Policie po dvoutýdenním pátrání našla třináctiletou dívku. Byla v Humpolci a je v pořádku

Policie na Vysočině od 25. ledna pátrala po třináctileté dívce, která pobývá v zařízení pro mládež v Senožatech. V pondělí 22. ledna odešla neznámo kam a přestala se ozývat svému okolí.

Policie po dívce vyhlásila celostátní pátrání a prověřovala všechna místa, kde by se mohla nacházet. Podle informací od policie se dívka mohla pohybovat na Humpolecku, Pelhřimovsku nebo Havlíčkobrodsku, kde má osobní vazby.

A dnes kolem poledne přišla policie s novou zprávou. „Dívka byla vypátrána v Humpolci, je v pořádku. Děkujeme všem, kteří se do pátrání jakkoliv zapojili,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Zdroj: https://jihlavska.drbna.cz/krimi/21984-policie-po-dvoutydennim-patrani-nasla-trinactiletou-divku-byla-v-humpolci-a-je-v-poradku.html?utm_source=copy

Čtěte dále:   Nehoda na D1 u Humpolce: srazily se dva kamiony, místo je průjezdné

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Daniel Šimek z Humpolce zdolá Mont Blanc. Pomůže hemofilikům

Pá Úno 9 , 2024
Třiadvacetiletý Daniel Šimek z Humpolce se pokusí jako první český pacient s poruchou srážlivosti krve zdolat vrchol nejvyšší hory Evropy. Účastí na expedici chce vybrat peníze, které poslouží na léčbu hemofiliků v rozvojových zemích světa. Čtěte dále:   Na D1 začal platit zákaz předjíždění kamionů. Policie hned zahájila kontroly

You May Like

Témata