Humpolec se posunul na 2. místo v tabulce

9

V 10. kole krajského přeboru se Humpolec utkal na domácím hřišti s H. Brodem. Tento zápas byl plný emocí a předvedení krásného fotbalového umění. Humpolec je ve skvělé herní pohodě a to potvdil i včerejší výhrou nad H. Brodem.

Již v 6. minutě utkání po zahrání rohového kopu Humpolce vsítil první branku- hlavou – Prachař. Hned o dvě minuty později mohl H.Brod minimálně vyrovnat, když havlíčkobrodský Cvach běžel dvakrát sám na bránu, ale naštěstí první šanci Moravec vychytal a podruhé mířil nad. V dalších minutách se hrál otevřený a kvalitní fotbal s převahou Humpolce. V 17. minutě byl opět ošetřován Rahman, ale tentokrát se na trávník vrátil. V 26. minutě pěknou střelu Píchy golman Slovanu zblokoval a Humolec zahrával 2 rohové kopy. Další branka se jim však vsítit nepodařila. 41. minuta – Slovan opět zahrozil, ale Humpolecký brankář Humpolec podržel. Poločas skončil 1:0. Ve druhém polpčase hned ve 48. minutě protlačil míč za gólmana Slovanu Čihák a Humpolec vedl 2:0. V 50. minutě hosté ve velké šanci, ale ani na dvakrát se jim Moravce nepodařilo překonat. Moravec Humpolec opět podržel! Dále se hra odehrávala v režii Humpolce a H. Brod působil bezzubě. V 65. min. přidal Pavel Wiener po pěkné přihrá
vce Píchy další gól a bylo definitivně rozhodnuto, kdo se dostane miimálně na druhou příčku tabulky. 67. minuta – po brutálním faulu hostů vznikla na hřišti mírná potyčka, ale vše se obešlo bez pěstního souboje. 82. Min. – Radek Moravec obdžel červenou kartu za nakopnutí Provazníka. Ještě v 83. min. zahrozili hosté a pak už si Humpolec čisté skóre pohlídal a tak zvítězil nad H. Brodem 3:0. Velká gratulace ! Atmosféra byla užasná, jelikož přišlo téměř 500 diváků, a kdyby nebyla taková zima, tak by návštěvnost byla určitě ještě o něco vyšší.

Čtěte dále:   První kolo divize ve znamení derby. Pelhřimov nestačil na Humpolec.

Bystřice vyhrála nad M. Budějovicemi 3:1, a tak stále drží první místo v tabulce, druhý je Humpolec, který má o bod méně, třetí H. Brod,4. Borovina, 5. Pelhřimov, 6. Polná, 7. Žirovnice, kam zajíždí Humpolec v sobotu. Další domácí zápas odehraje Humpolec 29.10. právě s Bystřicí, takže všechny zvu na určtě zajímavý zápas!

Ostatní výsledky: Pelhřimov – Ždírec 4:3, Borovina-Polná 3:1, Vrchovina – Okříšky 2:1, Světlá-Žirovnice 2:0, V. Bíteš- Nová Ves 0:1