Petr

68 thoughts on “HUMPOLEC město pro život 2014 – 2018

  1. Tak jak primitivně je to natočené a komentované, tak ti tři vedli v uplynulém období město. No prostě děs a hrůza a politické kecy….

   1. A hnůj se zase kydá a kydá.. Když má někdo v hlavě opičku s činelama to se nedá nic dělat.

    1. Proč je ze všech těch pomluv a zla cítit předvolební agitku nejmenované, místní skupinky populistů ?

     1. Ono to z nich přímo prýští. Na každou věcnou, byť adresnou poznámku
      reagují stejně vztekle a popudlivě, jako před čtyřmi lety.

 1. Pokud něco nazvu „Videokronika realizovaných akcí ve městě za volební období 2014 – 2018“, tak by to mělo ctít název a pravdivě ukazovat jen věci z toho období. To bohužel není pravda, jedná se jen o jednoduchou předvolební agitku pro méně vnímavé občany.
  Už toho lhaní bylo dost, nemyslíte?

  1. O jakém lhaní to tady mluvíte? Ty akce neproběhly? Ty investice se neudělaly? Ta ocenění město nedostalo? Je mi líto lidí kteří mají takový pohled na svět a žijí zapšklý a nešťastný život! Když už jsem nešťastný já, je potřeba se s ostatními o to podělit a otrávit í je. Nebo jde o to pošpinit úspěšné, aby zanikla vlastní malost a neschopnost?

   1. Bravo. Už jich mám taky plný zuby.
    Je potřeba smeknout před vedením města. Je to jasná odpověď a pevně věřím, že to občané naprosto zřetelně vyjádří ve volbách. Ten dokument by k tomu mohl přispět.
    Můžeme být dnes na Humpolec právem pyšní. Je to zásluha především skvělých občanů, kteří si v minulosti dokázali správně zvolit své představené a věřím, že se tak stane i za pár dní.

    1. Mestem se nesou drby o tom, ze pry se uz stejne dohodli Hugo + Ano + Kdu. Hlavne prej odstavit stavajici koalici, tak uvidime.

     1. Dobrý den, mohu Vás utvrdit v tom, že žádná taková koaliční dohoda neexistuje. Logicky ani nemůže, když volby proběhnou až v pátek. A navíc jakožto jeden z kandidátů jednoho jmenovaného subjektu s klidným svědomím prohlašuji, že nikoho odstraňovat nechceme. Zástupce si vybírají voliči…

     2. Jen aby se , jako již tradičně, nedohodla ODS s ČSSD ! Jako minulé 2 voleb období a to bez ohledu na minulé vítězství ANO.

     3. Minule měly tři subjekty po 5 mandátech, ANO vyhrálo o hlasy nad ČSSD, třetí ODS. Mandáty však stejné. Lídryně ANO v preferenčních hlasech na4.místě.

    2. Jak je vidět, máte hroší kůži, silný žaludek a pokřivené zrcadlo. Nad Vás není.
     Už aby bylo po všem tom humbuku. Humpolec bude ještě lepší a to i bez Vás.

   2. Některé ty akce proběhly v jiném časovém období. Ale to vy víte. Jen chcete překřičet to že vás někdo nachytal, že lžete.

    1. Je třeba hlavně říci, že i kdyby ODS byla po 28 letech z radnice vyřazena demokratickým rozhodnutím voličů tak svět se nezboří a vývoj ve městě půjde dál a jistě dobře. Každý je nahraditelný.

    2. A tak to už řekněte, které akce to jsou? Pro nás, kteří nevíme co je podle vás „cizí peří“.

     1. Na tohle oni odpovědi nějak nemají. Všude plno prskaní, ale není tady jediná konkrétní věc. Že by nic na skladě nebylo?

     1. V jaké realitě žijí ti, co občanům slibovali veřejně že do tenisového areálu už ani korunu???
      Na silnici a parkoviště pro Pány tenisty je, na místní části zbývají drobky.

     2. Nějaký důkaz??? Dle mého bylo komentováno v rámci jednoho ze zasedání zastupitelstva – svého času jsem dával odkaz. Dohledejte si online….

      frrrr

     3. Vy chcete důkaz že na místní části zbyde panstvu po jejich radovánkách houby? To je tedy drzost! Asi taky máváte z nudy raketou, což?

     4. Mně by docela zajímalo, co je ten fffr zač. Někde tu psal že je z Jihlavy ale evidentně ho baví pořád lézt do diskuze města, po kterém mu vlastně může být buřt. Jestli by nebylo lepší udělat frrrrrrr zpátky do Jihlavy a tam cpát lidem své názory třeba na stránkách Jihlavské drbny. 😀

     5. Hledej šmudlo :))) Několikrát to to zaznělo… Anonym rozhodně nejsem a cokoliv vložím, to si také, narozdíl od ostatních, podepíšu. Humpolec mi z mnoha důvodů buřt není a to už mnoho let a máte pravdu, evidentně mne to stále baví.

      frrrr

     6. Panu Frrrr fandím, jeho nazory jsou k věci a srozumitelné. Asi to věčným stěžovatelum vadí…

     7. Musí mít teda celkem smutnej život, když ho tráví na humpolaku. 😀

     8. Naopak. Mám ho vcelku veselý a proto se o to chci podělit i s těmi nešťasníky na tomto webu :)))

      frrrr

  1. Prozradím vám, jak to původně bylo. Měla to být velkorysá přístupová komunikace ke Kauflandu a obchodní zóně, která měla zpočátku stát na pozemku Zd. Rýznera naproti novému autobusovému terminálu ICOM. Ale Kratochvíl mu záměr vyfoukl, a tak se to svedlo na tenisty 😀 A teď se v tom vyznej? 😀

   1. VY už nevíte jakou zhovadilost si vymyslet ! To jste místo snídaně požil něco ostřejšího, no ne ?! Kdyby Kaufu stačil velikostně pozemek Rýznera, tak by nemuselo město prodávat to diskutované parkoviště, protože plocha autobusáku je mnohem větší než parcela P. Rýznera.

   2. VY už nevíte jakou zhovadilost si vymyslet ! To jste místo snídaně požil něco ostřejšího, no ne ?! Kdyby Kaufu stačil velikostně pozemek Rýznera, tak by nemuselo město prodávat to diskutované parkoviště, protože plocha autobusáku je mnohem větší než parcela P. Rýznera.

 2. Vtipné – Město a ODSka mají stejné motto ? Město pro život ! A co město pro byznys, k tomu už se nehlásíte ?! Copak jsou uvedené akce zásluhou pouze ODSky ? Ani náhodou ! Vše, co se za uplynulé roky udělalo, je z dílny „OPO-spolupráce“ ODS + ČSSD. Vaše chlubení mi připomíná loňské předvolební období do parlamentu, kdy Babiš veškeré neúspěchy smetl na spoluvládnoucí ČSSD a za vše dobré připsal ANO. Doufám, že po volbách neobejdete opět výsledky voleb a nebudete pokračovat v nechutné „opo-tradici“, voliči z toho už jsou vážně znechuceni !

  1. Jaká „opo-tradice“. Znovu připomínám, že po volbách 2014 byly tři strany s pěti mandáty, jednoznačně tedy nikdo nevyhrál, ANO asi o 400 hlasů před ČSSD a ODS. Na mandáty shodně, tudíž vytvoření koalice bylo pokračováním minulé. Chápu, že to tehdy paní Štěrbová těžce rozdýchávala, ale její počet přednostních hlasů byl až na čtvrtém místě za trojicí Bernard, Kučera, Namyslo.
   Takže doufejme, že letos někdo bude mít jasný počet mandátů jako vítěz a ten bude jednat o dalším postupu z pozice vítěze.

   1. Někomu přijde normální, když se levice spojí s pravicí (Zemanovi a Klausovi to tak přišlo a od té doby tu máme OPO-smlouvy a OPO-koalice), k tomu již několikáté volební období ! Právě z tohoto důvodu jsou voliči tak znechucení ! Ono to minule bylo tak, že se proti ANO spojili úplně všichni – starosta jim nabídl fleky, proto jsou v Radě města zástupci KDU-ČSL a Janeček !

   2. ANO vyhrála o 400 hlasů ! To vám přijde málo ? Nevím, jaký by jste si představoval náskok vítězné strany, aby měla tato strana nárok na sestavení Rady ?

    1. Rozhodují mandáty,ty byly shodné. A ano, většina se rozhodla s ANO do toho nejít, i takové možnosti se mohou stát. Nic nedemokratického tom nevidím. Vyhrát KSČM tak tady budou sáhodlouhé diskuse, že nesmí, že se musí ostatní spojit, když se to stalo proti ANO, tak to i 4 roky po událostech budí vášně

    2. Víte, ono hledat partnera v někom, koho jsem před tím bezostyšně urážel a kydal na něj fůry hnoje není jednoduché. A proto dopadla tvorba koalice tak, jak dopadla. Věřím, že se nově zvolení členové zastupitelstva budou chovat racionálně a naše krásné město povedou dál k prosperitě, i když není samozřejmě nutné mít na vše shodný názor. Naopak nové názory a pohledy jsou jenom ku prospěchu. O tom je ta „demográcia“.

     1. Karty budou rozdány nově a uvidí se. ANO má jiného koně v čele, vášně budí menší jak lídryně minule, je otázkou zda jim ztráta dvou zastupitelů, kteří znovu nekandidují letos neublíží.

      Lidovci mají své zastupitele na čele, ODS prakticky také, Janeček za TOP09 už nejde znovu do boje. V ČSSD udělali zajímavý krok, z původní pětice zastupitelů udělali čtyřku kandidátů a jejich umístění je zajímavé. Paní Krejčí již neobhajuje. Trochu tajemným mužem může být jejich kandidát Březina z ČZA.
      Komunisté nijak nepřekvapili, snad jen tím, že mají mladšího kandidáta na druhém místě tuším.

      U sdružení HUGO mám obavu, zda v případě úspěchu budou chtít jít i do uvolněných postů. Ale vzhledem k podpisům, kterými jim lidé dali možnost kandidovat by bylo lavírování zda ano či ne velkým zrazením petentů. STAN je rychlokvaška,kterou stvořili pánové Hrala a Kašpar. Ovšem složení je věkově velice perspektivní.
      SPD bohužel nemá lídra, který by o městě něco pořádně věděl, bez zkušeností s politickou prací a pod. To může být velkým handicapem tohoto hnutí.
      Tolik tedy můj pohled z vnějšku.

     2. Já zkusím volit tu desítku v ČSSD.To je chlap co ho život naučil hrát v jiných mantinelech

     3. To ale přece neznamená, že je nemůže hodit. Jen hlas nebude platný… 🙂

     4. SPD vede bývalý feťák, to je tedy opravdu vtipné…. !!!!!!

     5. Máte pravdu. Třeba u lídra HUGO jsem si tento týden všimla, že si na linkedin.com změnil pozici u svého zaměstnavatele na senior manazera. Stojí mu starostování v takovém případě za to?

 3. Koalici vidím ve složení STAN + HUGO + KDU-ČSL a k nim možná ODS. Jen si nedokážu tipnout úzké vedení města. Zůstane ODS na velitelském můstku? 🙂

   1. Ale zamyslete se kriticky – kdo ze všech lídrů je opravdu vůbec schopný roli starosty reprezentativně zastávat? Z těch devíti tak max. 3-4.

    1. Všude mizerná volební účast. Lidé zase nezvedli zadky, v Humpolci to bude to samé. Miliony keců před volbama a pak dřepí na zahrádkách, kavalcích a putykách. To nám jde.

  1. Všimli jste si, že ODS vyhrála volby? To znamená, že přes všechny výkřiky na Humpoláku a FB a ukřičeného škodiče Daňka je většina Humpolečanů s vedením ODS spokojená. Co by asi tak Hrala dělal v koalici???

   1. Chca nechca ODS k sobe bude nekoho potrebovat a sorry jako, pokud pujde s ANO, coz byl diky pani Sterbove v uplynulem obdobi uhlavni nepritel, pak klobouk dolu, touha po korytku je silna. Aktualne by se ODS mela sejit s HUGO! a pobavit se o moznosti spolupracovat a mohla by jim pomoci KDU, ktera je tradicni koalicni stranou v Humpolci. A mame tady silnou koalici bez komancu, cesanu a Babise. Otazkou je, co bude pan Kratochvil chtit……

     1. Mám dojem, že humpolečtí kandidáti za ANO nemají v podstatě s ANO nic společného a dokonce většina z nich nezná kromě paní Kobrlové z Pelhřimova ani žádného jiného člena…….

     2. Dle výsledku soudím že, Anonym asi nešel k volbám 🙁

     3. Klidně může být ODS odstavena od válu..Prostor na to je…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

SPOLEČNÁ DOPROVÁZENÁ POUŤ LIDÍ ZDRAVÝCH A HANDICAPOVANÝCH

Út Říj 2 , 2018
22. 9. 2018 nás společná doprovázená pouť lidí zdravých a handicapovaných zavedla do okolí hradu Orlík nad Humpolec. Nesla s sebou témata Sv. Václava, úklidu a pomáhat jen tak, abychom druhému nebrali jeho moc. Zdolali jsme krásných 8 km náročným terénem.

You May Like

Témata