Humpolecká Food Mania 2021

13

Již zítra se v Humpolci uskuteční letošní food festival.

Humpolecká Food Mania 2021
Humpolecká Food Mania 2021
Čtěte dále:   Pečená krkovička na rozmarýnu s haluškami s kapustou (rozuměj se zelím)

Axl

13 thoughts on “Humpolecká Food Mania 2021

 1. Věřím, že to bude skvělá akce, jako 2 roky na náměstí.
  Doporučuji všem, kdo mají rádi dobré jídlo

 2. Byla to skvela akce, prostory kolem 8smicky byly perfektni. Mohla jsem ochutnat jidlo, ktere neni bezne dostupne a uzila jsem si paradni atmosferu s vinkem na cerstvem vzduchu. Dekuji za usporadani tehle akce, byla jsem nadsena.

   1. Konečně udělal někdo zas něco pro lidi. Tleskám Rýznerovi a Hugu nebo kdo s tim nápadem přišel. Tohle by město ani jeho p.o prostě nikdá nezvládly.

 3. Ano to jsou akce, ktere zaslouzi pochvalu. Jak se to ma delat Ryznerovi ukazal Bernard. A i kdyz jsou to zatim proti Bernardfestu akcicky komorni, diky za ne.

  1. Dobrý den, pro mě a jistě spoustu dalších je lepší komornější prostředí, které snad jen v minimální míře mohlo otravovat obyvatele vedlejšího sídliště /možná zvýšenou frekvencí pěších občanů/. Mimochodem, nikde jsem neviděl, že by po mě někdo chtěl nějaké vstupné, nikde jsem si nevšiml, že by byl někomu znemožněn přístup na nějaký vedleší veřejný pozemek, nikde jsem si nevšiml „ožralých, močících a zvracejících občanů“ na veřejnosti a proto celkem jednoznačně mohu říci, že tato akce určitě nebyla pořádána z nějakých komerčních účelů, ale byla pořádána hlavně pro lidi. Opravdu tedy nevím, kdo by se měl od koho učit. Pro mě slušný zážitek v pěkném prostředí. Pěkný den, Klap Karel.

 4. Ale je fajn, že se dají sehnat obchodníci a kulináři, co dělají zadarmo. To by se mělo ve městě chytnout všude .-)

 5. Tak hlavne – mesto nevyslo Ryznerovi vstrict, kdyz zadal o poradani na namesti nebo na Stromovce. Samozrejme, nasi zastupitele v cele s Karlem nic jineho ve sve ubohosti neumi. Kdyby to vymysleli a hlavne chteli udelat oni – ( ale ona je to prace a neco to stoji), tak by si to udelali kde by chteli. Diky, ze se Ryzner nebal o pozemky a okoli 8smicky. Pro mne je to borec a doufam, ze neprestane ukazovat tem parazitum a kyvacum z mesta, jak ma vypadat moderni mesto. Drzim palce projektu Machovka. Nebo at mi ukaze mesto, co ma za projekt s tak obrovskym pozemkem. Ze by zase nejaka mala domu, pane Brucknere?

  1. Drobné info. Nejedná se o městské pozemky. Trochu pochybuji, že si kraj nechá diktovat, co má na takto lukrativních pozemcích vzniknout.

   frrrr

 6. A možná o to Hugu šlo, prezentovat zastupitelům kraje Vysočina, co by se dalo vybudovat na tomto pozemku.
  Ukázat vizi. Jelikož k rozvoji města je vize důležitá.
  Velice dobře si dokážu představit, že Kraj převede tyto pozemky na město Humpolec za akceptovatelnou cenu.

  Těším se na vedení města Kratochvíl, Brukner, Kukrechtová, jak bude vypadat ztvárnění jejich vize tohoto území. A to je ta výhoda silné, chytré a pracovité opozice. Všichni se musí trochu více snažit. Vydělat na tom může jen občan Humpolce.

  Hugo dalo další post na jejich Fb, kde popisují co by mělo být náplní Nové Máchovky.

  Jen tak dále, další ukázka dobře odvedené práce. 👍👍👍

  1. Aha, jako že v Humpolci trvale šijí do ODS a spol., nazývají je mafií atd. a pak půjdou na kraj, který je pod taktovkou stejné strany s žádostí, aby se řídil jejich studií? Tak to by byla opravdu promyšlená strategie. A rozhodně počítejte s tím, že Humpolec v tomto kontextu dostane „akceptovatelnou“ cenu.

   frrrr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nezahráli si. Naděje mladých házenkářů shořely s kamionem na dálnici

Po Čvn 28 , 2021
Když malér, tak se vším všudy. Dorostenky a mladší žáci oddílu národní házené Jiskra Humpolec si na jaře nezahráli ani jednou. Dlouhodobou soutěž jim sebrala protikoronavirová opatření, víkendový turnaj oblastního přeboru, který měl být jediným soutěžním počinem první poloviny roku, zase nehoda kamionu na dálnici. Čtěte dále:   Bratislavská vepřová […]
Humpolečtí národní házenkáři ve druhé lize porazili Ostopovice.

You May Like

Témata