj tohoto sportu v Humpolci, která byla nastavená před třemi roky, již přináší velmi sladké plody úspěchu. Věříme, že s otevřením nové tenisové haly, která bude sloužit, jak našim nejmenším, tak i veřejnosti získá Humpolec další trofeje. Moc gratulujeme a všem hráčům i trenérskému týmu ve složení Lukáš Homolka-šéftrenér, Miroslav Chyba-trenér, Lukáš Chyba-trenér, přejeme mnoho dalších úspěchů a chuti do hry.

                                                                                              Za LTC Humpolec

                                                                                              Ing. Libor Novák

                                                                                              předseda

 Aatenishusar.jpg

Čtěte dále:   Odstartovala hokejová krajská liga. Raketový start Světlé, pozdní finiš Žihadel, Humpolec doma prohrál

Petr

14 thoughts on “Historický úspěch humpoleckého tenisu

 1. Blahopřeji dětem,trenérovi,ale i rodičům,kteří své děti k tomuto pěknému sportu vedou,držím palce!

  1. Je to jistě velký úspěch a zaslouží ocenění,práce s dětmi je náročná.Ale pamatujme, že jsou sporty, např hasičský sport, kde vedoucí kroužku mladých hasičů pracují zcela zadarma, rodiče investují do benzínu na soutěže a i když to není tak vidět, i to je práce s dětmi.

   1. Bohužel, trenéři malých tenistů to nedělají zadarmo ani náhodou… Berou bez papírů peníze od rodičů a navíc je dotuje město příspěvkem, takže sice to sportovní úspěch je, ale na rozdíl od jiných, kteří se věnují dětem to tenisté jako dobročinnost nedělají….

 2. Velký úspěch a velká gratulace dětem. Je dobře, že největší městská investice, směřovaná do soukromých rukou, v historii města, začíná tak brzo nést své plody. Alespoň se snáze najdou další peníze na podporu tohoto megaprojektu.

  1. Bohužel tomu zatím celý vývoj kauzy kolem výstavby tenisové haly nasvědčuje. Vše totiž zaplatí město (a mnohem víc než bylo původně slibováno), bude nést na rozdíl od slibu tenistů i všechny provozní náklady a tenisté si budou užívat….. Holt sliby – chyby…. Ale to vedení města od začátku nechce vidět !

  2. Naštěstí to tak snad nedopadne. LTC tam bude pouze a jen jako jeden ze subjektů, kterým bude hala na určitou dobu pronajímána. Vlastníkem je město, spravovat to budou Technické služby. Běžte se tam ale podívat, po dešti vysoké holínky a pozor na strmé betonové stěny volně přístupné ? Hala hotová, ale okolí děs a běs.Pan starosta se opět vyznamenal !

   1. Už teď to dopadlo špatně ! Už to stálo víc než mělo, není to hotové, město si to převzalo nedodělané a kdo a za čí peníze to dodělá nikdo neví…. ale prý není žádný problém tvrdí vedení města jako investor.
    “ Kdo z vás na to má pánové…. ? „

 3. Co se týká závistivých lidí kteří melou pořád dokola že trenéři berou za tréning peníze mě už nebaví poslouchat a někde o tom číst .Všichni měli možnost si udělat trenérské licence ale to samozřejmě není zadarmo nehledě toho že měli spoustu času a myslím i příležitostí ale pohodlnost pro to něco udělat zvítězila.A pokud rodiče nechtějí mají možnost trénovat děti sami ale jde o čas a samozřejmě i o tenisové zkušenosti .Pokud vím tak každý rodič se muže rozhodnout sám jestli za dítě tréning platit nebo ne je to na každým jak se kdo rozhodne .A trenéři pokud vím vystavují klubu faktury .A k tomu že si rodiče platí benzín kvuli hasičskému cvičení tak to u tenisu platí tež a hlavně ve větší míře než je objíždění vesnic .Naše holky obě hrají tenis a kvuli tomu aby tenisově rostly s nimi jezdíme po turnajích,bohužel né do sousedních vesnic ,pro informaci jsou to města vzdálená kolem 100 km plus cesta zpátky takže vám nemusím povídat jaké jsou náklady za takovíto turnaj(strava,startovné atd.) Ale děláme to s manželkou pro děti a je to naše volba a nikdo nás k tomu z klubu nenutí .Samozřejmě že je to penězích proto se rodiče musí postarat .K hale se vyjadřovat už nebudu v tomhle státě se daří těm kteří tunelují firmy a neplátí dodavatelum tím myslím majitele firmy která stavbu prováděla .Názor mám takový že bych nikomu co se týká trenéru a jejich výdělku nic nezáviděl zkuste si to dělat 7 hodin v kuse a pak mužete diskutovat a aspon se pod své názory podepiště s pozdravem Zábrana Robert

  1. Nikdo nepopírá náklady rodičů na všechen sport, bohužel rodiče jsou hlavní sponzoři.To platí v každém odvětví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

S kolem kolem Humpolce 2014 s rekordní účastí

Út Čvn 10 , 2014
Akce se vydařila. Počasí nám přálo jako málokdy, trasa se snad všem cyklistům líbila, a všichni si užili adrenalin i pohodu, každý podle svého gusta. Letošního, sedmého ročníku se zúčastnilo rekordních 153! cyklistů. (Loni 127 a předloni 99). Čtěte dále:   Fotbalisté Humpolce zachránili remízu s Bystřicí až z penalty […]

You May Like

Témata