Vychutnej si přítomnost na lyžích! Kampaň zve k návštěvě zimní Vysočiny

Podpořit zimní návštěvu Vysočiny lákavou a výhodnou nabídkou lyžování je cílem kampaně, kterou právě spouští Vysočina Tourism. Zimní kampaň na Vysočině láká na desetiprocentní slevu na lyžování ve vybraných lyžařských areálech.

Akce odstartovala 17. ledna a potrvá po celé období jarních prázdnin až do konce března. Pouze v případě nepříznivého počasí se může termín změnit.

„Kampaní chceme podpořit lyžařské areály a zvýšit návštěvnost Vysočiny v zimních měsících. Náš region v srdci České republiky má v tomto směru co nabídnout, a navíc je skvěle dostupný. Máme dvě desítky sjezdovek, z nichž mnohé si v ničem nezadají s těmi v horských střediscích. A co je podstatné, zájemci si v nich zalyžují za výrazně výhodnější ceny. Přitom servis v podobě občerstvení a ubytování je všude dostupný,“ říká Roman Fabeš, radní Kraje Vysočina pro oblast cestovního ruchu.

„Naším cílem je navázat hlubší spolupráci s podnikateli v cestovním ruchu. S nabídkou zapojení do kampaně jsme oslovili všechny lyžařské areály na Vysočině. Přijalo ji pět z nich, kteří návštěvníkům, aktivním lyžařům nabídnou desetiprocentní slevu na jízdy na vleku. Jsou to skiareály na Harusově kopci a Křemešníku, v Lukách nad Jihlavou, Svratce a Jimramově,“ popisuje ředitelka Vysočina Tourism Oľga Königová a dodává: „Je možné, že se v průběhu kampaně zapojí ještě některý další.“

Na turistickém portálu Vysočina.eu zájemci najdou odkaz na slevový voucher, který jim po zaregistrování přijde e-mailem. Voucher si vytisknou, při návštěvě některého z uvedených areálů jej předloží na pokladně a získají desetiprocentní slevu na skipas. Voucher je platný do 31. března 2022 a zájemci jej mohou získat opakovaně.

 

 

  • zpráva převzata od Vysočina Tourism
  • Více informací Martina Strnadová, VT
Čtěte dále:   Humpolec deklasoval Starou Říši. Speřice bojují o udržení.

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Na Pelhřimovsko bude zvát turisty nová destinační kancelář Vysočina West

Po Led 24 , 2022
Turistickou nabídku Pelhřimovska začíná propagovat nová organizace destinačního managementu Vysočina West. Ve spolku mají zastoupení čtyři největší města regionu i podnikatelé v cestovním ruchu. Čtěte dále:   Silničáři letos opraví silnice v Pelhřimově, Humpolci i mosty. Podívejte se kde
Cestování po Česku: Z Prahy do Brna po D1? Tahle místa můžete navštívit po cestě

You May Like

Témata