Humpolec se tahá s Pelhřimovem

Okresní přebory stolních tenistů mají do svého finiše tři kola. Nejnapjatější situace je v nejkvalitnější skupině, kde se o první příčku přetahuje Humpolec B s Pelhřimovem C.

OP I

Nová Cerekev – STS Pacov 9: 9, Zadražil 4,5, Marek 3, Haza 1,5 – Vaněk 2, Zeman, Pípal 1, Těmice – Stojčín 13: 5, Jůn 4,5, Šonka 4, Kunc 2,5, Novák 2 – Volavka 2,5, Sosnovec 1,5, P. Krásný 1, Spartak Pelhřimov D – Spartak Pelhřimov C 3: 15, S. Pinnerová 3 – Kubiska 3,5, Zápotočný 2,5, M. Jírů, L. Jírů 2, Sedliště – Spokar Pelhřimov 2: 16, Kubín, Haruda 1 – Angelis 4,5, Prokop, Říha 3,5, V. Vránek 2,5, Humpolec B – Černovice 11: 7, Marousek, Hejsek 3,5, Poulíček, Vítek 2 – Zeman 4,5, Studený 1,5, Kučera 1, N. Rychnov – Rodínov 10: 8, Fuk 3,5, Blažek 3, Nepraš 2,5, Marousek 1 – Válalová 3,5, Tůma 2, M. Válal 1,5.

1. Humpolec B 17 0 2 232:110 53
2. Spartak C 16 1 2 235:107 52
3. Těmice A 14 2 3 219:123 49
4. Spokar 11 4 4 207:135 45
5. Černovice 11 1 7 190:152 42
6. STS Pacov 8 3 8 174:168 38
7. Rodínov 7 2 10 165:177 35
8. N. Cerekev 5 2 12 128:214 31
9. N. Rychnov 6 0 13 139:203 31
10. Stojčín 5 1 13 140:202 30
11. Sedliště 4 2 13 112:230 29
12. Spartak D 1 0 18 111:231 21

OP II

Chmelná B – Humpolec D 15: 3, Vodička, O. Přibyl 4,5, P. Přibyl 3,5, Klubal 2,5 – Lacek 2, Marek 1, Humpolec E – Sj. Pacov B 8: 10, Prokop 3,5, Kmoch 2,5, Kubíček, Novák 1 – P. Zoubek 4,5, Smíšek 3, Jaroš 2, Švec 0,5, Spartak E – Humpolec C 5: 13, Klíma 4, Dománek 1 – Vítek, Pecha, Pavlík 3,5, Kubů 2,5, Rodínov – H. Ves 12: 6, V. Válal ml., Pechek 3,5, Zikmund 3, V. Válal st. 2 – Maška 2,5, Fenclová 2, J. Švehla 1,5, Rynárec – Božejov 13: 5, Smejkal 4,5, Mareš 3,5, Březina, Kocián 2,5 – Paluch 2, Malý, Dvořák, Kopřiva 1.

1. Chmelná B 16 1 0 240:66 55
2. Humpolec C 14 1 2 202:104 46
3. Rodínov B 12 1 4 182:124 42
4. Sj. Pacov B 12 1 4 178:128 42
5. Rynárec 10 3 5 189:135 41
6. H. Ves 7 3 8 157:167 35
7. Božejov 6 3 9 155:169 33
8. Humpolec E 5 0 12 130:176 27
9. Včelnička 4 1 12 131:175 26
10. Humpolec D 0 2 15 72:234 19
11. Spartak E 0 2 15 74:232 19

OP III – o postup

Humpolec F – Těmice B 17: 1, Novák 3,5, Žáček, Pecha 3, Zahálka 2,5 – Sviták 1, Slavoj Pacov C – Chmelná C 11: 7, Jaroš 4,5, Mládek 3,5, Zoubek 3 – O. Přibyl 3, J. Hadrava ml., Drbal 1,5, Semrád 1.

1. Chmelná C 17 0 1 249:75 52
2. Sj. Pacov C 9 3 6 159:165 39
3. Humpolec F 10 0 8 192:132 38
4. Těmice B 10 0 8 163:161 38

OP III – o 5. místo

H. Ves B – N. Rychnov B 12: 6, A. Parkan 4,5, Klokočka 3,5, Janáček 2, Makovička, M. Švehla 1 – Nepraš 3,5, Licha 2,5, Spartak F – Humpolec G 13: 5, Vlček, Pavouk 4,5, Bartoň 3, Kalkus 1 – Och 2,5, Škrabánek 1,5, Prokop 1.

1. H. Ves B 10 1 7 173:151 39
2. N. Rychnov B 4 2 11 111:195 27
3. Humpolec G 3 2 13 117:207 26
4. Spartak F 3 2 12 114:192 25

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

SVINĚ!! SVINĚ!! SVINĚ!!!

Út Bře 9 , 2004
Proč ten nadpis? A proč píšu naštvaný jako nikdy? Právě mi zavolal všímavý soused a já doběhl ke svému autu vyhodit dva kapucíny, co toužili po hudbě ….

Témata