SVINĚ!! SVINĚ!! SVINĚ!!!

3

Proč ten nadpis? A proč píšu naštvaný jako nikdy? Právě mi zavolal všímavý soused a já doběhl ke svému autu vyhodit dva kapucíny, co toužili po hudbě ….

…. a toužili po ní tak moc, že mi vyháčkovali auto a dobývali se k rádiu. Vřelý dík ochotnému sousedovi – neváhal mi v půl jedenácté zavolat a vřelý dík policii – dorazili do tří minut po mém zavolání.
Bohužel, chlapci byli sehraní a zatímco jeden mizel v dáli (naštěstí s prázdnou), ten druhý se se mnou vřele objímal. Tak vřele, až se mi trefil 2x pěstí do obličeje a zmizel. Mě zbyly přeražené brýle, takže jsem je nepronásledoval a odřené klouby – taky jsem se párkrát trefil. No a protože jsem si „náhodou“ zapoměl v ruce svazek klíčů, asi to chlapec pocítil :-))
Takže nezbývá než zopakovat – SVINE!! SVINE!! SVINE!!!nelze předpokládat, že by podobná individua četla Humpoláka, ale i tak vzkazuji – vyjet si na lup výrazným autem, co jich je v Humpolci jen pár je blbost. Navíc se svítivýma ozdůbkama. A navíc, můj milý, svezla se Ti kapuca 🙂

Čtěte dále:   Drobné navýšení? Co vy na to?

3 thoughts on “SVINĚ!! SVINĚ!! SVINĚ!!!

  1. Přemýšlel jsem, co k tomu napsat za komentář. Ale tak nějak jsem na rozpacích a ani nevím co k tomu říci. Myslím si že název článku perfektně vystihuje popis podobných hovad a není třeba k němu nic dodávat.

    1. tak muj pondelni kamarad uz ma jmeno a adresu. Upustil jsem od krvave pomsty a vse predal policii CR, meli o nej eminentni zajem v souvislosti s jinymi kradezemi :-))))
      Frantisek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zima se prodražuje

St Bře 10 , 2004
Údržba komunikací na Vysočině se letos prodraží. Časté přívaly sněhu a střídavé teploty zatíží rozpočty krajských organizací Správ a údržeb silnic, které se starají o státní silnice a o vozovky druhých a třetích tříd. Během prvních dvou letošních měsíců se jejich náklady zvedly až o polovinu. S vyššími výdaji počítají […]

You May Like

Témata