Seminář na Pozemkové úpravy v Humpolci

12

Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s místní akční skupinou Společnost pro rozvoj Humpolecka, z.s. Vás srdečně zvou v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov Kraj Vysočina na seminář

Pozemkové úpravy – příprava a realizace, který proběhne začátkem listopadu 2015 v Kraji Vysočina, 3.11. v Kulturním domě v Nové vsi a 10. 11. 2015 ve FABRIKA hotelu v Humpolci.

Rezervace míst na seminář 10.11. v Humpolci na emailu: info@humpolecko.cz nebo telefonu: 739 426 320

http://humpolecko.cz/

Petr

12 thoughts on “Seminář na Pozemkové úpravy v Humpolci

 1. To jako chtějí dělat pozemkovou úpravu v katastru Humpolec? Vždyť je to nesmysl jenom to množství majitelů by se nevešlo ani na fotbalový stadion. A ty rozdíly v tržní ceně půdy od 10 kč do 1000 kč za m2. Na vesnici to je dobrá věc, ale neznám město naší velikosti, kde by chtěli dělat pozemkovou úpravu…..

  1. Jedná se o semináře, které jsou pořádány v Humpolci a v Nové Vsi na Třebíčsku pro starosty obcí, majitele pozemků a širokou veřejnost hlavně z Kraje Vysočina. Semináře nejsou zaměřeny na konkrétní pozemkovou úpravu v určité obci.
   Společnost pro rozvoj Humpolecka, z.s.

   1. Tak to jo. Určitě je to potřebná věc seznámit veřejnost, aby si to velké zem. společnosti neudělali podle svého, a ostatní majitelé půdy nehráli jenom druhé housle…..

  1. Vy víte jaká byla ze strany hotelu učiněna cenová nabídka? To není jako když jdete na tři piva. A protože má Fabrika porad plno konferencí, tak asi vůči konkurenci bude přijatelná. A mimo to nemůžete takovou akci pořádat např. na Orliku…… P.

   1. A co třeba v tom centru co je postaveno z dotací EU za hřbitovem v areálu nemocnice. To zeje prázdnotou a pomalu to chátrá

    1. To můžete koupit. Pan majitel ho prodává za těžké peníze, ač dostal obrovskou dotaci….. a celých pět let se tam téměř nic nedělo. Opravdu dobře využité evropské dotační peníze. Bohužel to všechno platíme ve finále z českého rozpočtu – čili z daní nás všech !!!!

     1. Jak se může každý dočíst na vratech toho bývalého,,pavilonu,,je uvedena firma Novitex a tu vede Mgr Rybková.Tak nevím který majitel tu budovu prodává.I když jí při koupi doprovázel ing.Racek,koupi podepisovala ona.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Rybí hody v Humpolci

Čt Říj 22 , 2015
MO ČRS Humpolec co nejsrdečněji zve všechny milovníky rybích specialit.

You May Like

Témata