Humpolec na videu: Bistro Motogrill u Humpolce

Menší příjemné bistro na dálnici, kde se rychle a docela slušně najíte za né tak strašné peníze na to, že je to na hlavní dálnici v zemi.

Pozor, neplést si s bistrem Motorkářské doupě! To je přímo v Humpolci a podíváme se tam třeba příště. Tady jsme kousek za Humpolcem, u Hněvkovic, těsně před dálničním sjezdem ve směru od Prahy. Menší příjemné bistro na dálnici, kde se rychle a docela slušně najíte za né tak strašné peníze na to, že je to na hlavní dálnici v zemi. Kvalita jídla tedy kolísá nahoru dolů. Smažený sýr byl dobrý, škoda že hranolky k němu byly ty nejlevnější supermarketové. Sice čerstvě připravené, ale to je nezachránilo. Mega hotdog za 99 Kč byl trochu průser. Párek s čalamádou v rohlíku za tuhle cenu zklamal, to je lepší na každé benzínce. Zato jelení gulášek byl naprosto famózní, ten nám chutnal moc. Jenom škoda že ty houskové knedlíky k němu byly zase kupované. Myslím si že v takovémto bistru by si měli být schopni udělat domácí knedlíky a pak by to bylo tip top. Další jídlo zase jak nebe a dudy. Zatímco vepřový řízek byl super, šťavnatý a chutný, tak bramborový salát k němu podávaný byl katastrofa a vůbec nám nechutnal. Ale hned na úvod jsme měli naprosto dokonalou gulášovou polévku. Velmi dobře ochucenou, nepřesolenou, žádný v tom hnusoty kořenící a takhle dobrou gulášovku jsme v restauraci neměli hodně hodně dlouho.

Dost je škoda té tatarky v pytlíku. Myslím si že udělat si domácí tatarku zase není takový problém a profitovali by z toho jak zákazníci, tak i podnik samotný. Obsluha velice ochotná a milá, tady nebyl vůbec žádný problém. Prostředí fajn, všude čisto a uklizeno. Příjemné je, že si jídlo můžete vzít i sebou, rádi vám ho zde na cestu, nebo domů zabalí.

Nám se tady tedy ve výsledku líbilo a i vcelku chutnalo. Samozřejmě že jsou lepší destinace, ale na dálnici D1 jich zrovna tak moc není. Nám se tu líbilo rozhodně více, než u nedaleké, mnohem větší konkurence, na druhé straně dálnice.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Radniční listy - únor 2023

St Úno 1 , 2023
Nové číslo Radničních listů přináší informace o nízkoprahovém zařízení, plánovaných investičních akcích, zprávy z místních částí, školních lavic a další.

You May Like

Témata