Likvidace trosek hokejové haly byla dokončena

5

Tento týden prakticky skončila likvidace trosek zříceného zimního stadionu. Další budoucnost humpoleckého hokeje a bruslení v Humpolci všeobecně závisí na rychlosti výstavby nové haly. Výroční členská schůze oddílu Ledního hokeje TJ Jiskra Humpolec, která se konala v úterý 11.dubna, nastínila, jakým směrem by se tato budoucnost měla ubírat.

Schůze se zúčastnili i zástupci města – starosta Jiří Kučera a místostarosta Roman Brzoň. Pan starosta přednesl představy města nejen ve vztahu k zimnímu stadionu, ale k tělovýchově jako celku včetně nabídky na převod nemovitého majetku TJ Jiskra na Město Humpolec. Seznámil zůčastněné s výsledky šetření policie a soudního znalce, které hovoří o tom, že při montáži haly nebylo vše tak, jak být mělo podle projektu výrobce. (V kuloárech se hovoří o tom, že na konstrukci stadiónu chybělo poměrně velké množství vazníků. Pokud bysme to chápali jako hrubou chybu stavitele, nelze si nepoložit otázku, zda si takového pochybení nebyl schopen povšimnout stavební dozor.) Pan starosta dále informoval o ochotě městského zastupitelstva postavit v Humpolci nový stadion. V předstihu již proběhla první jednání s lucemburskou firmou ASTRON Buildings S.A., která nabídla postavit halu na stávajících neporušených základech, a to za cenu 6,5 mil. Kč bez DPH. Stavba by měla zhruba trvat pouhé 3 měsíce.


Na závěr schůze se rozeběhla otevřená diskuze na téma převodu majetku TJ na Město, kdy zazněly různé názory a pohledy jak zastánců kompletního, tak i částečného převodu majetku. Nakonec byla odhlasovaná varianta převodu veškerého majetku TJ na Město Humpolec. Konečný verdikt by měl padnout na Valné hromadě TJ Humpolec, která se uskuteční dnes v 17:00 hodin.

Fotozáznam postupu likvidačních prací


 

myska

5 thoughts on “Likvidace trosek hokejové haly byla dokončena

 1. Velké uznání patří firmě EKO Logistic, s.r.o. za rychlou likvidaci trosek, díky níž by měl rychle vyrůst nový stadion. Likvidace trvala něco přes 3 týdny. Firma zašle na účet sbírky na obnovu ZS částku 70000 Kč. Díky. J.Hynek

    1. No výživné počtení to rozhodně je…
     Bohužel jsem se této valné hromady osobně zúčastnil a to co tam mistr Vališ předváděl(a nejen on),bylo opravdu neuvěřitelné..Ono když vám jde o slušné korýtko jde všechna slušnost stranou..Znova se jen potvrdilo,že takový člověk nemá na pozici předsedy TJ Jiskra co dělat a že jen sportu ve městě škodí!!
     Samozřejmě se počítalo s tím že odstavit tohoto parazita nebude jednoduché,pořád má v některých oddílech řadu příznivců,kterým asi současná situace vyhovuje,těm už oči asi nikdo neotevře..
     A tak nezbývá než se nenechat otrávit a bojovat dál..F.Š.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nabídka práce: Projektový Manager - Analytik

Pá Dub 14 , 2006
Hledáte práci? Máme pro Vás zajímavou nabídku v Praze.

You May Like

Témata