Po srážce aut v Humpolci skončili dva lidé v nemocnici

Dva zraněné si vyžádala srážka osobních vozidel, k níž došlo ve čtvrtek 30. března dopoledne na křižovatce u hřbitova v Humpolci. Na místě zasahovali kromě záchranářů a policistů také hasiči.

„Po deváté hodině jsme na integrovaném operačním středisku přijali oznámení o nehodě na křižovatce ulic Okružní a Jihlavská v Humpolci, kde se střetla dvě osobní vozidla,“ informovala policejní mluvčí Michaela Lébrová. Zdravotníci na místě ošetřili dvě osoby a poté je převezli k dalšímu ošetření do jihlavské nemocnice.

Po srážce aut v Humpolci skončili dva lidé v nemocnici
Po srážce aut v Humpolci skončili dva lidé v nemocnici

„Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření, uniklé provozní kapaliny zlikvidovali sorbentem a místo události technicky zabezpečili,“ sdělila mluvčí krajských hasičů Petra Musilová. Příčinu a okolnosti nehody policie šetří.

Foto: HZS Kraje Vysočina
Foto: HZS Kraje Vysočina

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Fotbalisté Humpolce vybojovali první jarní bod, ale spíše doma dva ztratili

Po Dub 3 , 2023
Po dvou jarních prohrách, navíc bez vstřelené branky, už potřebovali fotbalisté Humpolce zabrat. V sobotním utkání 16. kola moravskoslezské divize D se jim to povedlo tak napůl. S Břeclaví se rozešli smírně po výsledku 1:1.
Divizní fotbalisté Humpolce (v pruhovaném) doma v sobotu remizovali s Břeclaví (v tmavém) 1:1. Dál tak zůstávají v tabulce poslední.

You May Like

Témata