Humpolcem otřásla vražda servírky v restauraci, pachatele hledá policie

11

V restauraci v Humpolci ráno našli zavražděnou ženu.

Na místě po celé dopoledne pracovali kriminalisté a soudní znalec. Ulice Na Kasárnách byla několik hodin uzavřená. Podle místních může čin souviset s ubytovnami v okolí. Mnozí lidé se přestávají v Humpolci cítit bezpečně.

Zdroj a více na: https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/vrazda-policie-humpolec-kriminaliste-vysetrovani-patrani-vrah-vysocina-servirka-restaurace.A191213_101707_jihlava-zpravy_mv

Čtěte dále:   Opilý řidič v Humpolci najel do garáže, dveře ale byly zavřené

Petr

11 thoughts on “Humpolcem otřásla vražda servírky v restauraci, pachatele hledá policie

 1. Kriminalistům se podařilo v odpoledních hodinách zadržet muže podezřelého z vraždy v Humpolci. Jedná se o českého státního příslušníka, který nemá trvalý pobyt v Humpolci.

    1. Upřímnou soustrast všem pozustalým. Co se týká pachatele, nezbývá než popřát mu záhadnou smrt v celé ve vazební věznici, protože sie obávám, že až na něj nastoupí psychologové, tak se dozvíme, že měl chudák těžké dětství a budeme o něj pečovat v nějakém ústavu. Ten středověk a metody typu lámání v kole měly něco do sebe.

     1. takže agenturní pracovník z ubytovny.. děkujeme městu, že sem tenhle byznys přivedl a nic proti tomu neudělal (není nad desátky)

     2. Hotel Orlík už není hotel .Za tichosti a na černo je to obyčejná ubytovna ,jakých je ve meěstě desítek.
      Kšeft je kšeft.

 2. Takova vec se bohuzel muze stat v jakemkoli meste. A pokud jsou komentare overene, pachatel byl Cech. Cech, ne cizinec. Pani je mi strasne lito, znala jsem ji. Ale nechci a nebudu hazet vsechny lidi do jednoho pytle, to je to nejjednodussi a nejvic nespravne. At se potresta konkretni odporny vinik, cesky obcan – bohuzel.

 3. Dnes od 16hod zahraje na Horním Namesti skupina „Kamaradi z Mlýnku“ dvě písně na památku Dany B.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hnízdění orlů mořských na Vysočině v roce 2019

Po Pro 16 , 2019
V letošním roce bylo v Kraji Vysočina ornitology dohledáno 13 hnízd orla mořského. Čtěte dále:   Bezpečně do školy

You May Like

Témata