Stavba prodloužena

2

Z důvodu řešení spodních vod se musel prodloužit termín stavby na ulici Pražská a Na Kasárnách

V roce 2019 byla realizována výstavba okružní křižovatky v prostoru křižovatky ulic Pražská, Zahradní a Okružní. V rámci této stavby město Humpolec rekonstruovalo své inženýrské sítě, a to splaškovou kanalizační stoku, hlavní přívodní vodovodní řad a výstavbu nové dešťové kanalizace.
V letošním roce tato stavba pokračuje dalším úsekem, který podle zpracované projektové dokumentace byl plánován od křižovatky ulic Na Kasárnách – Nerudova (od obchodu BILLA) po ukončený úsek z roku 2019.  V tomto celém úseku je i počítáno s rekonstrukcí plynovodu a přípojek.  Vzhledem k rozsahu prací se projekt rozdělil na dvě samostatné etapy.  Aby se dala vyřešit komplikace se spodní vodou musí být stavba prodloužena o třicet metrů, tím se zároveň posune termín dokončení. Toto řešení pomůže zároveň při zaplavování sklepů okolních nemovitostí. Na základě společného jednání včetně Krajské správy a údržby silnic Vysočiny se termín dokončení stavby prodloužil do 30. listopadu. V současné době již dochází k dokončovacím pracím na pokládce a propojování potrubí a budou zahájeny práce na konstrukci silnice.

Petr

2 thoughts on “Stavba prodloužena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Výzva k doplnění kroniky města Humpolec za rok 2022

Čt Lis 9 , 2023
Rada města Humpolec schválila č. usnesením 405/20/RM/2023 ze dne 1. 11. 2023 zápis do kroniky města Humpolec za rok 2022.

You May Like

Témata