Axl

136 thoughts on “4. zasedání zastupitelstva města, usnesení, zápis a video

 1. Také jste si všimli rozdílu atmosféry na zastupitelstvu? Každý kdo chce vyjádřit svůj názor, dostane prostor! Velice příjemná změna, děkuji nové koalici a paní starostce, že slušnost a kultivovanost se v Humpolci opět začínají zabydlovat.

   1. Změny byly potřeba už jako sůl. Zlepšila se atmosféra i bez jakési Dohody, která spolkla přes 2,5 milionů korun z kapsy pivovaru. Se všemi se zachází stejně rovně. Pro město nepracujou jenom uvolnění, ale aktivní jsou i neuvolnění radní. Těch změn vpřed vidím spoustu.

    1. Jo, jo…..změny jsou…… Starostka je už silně vyčerpaná, 1. místostarosta zadává studie jen to sviští a 2. místostarosta je tam jen do počtu. Škoda, že na malém městě si hrajeme na velkou politiku. Budeme se ptát, co zbudovalo nové vedení Humpolce?

     1. Ale jo můžeme. Co vzbudovalo nové vedení za půl roku ve funkci? Já to vidím takhle:
      kultivovanost
      rovný přístup ke všem firmám
      transpatentnostbpodkladů pro radu a zastupitele
      velké pracovní nasazení
      jedou podle programu, který v podobě smlouvy uveřejnili
      přesunuli schůze do Mikáda
      kladou požadavky na kvalitní práci úředníků
      působěj celkově o dost profesionálnějc, než ty před nimi

      Přidáte k tomu něco?

    2. Tak nevím, změna určitě nastala o tom není potřeba diskutovat, jelikož Kratochvíl byl opravdu hodně slaboučký, zkušenosti nula, chování hloupé, vystupování hrubé.
     A nyní k té změně Štěrbová, Machek, Voplakal jsou ok, ale zbytek? Slyšeli jste promluvit Křivánka či Šidláka? Hendrych když promluví tak je to spíš úsměvné a Hrala je zase smutnou línou figurkou.
     Závěr, změna nastala, ale k ideálu máme ještě hodně daleko.

     Vůbec nechápu proč občan volí lidi jako Arnotová, Balnohová, Jarošová, Škrabánek.

     1. Chápu, že když se zadá do Google.com heslo „Anonym“, tak to jistě najde víc výsledků, než „Zdeněk Škrabánek“. Ale zdá se mi, že je za ním o dost větší kus dohledatelné práce pro Humpolec, než u některých radních a jiných zvolených zastupitelů.

     2. Můžete být konkrétní a podělit se s námi o tu práci pana Škrabánka pro Humpolec? Krom sepsání dvou knih, což je záslužný, ale zároveň jeho koníček, si nejsem ničeho vědom.
      Nezaznamenal jsem, že by pan Škrabánek něco dělal pro naše město, opětovně se potvrzuje, že učitelé a lékaři se dostanou do ZM, i když pro řízení města nemají naprosto žádné předpoklady a vlohy.

     3. Osobně neznám žádného kandidáta za ODS, který by dělal něco pro naše město ve svém volném čase.

     4. Tak snad budete mít nějakou příležitost poznat nějakého osobně a popovídat si. Třeba pak i lépe pochopíte, proč je někteří občané volí 🙂

     5. Myslím, že pan Škrabánek se podílel na vydání cca. šesti knih, které se zabývají historií a místopisem města (poctivá, časově náročná badatelská činnost), když připočtu i několik básnických sbírek, tak ještě více. A myslím, že komunální politika je spíše o důvěře, zásluhách jedinců, než předpokladech pro danou práci, nikdo se hned neorientuje v samosprávě a fungování města jako celku … a ti Doktoři, lékárníci a učitelé samozřejmě i historicky byli do těchto pozic voleni, protože se obecně jedná o vzdělané a respektované lidi.
      Myslím, že tam raději uvidím zvoleného slušného představitele co nemá „vlohy“, ale má chuť se učit a pro město něco dělat. Než někoho kdo má „vlohy“ ale je to hulvát.
      Pokud existuje nějaký seznam „VLOH“ bez kterých by občan neměl kandidovat na komunální úrovni ve městě s přibližně 11 000 obyvatel, tak sem s ním 🙂

     6. Ekonomická a právní orientace, manažerské zkušenosti a kreativně-vizionářský pohled.
      Nezapomínejte, že město má 500 mil rozpočet, pochybuji, že učitel dějepisu, hrobnice, knihkupes a další vůbec tuší, která bije. Mizerie je způsobovaná na všech úrovních politiky, učitelé, lékaři bohužel to je cesta do pekel. Kdyby byl Kratochvíl co k čemu tak to vypadá i tak v jeho byznysu.
      Nejen v našem městě vyhrávají lidé, za kterými nic není a nebo jsou již za horizontem svých sil a v ZM dožívají až do smrti..

 2. Vítám každého mladého člověka, který se chce zajímat o vývoj města, má zájem třeba i kandidovat. A je mi jedno ,zda bude na kandidovat za modré, oranžové,zelené, černé.

  1. To je pravda. KK uz nepredseda tak nemuze nadavat a usekavst diskuze tak se atmosfera zlepsila. Je pravda, ze spatna nalada se z opozice delat neda. Tu umela udelat jen byv.koalice.

 3. Je super mít v RM pana Voplakala a pana Machka.
  Štěrbová je už maličko za horizontem, ale její profi vystupování a forma řízení ZM jsou noblesní. Všichni se od ní mohou učit.

   1. A o tom to je, byt aktivni. Snažit se město nekam posunout a ne se tady porad ohanet priblblou plaketou ; mesto pro byznys – mantra vsech regionalnich politiku z ODS (v Jablonci/Nisou by mohli vypravet). Nic jineho jsme nevymysleli, jelikoz nemame kreativitu, vizi a tah na branku, tak alespon diky geograficke poloze a spouste nahod, ktere radnice ani nemuze ovlivnit, jsme lidri v teto soutezi.
    PR pro hloupe politiky, kteri krom oprav silnic a chodniku neudelaji nic jineho. Bohuzel Sterbova se zatim rozhodla jed ve vyjetych kolejich.

    1. Sterbova lesti kliky u vsech spolku a byla soucast Bernardova kucharskeho mistra.

     Na vize ma Hugo, tedy pokud jim dovoli je realizovat.

     1. Tu akci kuchařské zdatnosti mladých, která proběhla u Bernarda hodnotím kladně a vůbec to nebyla špatná myšlenka. Nevidím jediný důvod proč ji kritizovat a i to, že tam byla starostka města není nic proti ničemu. A to píši jako nevolič ODS,takže oceňuji tento nápad. To, že bych Dohodu nikdy nevolil, neznamená, že každý nápad je od jejich bývalého kandidáta špatný.

 4. Je neuvěřitelné, jak se kdejaká lidská nula dokáže prachsprostě a lživě vyjadřovat např. k osobě Zdeňka Škrabánka. Až každá z těchto bezvýznamných nul vykoná pro blaho občanů desetinu toho, co tento mladý, slušný, poctivý a vzdělaný člověk, bude na světě blaze. Je mi hanba a blivno za tento zdejší dobytek.

   1. Nikdo nezpochybňuje knižní tvorbu pana Škrabánka. Jen nechápu k čemu mu je to dobré k práci zastupitele. Tam je třeba úplně jiných vlastností, které si dovolím tvrdit, že pan učitel vůbec nemá.

    A je smutné, že člověk vyjádří slušnou cestou názor a vy ho ihned dehonestujete, možná to je ten důvod, proč je změna na radnici.

 5. Lidska nula, bezvyznamna nula, dobytek … Skrabanek (neznam) ma zrejme hodne fanatickeho fanouse.🤣

 6. Co to proboha plácáte za kraviny? O jakých vlastnostech to hovoříte? Zastupitel je normální občan zvolený jinými občany, aby je zastupoval ve správě věcí veřejných ku jejich prospěchu. A ne nějaký polobůh, nebo o čem to žvatláte. Hlavně ale netuším, jak si vůbec dovolujete posuzovat nějaké vlastnosti pana Škrabánka. Z jakého titulu? Pan Škrabánek, na rozdíl od vás a vám podobných chytráků, přesvědčil vahou své osobnosti humpolecké voliče a získal vysoký počet jejich hlasů. Na rozdíl od naprosté většiny těch superborců současné koalice. Pánové Machek, Hrala, Hendrych, Voplakal…. Dejte si tu práci a podrobně si zopákněte volební výsledky. Třeba se vám pak více rozbřeskne. Hlavně se s tím už smiřte a nechte si své soudy od cesty. Zaměřte se raději na sebe a příště kandidujte. Jděte se svou kůží na trh, máte – li odvahu. Ať se můžeme na vlastní oči přesvědčit o tom, jak má ve vašem podání vypadat správný zastupitel. Určitě to bude více prospěšné, než nepotřebně plkat v anonymní diskuzi. App. máme to třeba chápat tak, že např. pan prodejce barev Alenka, Šidlák, Křivánek a další jsou např. těmi lumeny s potřebnými vlastnostmi ? No to snad ne!

  1. Nov proti Zdendovi. Hele, co to vzít přes reálie:
   Škrabánek 894 hl a přeskočil z 5tého místa
   Machek 723 hl
   Hrala 323 hl
   Hendrych 480 hl
   Voplakal 747 hl a poskočil z 5tého místa
   Alenka 829 hl a poskočil z 3tího místa
   Šidlák 904 hl
   Křivánek 974 hl

   1. Stačí 323 hlasů ve “správné” straně a je z toho místostarosta …… úžasný výsledek pro občana. Ptám se, co ten tam dělá?

     1. A o tom píši.

      Škrabánek, Šidlák, Křivánek, Kukrechtová, Balnohová ( všimli jste si jak hrobnice v minulém období hlasující 100% s koalicí, nyní hlasuje v důležitých věcech se současným vedením? Že by prodejná láska?, nebo jen vypočítavost?), Arnotová a spouta dalších, jsou sice lidé, kteří získávají podporu od voličů, ale pro práci zastupitele nemají vhodné vlastnosti, což je mimochodem vidět na jejich tiché pasivitě (zvedači rukou, hlasovací mašina, lidi bez názoru)

      Osobnosti s názorem Štěrbová, Voplakal, Machek, Hrala, Hendrych, Alenka. Krejčí, Jůzl, Brukner (sice levej jak turecká šavle, ale když chce má svojí hlavu), zbytek ovce které udělají co se jim řekne.

    1. Co pamatuju, hodně se tu před volbama psalo o volebním potenciálu. Tak Pan Hrala měl větší potenciál než lidi z ODS. Tak to prostě je.

     1. Ne volební potenciál, ale KOALIČNÍ! Ten Pavlis měl a má. Narozdíl od jiných. Na počtu hlasů nesejde.

     2. Přesně, mrkněte na ODS, koaliční potenciál nula.

      Nevidím v Humpolci stranu, hnutí, sdružení, kdo by chtěl jít do koalice s ODS – Bernardova pomsta, odsouzeni k opoziční lavici.

     3. Jaký potenciál? Měl něco málo přes 300 hlasů! Dost málo na post místostarosty. A ještě neschopný člověk. Co ten tam dělá?

  2. Co máte proti Víťovi Šidlákovi nebo Vaškovi Křivánkovi? Konkrétně. Lidi jim věří, Vám asi ne. Tak je tady pomlouváte.

   1. Oba do zastupitelstva a rady patří. Jako zástupci běžných lidí. Proč by tam měli sedět jenom lidi s titulem?

 7. Volební potenciál pana Hraly se bezezbytku naplnil jeho více než zoufalým ziskem hlasů , viz. psáno výše. Koaliční potenciál už je něco úplně jiného, ale na to už vy asi nemáte závity, co? Takže suma sumárum máme místostarostu takřka bez mandátu voličů, avšak s velkým koaličním potenciálem pro vítězné hnutí ANO. Proč to tak je, se zeptejte paní starostky, neboť ta je za to v první řadě zodpovědná.

  1. Když se chováte jako hulvát, podrazák a hlupáček, tak jediný povolební potenciál máte u Mikuláška. To je jen zaplať pán bůh 5 hlasů z celkových 21 zastupitelů.

   Pochybuji, že se ODS pod vedením dua Kratochvíl, Maryška změní.

   Samozřejmě jsem zvědavý jak se bude vyvíjet KDU a jejich lídr Brukner. Jestli překročí Bernardův stín a začne rozhodovat pro občany Humpolce.

   Volby 2026 se blíží a jestli si p Brukner myslí, že bude 4 roky všechno současnému vedení torpédovat a negovat…. Dopadne jak minulý rok, nikdo mu nezavolá. Základem každé spolupráce je DŮVĚRA!!!

   Třeba prozře a zjistí, že doba se změnila a změnily se pravidla hry a hlavní postavy.

   1. Maryška není místopředseou místního sdružení ODS, to je známá věc. Tím je jistý veterinář.

   2. A proč by si to pan Brukner neměl myslet? Travičům studní vyneslo torpedování všeho a všech pobyt na radnici, a protože od tech nejlepších je třeba se učit, měla by asi opozice nyní postupovat stejně, ne? Čert vem občany, budoucnost města, ucel sveti prostředky!

    1. Myslet si pan Brukner může co chce, to je jeho svaté právo.

     Ono torpédovat a negovat, můžete co chcete, jen k tomu potřebujete věrohodné argumenty a v neposlední řadě dáváte nějaký signál vašemu politickému okolí.

     A jestli je pravda, že byl pan Brukner na podzim překvapen, že mu po volbách nikdo nezavolal, tak jen dopředu upozorňuji, aby si na svá vyjádření dávali v KDU větší pozor, byla by škoda, kdyby taková strana jako KDU, bylo dlouhodobě s humpoleckou ODS v opozici.

     A to, že ODS pod Kratochvílem skončí v opozici, tak to je snad každému jasný. S Kratochvílem nechce spolupracovat v Humpolci vůbec nikdo!! Když k tomu připočteme odchod lidí jako Bernard (zmizí i super drahá předvolební kampaň ala Dohoda) a Kučera (bude mu 76 let, věk nezastavíš), zároveň tristní úroveň vládnutí na celorepublikové úrovni premiérem Fialou, je asi každému jasné, že humpolecká ODS ještě oslabí. Beru, že Škrabánek pokud bude kandidovat se dostane, ale kdo další Kratochvíl???, Kukrechtová???, Háva???, nebo Bendl??? V každém případě žádné osobnosti, žádné ekonomické, manažerské či právní zkušenosti. Jednoduše “slušný tým pro opoziční lavice”.

     Nevím jestli téhle partě chce Bruknerova KDU, dělat sparing partnera.

     Pokud Štěrbová není padlá na hlavu, bude podkuřovat ČSSD, která stejně dnes už hlasuje s koalicí.

     Nechci sýčkovat, ale pokud chcete s někým vládnout v období 26-30, musíte mít i jeho důvěru. Zatím to vypadá, že ANO, HGO, Piráti a STAN fungují. Kdo je bude chtít doplnit, je na zbývajících hráčích.

     A mimochodem ani Mikulášek za 3,5 roku nebude mladší, i když 100% věřím, že Bernard opětovně tento pivovarský paskvil (Starostové pro Občany), dá dohromady. Bernardových pochlebovačů, kteří oůjdou na kandidátku, se zde vždy 21 najde. Jen nevím kdo je bude volit 😂😂😂

  2. Velky potencial pro ANO k vlade? To je jako v r.18 kdy ANO bylo potencialem pro vladu ODS. Tak radci nesud.

 8. Ve spojeni hulvat, podrazak, naduty hlupacek a v neposledni rade svinskej praskac bez patere, se mi tady vybavi uplne nekdo jiny, nez Mikulda.

  1. Problém s porozumení psaného textu? Nevadí zkusím to ještě jenou:
   Když se chováte jako hulvát, podrazák a hlupáček, tak jediný povolební potenciál máte u Mikuláška.

   Ctěte pomalu a pozorně, hezký víkend😂😉😂✌️

   1. Mikulda pred volbama tlacil na vsechny lidi kvuli tomu aby se pridali k dohode. Mnohym z toho bylo az soufl tak nevim mno.

    1. Slaboučký odvar toho, k čemu se za účelem převzetí moci snížila před volbami některá místní individua. Proti tomu jsou nějaké dohody vrcholem slušnosti.

     1. Už nebrečte, voliči rozhodli. Voliči nejsou tupci, nedají se opít ani drahým předvolebním PR.
      Volič zhodnotil, sečetl, rozhodl, vy se s tím smiřte a začněte pracovat, ať se v roce 26 můžete seriozně ucházet o přízeň. Kňučením a brečením se hlasy nenaberou.

     2. On neni dulezity vysledek. K zamysleni je prave ten postup.

     3. Myslím, že rozhodla spíše celorepubliková nálada a přání AB, aby lidé házeli celou kandidátku (a pak bude líp). Jinak si neumím vysvětlit, že mezi šestým (zvoleným) a posledním (nezvoleným) za ANO je rozdíl pouze nějakých 150 hlasů.

    2. Mikulášek byl, je a bude pivovarský muž na “špinavou práci”.
     Od vyhození Štěrbové z FV, přes založení pivovarské kandidátky STO, až po oddané plnění Bernardových každodenních pokynů včetně neúspěšného a již nefunkčního projektu Dohody. Projektu na jedno použiti, který stál 2 mil.

     Bernardovo lodivodství přivedlo ODS a KDU do opozice a izolace k tomu. Jsem na ně zvědavý jak se jim bude dařit, neb každý ví, že opoziční chlebíček je obzvlášť tvrdý.

 9. Zájem lidí o komunální politiku povážlivě klesá, zejména mladých. Nikdo nechce nic dělat navíc, na jednu stranu to chápu. Na druhou žasnu. Kdo zažil to nadšení v roce 1990 a zájem o strany, tak se jen ptá kam to všechno zmizelo?
  Dnes nikdo nechce vstoupit do strany či hnutí, jen aby se proboha neumazal, aby mu kamarád nevynadal a pod. Chybí odvaha, zájem, ochota. Když kandidovat tak hlavně jako nezávislý, jinak nikdy. No podivné…
  Nedělejme si iluze, že je u nás přetlak zájemců., Celkově je nejen humpolecká politická mapa jako skoro poušť.
  A názory, že HUGo a Piráti jsou mladým předvojem je mylné. To není nic proti nim,ale kdo sleduje politiku tak to musí vidět.

 10. Ono dokazat se postarat predevsim sam o sebe, svoji rodinu, zajmy atd. stoji mnoho casu a usili. Naroky jsou vysoke. Na politiku jiz cas, chut a nalada vetsinou jaksi nezbyva.

  1. Je super, že se v Humpolci zformovalo několik nových stran Piráti, STAN, STO a HumpolecGo!
   Jinak by to bylo zde pořád o jedné straně u koryta.
   Jsem rád, že je zde oproti jiným městům naší velikosti, z čeho vybírat.
   Palec nahoru každému, kdo jde s kůží na trh a nechá se napsat na kandidátku.

   1. Souhlasím, že nové strany a hlavně tváře byly a jsou potřeba.
    Ale STO tohle nesplňuje. Je to projekt Bernarda, který tam má svého poskoka Mikuláška a další lidi z pivovaru. Pořád nechápu, jak tohoto člověka může někdo volit.Už během let, když učil na gymplu to byl hulvát a křupan.

    1. Mikulášek má své fanoušky, ale jak vidno na víc než jeden mandát to nestačí, víc by pomohli, kdyby se napsali na kandidatku ODS.

 11. Hm, to jo ! Každej , kdo se nechá napsat na kandidátku tady v Humpolci, je vlastně spíše totální idiot. Neboť se dává zcela zdarma v šanc zdejším anonymním pseudokritikům a odborníkům všeho druhu, kteří je často za jejich odvahu spravedlivě odmění sprostými urážkami, drzými soudy a pomluvami. Pěkně děkuju.
  Tffffuuuuj!!!

 12. Kratochvíl je hloupě kňučí a fňuká, že mu byly ukradeny volby. Do dneška nepochopil, že je to vystavený účet voličů za jeho neschopnost. Pochybuji, že se humpolecká odska pod jeho vedením někam posune.

  1. To je tím, že ten člověk neumí nic jiného než fňukat, kňučet, brečet a schovávat se pod Bernardovým pláštíkem. Takovej oddanej podvraťák, kterej udělá vše co mu páníček rozkáže.

   Mimochodem by mě zajímalo, jestli bude i nadále cinknutě dodávat knížky pro základní školy, i když ty jsou schopné si je samy zajistit, za lepších cennových podmínek.

   1. dtto mimochodem….. mate moznost to zarazit. Muzete podat trestni oznameni jak na p. Kratochvila, ze to ma cinknute tak i na skoly, ze se nechovaji podle zasad spravneho hodpodare. Pak budete mit jistotu, ze jste udelal vse proto, aby – podle Vas podvodny – kseft p. Kratochvila uz nepokracoval. Znam minimalne 1 cloveka v Humpolci, ktery by to bez vahani udelal, pokud by mel alespon trochu dojem, ze to co pisete je pravda.

     1. Jestli se nepletu, tak trestní oznámení nebylo podáno na konkrétní lidi, ale na neznámého pachatele. Tzn. není se komu omlouvat, pokud byla důvodná podezření a ty asi byla, když to policie šetřila 2 roky.

   1. Bernard si za vlády ODS nikdy nedělal starosti s žádným povolením, vždy dostal na co si ukázal. Proto jsme jediným městem, kde se nezřízeně stavěly průmyslové haly v historickém centru.
    Jejich drzost dosáhla vrcholu kolem roku 2020, když vykoupili několik rodinných domů v okolí pivovaru a chtěli je zbourat a nahradit další průmyslovou halou. Bohužel tento záměr v pivovaru stále trvá, jen je momentálně zmražen kvůli změně na radnici. Být tam duo Kratochvíl, Brukner, tak už se vesele bourá a staví další část pivovaru.

    Průmysl patří do průmyslové zóny!

    1. K Bernardovým černotám byly doloženy důkazy a sám pan Bernard pak následně přiznal, že stavěl bez povolení.

     Na Rýznera jen štěká Bernardův pudlík Kratochvíl, ale bez jakýchkoliv důkazů, jak je jeho dobrým zvykem.

     Pokud máte důkazy, prosím předložte je, bohatě stačí vyjádření stavebního úřadu atp.

     1. Bernard má raněné ego, rozprášenou možnost rozšiřování pivovaru v centru města, tak alespoň na svého politického protivníka vypustit jedovatou slinu či pomluvu.

      Faktem je, že podnikatelsky nešahá Rýznerovi ani pod kotníky a to je Rýzner opravdu malého vzrůstu 😂😂😂

     2. Koho už ta kauza dneska zajímá??? 98%obyvatel Humpolce je volná. Že to špatné bylo, o tom žádná, ale opravdu už většinu vzájemné souboje dvou velkopodnikatelů nezajímají a jsou všichni šťastní, že to ustalo.

 13. Rec je zrejme o „mladem“ Ryznerovi a jeho ve vysledku krivem narceni, udani resp. TZ.
  A zrejma bude asi zvedavost, jak se k tomu jako chlap postavi a vyjadri. Druha moznost je, ze strci
  hlavu do pisku a jako bonus se bude (mozna) kat.

  1. Jaké křivé nařčení? Černé trubky Standa veřejně přiznal. A chlubil se že by zákon porušil znovu. Jako že pro lidi všechno 🙂 A pak jako zaplatil po pěti letech. Pohádky ovčí babičky. Jestli jste to dokázali zamést pod koberec, tak tady nemá žádný smysl se veřejně angažovat.

  2. Zdeněk Rýzner to udělal správně – při důvodném podezření má člověk povinnost oznámit páchání trestného činu orgánům činným v trestním řízení.

   1. A když se nic neprokáže, tak by měl mít koule na to, aby se omluvit. Pokuď tam dole nemá k…u.

  3. Na Zdenka Ryznera v Humpolci nikdo nema!
   Zviditelnil Humpolec I diky 8- smicce a dalsim akcim, diky, Zdenku!

  1. ODS a Bernard jsou na mladýho Rýznera na**aný, že jim rozbil jejich triumvirát, a že po nich šla nebo jde policie. Běžte se zeptat do Vodaku jak mají stažený zadele.
   Díky Rýznerovi se pomalu ale jistě odřezáváme od klientelismu, který tady mnoho let budovala zdejší ODS a vracíme se k normálnosti.
   Cesta to bude ještě dlouhá.

   1. To jistě bude a východ je ještě velmi daleko, zatím to vypadá jen na to, že klientelismus jede dál, jen ty figurky na šachovnici mají jiná jména….

    1. Přesně! Veškeré zakázky, studie, všechno se zadává z ruky bez VB. Kde je ta jejich slavná transparentnost za kterou tolik bojovali v opozici? Kde bylo vypsané VB na mluvčí? Kde bylo vypsané VB na právničku?

 14. Velký omyl. Cesta bude velmi rychlá a krátká. Akorát vedoucí jen k novému klientelismu. Už se to zcela evidentně děje ve velkém. Tak ale hlavně, že změna, ne? Pomalu začíná být Humpolec k nepoznání, když sem člověk zavítá po čase :-)). Nevím co konkrétně hulíte, ale bude to zřejmě nějaký rajský pokouřeníčko. Dejte když tak vědět. Dobrýho matroše není nikdy dost.

  1. Co melete za nesmysly? Čím se město tak zhoršilo? Normálně se vyvíjí vzhledem ke kryzi,která vládne v ČR. Problémů je moc, ale konkrétní omyly nového vedení nevidím, a to nejsem voličem ani jedné ze stran koalice

    1. Výsledků po půl roce dost. Lepší prostory pro schůze zastupitelů, podklady uveřejňovány pro všechny, co vím tak se připravuje nový web města, pravidla pro pronájem bytů města a další. Řeší se Spolkáč a Husovka a daleší. Za mě dobrý po 6 měsících.

     1. To se před tím řešilo taky a naprosto v pohodě do doby, kdy se paní Štěrbová začala mstít místní ODS, za kterou původně chtěla kandidovat. Pak se zrodila její fenomenální kandidátka s Mikuldou, Jirků, Kostřicovou a dalšími bouráky. No a pak Rýzner s ovcema, šášulové Hrala a Hendrych tomu teprve nasadili korunu. Ale za to zlatou.😁

     2. ok, tak zastupitele se schazeji jinde a nervou na sebe. Fajn. Co z toho maj ty volici? Zhoupnou se na tom jejich deti? Projdou se po tom? Sviti to? Hreje to? Zkracuje to cestu? Co konkretne bych mohl pouzit, abych z toho mel radost? Krom koncertu, ktery pomohl zorganizovat ZR?

     3. Vas ale hodne zere, ze vas nova mlada generace po letech chrochtani odstrihla od kormidla. Je to videt. Tak zacnete makat, aby jste tempu tech mladochi stihali.

   1. Co tady kdo napáchal, vy jeden žvejkale? Žádná NF tady nikdy nebyla. Jen dokola melete tyhle nálepky, lži a mystifikace. Zahulte si dobrou travičku, zalejte to Poutníkem, ať se z Bernarda neosypete a bude vám hej.

  1. V čem kvete přesně? Kolik černejch staveb vzniklo? Kolik zakázek dostal Masterplan bez soutěže? Prosím konkrétně, jinak to je tlachání vám dobře vlastní. Kydat špínu. Nechtěli dohodáři klid a sousedskou pohodu?

   1. Čtu, jak nové vedení pracuje……nový web – pronájem bytů – spolkáč – Husovka……na tom nevidím nic zvláštního, ale naprosto normální činnost, kterou za ně vytvoří pověřená osoba. Čekám, kdy z vedení dojde k zásadnímu kroku a dokážou vybudovat něco nového a ne pouhé zadávání studií.

    1. Tu šanci měli, viz ta skica co tu lítala a jak to dopadlo…
     Štěrbová je v letech, ta budovat už nebude. 4 roky jsou tatam, tak co chceš předvádět..

     1. Jedna pos.aná skica snad nerozhoduje o osudu Humpolce.. To snad vidí i ten největší zaslepenec

     2. presne, jedna pos.ana skica. za 1/2 roku na urade. jinak nic.

 15. Furt dokola. Klystýr, chinin, chinin a pak zase pro změnu klystýr. A když ani to nepomůže, tak 3x denné opakovat. Vlastně takový HuGo koktejl.

    1. Jj výsledek Dohody pro Humpolec je k popukání. Za předvolební kampaň zaplatili 2,5 mil a skončili v opozici. To je Guinessův rekord. Pochybuji, že by v ČR se našel vyšší pitomec, který zaplatí takovou částku a prohraje.
     Blbý a blbější – vítejte ve světě humpolecké ods.

    2. Přesně, nemaj koule a umí hovno a v čele souška učitelka, která nedokáže ani spočítat jak kdo hlasoval…

     1. Hele to si pleteš lidi a roky. Ty, co nic moc neuměli tam už od podzima nejsou. Teďky tam nastoupili lidi, co mají zájem měnit město k lepšímu. Fandím jim. Ta modrá bída se už nedala.

 16. Bohužel se jim částečně podařilo zamořit vztahy v celém městě. což je to jediné, co zatím předvedli, ( hlavně už sem nepište, že se zasloužili o rozhodující benefit života občanů, t.j. přesun jednání zastupitelstva do Mikáda, které mimochodem existuj jen čistou zásluhou toho minulého, zkorumpovaného a neschopného vedení ). Zdatně jim v tom asistují “ mladí “ – neviditelní a neklidní ze STAN. Třešničku na dortu ovšem představují političtí akrobati a eskamotéři t.j.. naši milí Piráti ( čerstvá krev a vzácné charaktery ). Kdyby jim všem dohromady nevyhrál volby STBák Babiš a politická cestovatelka Štěrbová, zasedali by tak leda ve správní radě humpoleckýho moře a ne na radnici.

  1. Milá ODS suito, Nekňučte, nebrečte, neokopávejte kotníky, makejte pro lidi a ne pro pivovar a třeba ještě někdy dostanete možnost. Tímto způsobem volby nevyhrajete, to se musí odpracovat, být konstruktivní opozicí.
   Vždy si vzpomeňte na vaše slova a kdyby paměť nesloužila, což se někdy stává každěmu, tak zde je máte pro připomenutí:

   Co chceme a na čem jsme se vlastně dohodli?
   I když jsme z různých stran i nestraníci, dohodli jsme se, že spojíme své síly pro naše město a nebudeme ztrácet čas a energii bojem o moc. Aby se nám tu nešířila pověstná „blbá nálada“ a rozbroje. Jsme lidé, kteří mají zkušenosti a víme, že je třeba táhnout za jeden provaz, aby se nám tu dařilo.

  2. To, že vám nabourali vztahy v té vaší mafii, je pro Humpolec jen dobře. Už to bylo nechutné.
   Vaše éra nadobro skončila. Stejně jako komunistů. Nikdo od nových lidí na radnici nečeká zázraky.
   Pro začátek bude úplně stačit, když tu budou platit zákony pro všechny stejně.

  3. Další lži? Jaké zamoření? Je to přeci přesně opačně. Na úřadě panuje super nálada, všichni jsů vyklidnění. Sů tam lidi, co svojí práci rozumí a neplácaj se v tom. Je se holt musí o dost víc makat a tak někdo končí. V práci by jste taky nezaměstnali nemakačenka.
   Hele drahá ODS, držte se už konečně předražených volebních slibů a začněte makat pro nás, běžný lid.

     1. Za půl roku přeci už udělali kus práce. Zázraky na počkání neumí nikdo.Po 30-ti letech vlády ODS je třeba úřad i město ozdravit.

    1. Nekapim. Hugny maj 3 zastupitele, z toho 2 radní. Co kde všude zamořili? To je vzpomínka na zamořování ó dé esskou? Ty časy vlády jedné modré strany s kmotry v zádech jdou ta tam.

     1. To je jak ve zvlastni skole. Nezamorily, ale straslive moc chtely. Jen potrebovaly volice, kteri by je meli radi. Nekdy proste svinarny nestaci 🤣

  1. Přesněěě. Jak je vidět dohodáři prostě prohru horko těžko polykaj když je supr drahá megakampaň stála jen na darech pivovaru 2.5míliónů. Už by měli přestat hutit a začít makat pro město.

    1. V čem relativní? Karlíka Kratochvíla jsme si pozvali na kobereček do Pelhřimova aby nám vysvětlil proč 2.5 míčů stála kampaň Dohody, kterou financoval z 99.99% pivovar. Humpolecká ODS získala 4 mandáty a je v opozici. V Pelhřimově jsme jako ODS vydali 8o tisíc na kampaň a malme starostu. Karel se zakoktával, ale důvody vysvětlit neuměl. Všichni, kdo jsme tam byli jsme se shodli, že jeho chování vykazuje typické znaky klientelismu. V žadným městě na Vysočině ODS nevydala 2.5 míčů na komunální volby, jenom u vás v Humpolci.

     1. Tak určitě. Nic když za to plánoval osvojit si celé město a zajistit si výstavbu v centru na úkor obyčejných lidí v okolí. Pravda. Čupr obchod. Vlastně snaha ovládnout město za hubičku. Za těch 2.5 míčů mohlo ale plno dětí obědvat strašně moc let zadarmo, ubytovat bezdomovce a tak podobně. Místo toho se propálili v reklamě.

 17. Zato ten váš filantrop, cpe prachy do výstav na které chodí minimum lidí. Těch pár exotů co se na přijedou podívat nejsou schopni najít parkoviště před předraženou kavárnou…a to teď bude ještě provozovat,, výtvor“ svého bratra v parku za nulový nájem a nekřesťanske ceny za občerstvení.

  1. Lepší cpát peníze do kultury, než do propagace alkoholu.
   A opětovně lžete jak je vaším zvykem, Rýzner žádnou kavárnu v parku Stromovka nebude provozovat. Pletete si pojmy s dojmy.
   Jděte raději něco kloudného dělat, než tady prskat ty vaše jedovaté sliny.

  2. 8smička má alespoň zákonem splněný parkovací místa. To pivovar při budování návštěvnického centra, nesplnil ani tuto zákonnou normu.

   Holt humpolecký klientelismus, dostal ve volbách červenou, už se s tím smiřte.

    1. No možná neexistuje,ale jestliže firma XY buduje takové mamutí podobné centrum pro návštěvníky,tak se automaticky předpokládá i vyřešené parkování. Na dvoře pivovaru to nejde, tam už je plno,tak se musí vymyslet něco jiného. O tom to je,

     1. Automaticky se to nepředpokládá, stojí to peníze, jejichž návratnost je v nekonečnu. Ale máte pravdu v tom, že to mělo být řešeno, to nezpochyňuji. Město mělo využít všechny dostupné prostředky a chtít po pivovaru řešení.
      Jen mi přijde absurdní se při argumentaci ohánět se něčím co neexistuje.

    2. Doprava v klidu je součást stavebního povolení, řešení dopravy v klidu(parkování), je podmínkou pro udělení stavebního povolení.

   1. Myslíte jako parkovací místa proti Stromovce??? Proto že když je v 8 akce tak v širokém okolí nejde zaparkovat???

    1. Nastudujte si to. Dopravu v klidu řešíte na běžný provoz, ne na vyjímečné akce. Pivovar Bernard sliboval, že až otevře parkování bude mít vyřešené.
     Bohužel pan Bernard má ústa děravá jak stará indiánská žena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Umělá inteligence - o Humpolci

Čt Kvě 4 , 2023
Nápad vznikl spontánně, při práci s nástrojem ďábla, s rozhraním pro AI. Autorem následujícího textu je neuronová síť. O Humpolci se dozvíte věci nevídané, neslýchané. Zadání znělo: Napiš mi prosím článek pro web humpolak.cz s tématem město Humpolec

You May Like

Témata