Humpolec získal licenci fotbalového střediska

Fotbalový klub AFC Humpolec bude v další sezoně těžit z výhod licence Sportovního střediska mládeže OFS B1. „Pro nás je to dost zásadní věc. Umožňuje nám nastavit správný směr přípravy mládeže a v neposlední řadě nám přináší příspěvek na trenéry,“ vyjádřil se prezident klubu Václav Duben.

AFC Humpolec výše zmíněnou licenci vlastnil už v letech 2018 až 2020. V poslední roce pak v jeho první polovině. V okrese Pelhřimov byl jediným klubem s tímto statusem. „Líbila by se nám i vyšší licence, ale na to už nemáme týmy. Museli bychom je mít rozdělené po ročnících,“ vysvětlil první muž humpoleckého fotbalu.

Mládežnická struktura klubu v započaté poslední sezoně čítala tři týmy dorostu, tři žáků, dvě přípravek. „Navíc máme ještě předpřípravku, ale ta hraje jen přátelská utkání,“ doplnil Václav Duben.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/ostatni_region/humpolec-ziskal-licenci-fotbaloveho-strediska.html

Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: Remízy pomohly Humpolci i Slovanu k záchraně. Šance Bystřice ale ještě dál žije

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolecký unikát: po kávě nezůstává žádný odpad, kelímek mohou lidé sníst

Po Dub 26 , 2021
V humpoleckém bezobalovém obchodu, jehož součástí je i kavárna, jdou v minimalizaci obalů ještě dál. Nově nabízejí i kávu a čaj, po nichž nezůstává žádný odpad. Kelímek se dá totiž po vypití jeho obsahu sníst. Na rozdíl od těch klasických z papíru a vosku je z ovesných vloček a mouky. […]
V humpolecké kavárně nově nabízejí jedlé kelímky

You May Like

Témata