Humpolec sesazen z trůnu

5

Dnes byly vyhlášeny oficiální výsledky ankety Město pro byznys 2009. Humpolec, který se v loňském ročníku umístil na první příčce, byl poražen západočeskými Klatovy.

I tak ovšem město zaznamenalo úspěch, neboť v celorepublikovém kole získalo pěkné druhé místo. Propad o jednu příčku byl způsoben tím, že Humpolec celkově podražil a v kategorii „Cenové podmínky“ tak klesl o jedenapadesát příček. Město si pohoršilo i u svých podnikatelů. Zatímco loni ho pasovali na páté nejoblíbenější, letos ho zařadili na 99. místo (!). Ve všech zbývajících kategoriích si ale Humpolec polepšil, což mu umožnilo udržet se ve špičce. Stále je městem s nejvyšším podílem středních a velkých firem.


Na třetím místě ankety se usídlil Jeseník, jenž poskočil o pětadvacet míst, ale ještě výrazněji se posunul loni poslední Rýmařov. Dokázal vyšplhat na čtrnáctou příčku a je tak neoficiálním skokanem roku. Pro zajímavost – Pelhřimov skončil na 10. pozici, přičemž loni byl až čtyřiatřicátý.


 


Prvních deset měst z průzkumu Město pro byznys 2009 :


 


1. Klatovy


2. Humpolec


3. Jeseník


4. Pacov


5. Prostějov


6. Vimperk


7. Nové Město na Moravě


8. Třeboň


9. Zlín


10. Pelhřimov


 


Více informací najdete ve speciální příloze Město pro byznys 2009, kterou přinese týdeník Ekonom, jenž vychází ve čtvrtek 22. října. 


 


Vše o anketě můžete zjistit zde: http://www.mestoprobyznys.cz/


 

Čtěte dále:   Retro-bazar Milotice

myska

5 thoughts on “Humpolec sesazen z trůnu

  1. Myslím, že ruku v ruce s touto anketou jde informace o spokojenosti podnikatelů s radnicí, kde se Humpolec tuším umístil na poslední příčce v kraji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zveme Vás na Rybí hody

Čt Říj 22 , 2009
MO ČRS Humpolec co nejsrdečněji zve všechny milovníky rybích specialit na již tradiční Rybí hody, které se konají v pátek 6. listopadu 2009 od 10 do 22 hodin v prostorách rybárny. Více info v článku. Čtěte dále:   Lepší péče o zdraví lidí: záchranáři v Humpolci budou mít modernější zázemí

You May Like

Témata