Hospůdka u Petra

4

Pro Humpolecké znalce hospůdek – nebojte se, nic Vám neuniklo. Hospůdka u Petra je z Humpolce poměrně daleko, ale myslím že za tu cestu to rozhodně stojí …

Takže napřed – jak se tam dostanete:
Buďto z Humpolce na Ledeč nad Sázavou, na velké křižovatce na Ledčí doleva. V první vesnici – v Hněvkovicích – vpravo a hned za vsí zase vpravo. Přijedete k samotě obklopené lesy – to je cíl!
Druhá cesta je opustit dálnici D1 na sjezdu Loket/Čechtice a vydat se směrem Ledeč. Přijedete opět do Hněvkovic a odbočíte, logicky vlevo. Z Humpolce je to tak 30 kilometrů.
Hospůdka sama je uprostřed lesa, asi bývalá hájenka. Posezení je možné na dvoře kolem grilu, kde se můžete na vlastní oči podívat, jak se Vám připravuje oběd, nebo uvnitř, v malém sále. Pro vinaře je připravený nečekaně bohatě zásobený sklípek, plný archivního vína. Ačkoliv prostory svádí k dojmu, že při 30 hostech si už nebude kam sednout, den před mojí návštěvou probíhala akce pro 120! hostů.
Nabídka nápojů je klasická, nadstandardní je nabídka vína. Kuchyně je zaměřená především na maso na grilu – na spousty způsobů. Navíc, s majitelem, panem Petrem Vlkem, je řeč a tak Vám po předchozí objednávce připraví specialitu podle Vaší chuti, a nebo upraví Vámi dodané masíčko.
Doporučuji vyzkoušet, stojí to za to!
Hospůdka u Petra
tel: 603 338 653
Zahájí 2
584 01 Ledeč nad Sázavou

Čtěte dále:   Zlíňaci testují – Motel Velký Rybník – restaurace

4 thoughts on “Hospůdka u Petra

  1. Tak já mám hospodu , a nevím o tom… 🙂
    …ale je přesně podle mých představ , když je na mýtince…

      1. tak to mi nezbyde nic jinýho , než abych do tý svý hospody zajel a vyzkoušel si svýho kuchaře , když je skvělej 🙂

  2. navštívil jsem, je to super.Dal jsem si kuřecí steak na grillu, s nějakými suer omáčkami. moc, moc dobré.. Všem doporučuji…………….
    SAMPUS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jak se baví Japonci ?

Po Čvc 21 , 2003
V Humpolci se pomalu ale jistě začíná zabydlovat stále více různých národností . Mezi nimi tvoří nepřehlédnutelnou komunitu i Japonci , které sem přivedl rozvoj průmyslové zóny . Čtěte dále:   Zlíňaci testují – Bistro269 - Vystrkov

You May Like

Témata