Průtrž mračen zatopila několik domů v Humpolci

3

Průtrž mračen a silné krupobití se včera odpoledne přehnaly nad Humpolcem a vytopily zde několik domů a sklepů. Informace zpravodajskému serveru i-Vysočina.cz potvrdil i operační důstojník hasičů. Na místě zasahovalo několik jednotek hasičů. Ulice města ve spodní části pokryla třiceticentimetrová vrstva krup. Tu museli hasiči odklízet těžkou technikou. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE EXKLUZIVNÍ ZÁBĚRY Z MÍSTA.

Bouřka trvala necelou půl hodinu. V okolí Humpolce ale bylo téměř jarní počasí. 

V dolní části města Humpolce napadlo během bouřky až 40 centimetrů krup. Podle některých svědků byly velké skoro centimetr. Policie musela na dvě hodiny uzavřít Lužickou ulici. Velká voda zaplavila několik sklepů a výtahovou šachtu v panelovém domě.
Bouřka a silné krupobití se v podvečer přehnaly přes Humpolec. Ve městě napadla několikacentimetrová vrstva krup, které přívalový déšť splavil do spodní části města, kde zcela ucpal kanalizaci a voda vyplavila několik domů. V ulicích města, kam voda kroupy naplavila, se tak lidé brodili i 40cm vrstvou krup. Na jejich odklízení museli hasiči nasadit i těžkou techniku. Na místě zasahovalo několik hasičských jednotek. Dopravu z obou zaplavených ulic museli hasiči odklánět.
bourka_krupobiti_humpolec_05042009_02.jpg
bourka_krupobiti_humpolec_05042009_03.jpg
Čtěte dále:   Výpadek

Axl

3 thoughts on “Průtrž mračen zatopila několik domů v Humpolci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

MUSIC KLUB ZÁLESÍ - MIGHTY MIGHTY BOOM

Po Dub 6 , 2009
MIGHTY MIGHTY BOOM – sobota 18.4.2009 – SKA – SKAPUNK – ROCKABILLY – PUNKROCK – HC Start 20:00 Entry 150,- Plakát a více info v článku. Čtěte dále:   Humpolec bude mít brzy novou koalici i starostu, rozhodovat se má ve středu

You May Like

Témata