Magazín Zima na Vysočině zve na běžky i prohlídku betlémů

Vysočina Tourism ve spolupráci s mediálním partnerem vydává zimní číslo turistického magazínu Zima na Vysočině.

Pokud se k vám nedostal v tištěné podobě, můžete si ho pod tímto odkazem stáhnout a inspirovat se tipy, jak využít zimu na Vysočině.

 Magazín Zima na Vysočině vychází po druhé a navazuje na další dvě úspěšná letní čísla. „Tentokrát se zaměřujeme na betlémy všeho druhu – přes papírové, dřevěné až po ty živé, a zveme i na tradiční betlémskou cestu v Třešti. Sportovce inspirujeme tipy na běžky i přehledem sjezdovek, zveme na zajímavé kulturní akce i vánoční výstavy nebo rukodělné dílny a nechybí ani přehled rekordních zajímavostí Vysočiny," informuje Klára Čechová z Vysočina Tourism.

V magazínu najdou čtenáři mapku Vysočiny s vyznačenými lyžařskými areály, zimními stadiony, bazény i dalšími tipy na místa, která stojí za to navštívit na Vysočině i v zimě. Tištěný časopis dává zároveň prostor k prezentaci měst, obcí, služeb partnerů z řad subjektů cestovního ruchu i turistických míst z celé Vysočiny. Stačí jím zalistovat nebo si ho otevřít v počítači a hned vyrazit za zábavou a poznáním. 
 
Pokud nejste předplatiteli deníku, stáhněte si magazín v elektronické podobě pod tímto odkazem http://www.vysocinatourism.cz/files/prilohy/Magazin%20Zima%20na%20Vysocine.pdf.
 
Tipy na sportovní zážitky a vánoční akce získají také čtenáři týdeníku 5plus2 na Vysočině, kde vyjde magazín jako příloha, a celý měsíc bude online verze magazínu dostupná na zpravodajském serveru iDNES.cz v krajské části Jihlava. 
 
Tištěný turistický magazín v počtu více než 61 tisíc výtisků vydává příspěvková organizace Vysočina Tourism ve spolupráci s Mediální skupinou MAFRA.
Čtěte dále:   Tipy na víkend na Pelhřimovsku. Karanténa bude v Humpolci, karneval v Máji

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Farmářské trhy, Humpolec

Út Lis 21 , 2017
Pátek, 24.11.2017 Čtěte dále:   V Humpolci bude jídlo. Vrací se festival rekordů. Tipy na víkend na Pelhřimovsku

You May Like

Témata