Petr

10 thoughts on “Humpolec má jedno z nejčistších ovzduší v kraji

   1. Je zajímavé, že je zde uveden autor fotografie, ale chybí autor článku ! Mě to připadá jako propagační článek z pera nové tiskové mluvčí města, protože jsou parametry porovnány tak, aby vyšly co nejlépe z pohledu vykládaném vedením města a negativní věci jsou potlačeny. Tož tak….

     1. Lid, i když nejsem příznivcem současného vedení města,tak opravdu ruku na srdce, Humpolec je opravdu ještě dost město s čistým ovzduším, to oddiskutovat nelze. Netahejte do všeho ten souboj starosta -Spolek

     2. Zdá se, že bydlíte poblíž stanice, která toto měření zajišťuje. Je zarážející, že za tímto účelem bylo zvoleno trvalé stanovište a výsledky se paušalizují za celý Humpolec. Např. v lokalitě tzv. Panský vrch je ovzduší po celý rok prokazatelně velmi špatné.

     3. Po celý rok? Říká Vám něco pojem „topná sezona“? Toto může napsat buď člověk žijící v paneláku, nebo majitel topného vrtu. Na Pančáku nejsou tak bohatí lidé, aby si vytápěli haciendy plynem, nebo elektřinou….

     4. Prachy na kulturni topeni samozrejme maji jen proste skrbli.
      Staci poradne zdrazit tuha paliva a rozdil se jiste projevi.

     5. Píšete prokazatelně. To by mě zajímalo. Pokud existuje nějaká mapa znečištění, kde ji, prosím najdu? Díky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Z deníku Policie

Čt Úno 16 , 2017
Do výkonu trestu se ženě nechtělo. Alkohol za volantem v Humpolci. Policisté vypátrali tři hledané osoby. Muž napadal své příbuzné. Muž v Humpolci odcizil uzeninu a alkohol. Na Pelhřimovsku došlo k poklesu trestné činnosti.

You May Like

Témata