Petr

19 thoughts on “HUMPOLEC DOSÁHL NEJVYŠŠÍHO IRATINGOVÉHO HODNOCENÍ „A“

  1. Nejsem si jistý, zda to nemyslíte ironicky. Ale pokud ne, tak z toho má např. toto:
   – více peněz v rozpočtu např. na dávky, protože neplatí úroky z dluhů (Humpolec skoro nemá půjčky),
   – investice do infrastruktury města – dvojnásobné kapitálové investice v přepočtu na obyvatele ve srovnání s podobnými městy.
   – jistotu, že se z Vašich ulic nestane tankodrom nebo Vám nepřestanou vyvážet popelnice – díky stabilnímu finančnímu řízení města.

   Prosím, příště si aspoň rozklikněte tu tiskovou zprávu, kde je velmi ve zkratce napsáno, jak byl Humpolec hodnocen. Samozřejmě, že obyvatelé nemají nic přímo z iRatingu. Ale mají benefit z věcí, podle kterých Humpolec hodnocení dostal. A CRIF není žádná agentura, kterou si podplatíte flaškou dobrého alkoholu, ale vede např. největší úvěrové registry u nás.

   Lidi, rozhlédněte se kolem sebe. Žijete v krásném městě, kde spousta věcí funguje. Jasně, pořád je co zlepšovat, ale občas mi přijde, že se honíte za chimérou. Nikdy nemůžete mít všechno – plnou zaměstnanost, přírodu hned za barákem, dobrou dopravní dostupnost, osobně znát všechny obyvatele, nemocnici a kino na každém rohu, supermarket v přízemí vašeho paneláku, apod. Ty věci se vylučují.

   Rozhlédněte se po naší zemi nebo ještě lépe, podívejte se do zahraničí. Vsadím se, že uvidíte spoustu věcí v mnohem horší kvalitě než jak to funguje u nás. Buďme trochu sebevědomí…
   Jirka Koten

    1. No pokud se budeme srovnavat s temi horsimi, tak potes pytel .
     Ale jinak dobra zprava. Vypada to ze prasule na vymyceni toho bordelu
     ve meste, by se najit mohly.
     A zacit by se dalo zrusenim neplaceneho dlouhodobeho parkovani
     v centru a prilehlych ulicich.

   1. jo, jo, minulou sobotu se nám opět balkánští spoluobčané porvali, tekla krev a zasahovala Policie ČR…..mimo to poškozovali soukromý majetek a rušili noční klid….ale máme super rating…..

     1. Za pořádek a klid ve městě jednoznačně zodpovídá vedení města ve spolupráci s Městskou policií – pokud by ovšem existovala – a s Policií ČR ! Dále má vedení k dispozici přestupkovou komisi a taktéž může zřídit úředníky. kteří kontrolují dodržování předpisů a vyhlášek města a v podstatě mají obdobné pravomoci jako MP, ale vyjdou o mnoho levněji – ovšem musí býti zřízeni radou města……… tož tak.

     2. Tak nevím, co konkrétně myslíte pořádkem a klidem ve městě? Za to snad odpovídáme všichni, kdo ve městě žijeme, ne? Je věcí každého z nás nedělat bordel. Vámi zmíněné instituce mohou pouze zodpovídat za řešení následků porušování pravidel slušnosti.

     3. Hmmm kdyz nekdo nepochopi co je poradek a klid ve meste, tak to je pak tezke.
      Prave proto, ze tady ani zdaleka neziji jen lide slusni, je nutne, aby ….
      Dohled a prevence clovicku ti asi nerika nic .

     4. Hmmm, já chápu význam pořádku a klidu ve městě, ale když někdo nepochopí, že polovina problémů je způsobena námi místními, ať už neuctou k majetku někoho jiného (nedostatek prevence?), nebo lhostejnosti ostatních, to je pak těžké, nadčlovíčku.

     5. Sorry, předchozí příspěvek 18:54 je ode mne, nebyl jsem přihlášen. LK

     6. Takže ona existuje nějaká statistika,že půl bordelu v Hu dělají místní a druhou půlku ostatní ? Samozřejmě cca plus ..mínus ?

     7. TStatistika určitě existuje. Od toho máme právě PČR, která tyto statistiky u zaznamenaných trestných činů, přestupků,.. zveřejňuje a jistě Vám ji na požádání poskytne.
      Nevím, zda je půl na půl, reagoval jsem na to, že se v této diskuzi, stejně jako vždy, objevuje zjednodušující, námi Čechy tak milovaný princip, že za všechen bordel může přeci někdo jiný, to ne my, to oni, tak by asi bylo zajímavé dát na stůl fakta, než budeme paušalizovat.

     8. Jednoznačně nejtěžší trestné činy a většinu bordelu dělají v Humpolci agenturní pracovníci ! Na to nepotřebujete statistiky PČR….

     9. Máte recht, tady se to těžko rozplétáimochodem, ví Váš veterinář, že jste se dostal/a ke klávesnici??

     10. Ono je uplne jedno, zda je darebak mistni ci cizi.
      Pokud zde ma diky neschopnosti zodpovednych neporadek
      ornou pudu, tak cemu se divit.
      A nejaka statistika nikoho nezajima. Slusne obcany zajima pora-
      dek, za ktery si plati nemale penize.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Magazín Zima na Vysočině zve na běžky i prohlídku betlémů

Út Lis 21 , 2017
Vysočina Tourism ve spolupráci s mediálním partnerem vydává zimní číslo turistického magazínu Zima na Vysočině.

You May Like

Témata