Hledá se Stavba roku Kraje Vysočina 2015

Se začátkem nového roku se aktuální stává také další ročník regionální soutěže Stavba Vysočiny. Do 14. ročníku je možné přihlašovat stavby realizované v Kraji Vysočina od 1. ledna 2014 do 31. prosince 2015.

K dispozici je sedm soutěžních kategorií – Novostavby občanské vybavenosti, Rekonstrukce staveb občanské vybavenosti, Stavby pro bydlení, Dopravní a inženýrské stavby, Revitalizace veřejných prostranství, Průmyslové a technologické stavby a Vodohospodářské a ekologické stavby. Každoročně je udělována i speciální cena hejtmana Kraje Vysočina. V loňském roce ji získala zdařilá stavba obecního úřadu ve Velké Losenici.

 

 
 

Přihlášené stavby hodnotí odborná porota, která uděluje tituly Stavba roku. Na základě sms hlasování bude udělen titul Cena veřejnosti. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v pondělí 13.června v areálu Zámku Valeč, který byl loni oceněn titulem Prestižní stavba Vysočiny 2014.

 

Příjem přihlášek aktuálního ročníku soutěže bude ukončen 6. května 2016, ale do konce února je možné zaregistrovat stavbu za nižší účastnický poplatek. Další informace najdete na www.stavbavysociny.cz/stavba-roku .

  • Více informací Martin Pertl, Spolek Stavba Vysočiny, tel.: 737 555 677

zdroj: www.kr-vysocina.cz

Čtěte dále:   Silničáři letos opraví silnice v Pelhřimově, Humpolci i mosty. Podívejte se kde

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Historie zdravotnictví na Pelhřimovsku

Út Led 12 , 2016
Středa 13.01.2016 16:00 Čtěte dále:   Čistá Vysočina

You May Like

Témata