Vezmu KFC na milost?

3

Na několika místech na Humpoláku jsem se několikrát opřel do KFC. A pravda tento podnik u mě upadl docela v nemilost. Jenže nyní přišlo KFC v Čechách se sezónní novinkou. Můžete si u nich dát mojí zamilovanou přílohu Mac&Cheese, lahodné makaróny s jemným sýrem. Stojí za to?

Asi nejvíce jsem se do KFC opíral ve článku V KFC se zbláznili! Už nás fakt mají za blbce! a v komentářích k němu. V KáeFCéčku si mě opravdu rozlobili a já na tento podnik docela hodně zanevřel. Jenomže teď pro mě připravili neodolatelnou výzvu! V jejich nabídce se totiž objevil Mac&Cheese!

Nabídka KFC v restauraci - kbelíky, boxy, hamburgery, wrapy a další!

Pokud by jste náhodou nevěděli co to je, tak je to dokonalý příklad toho, čemu se říká ‚comfort food‘. Macaroni and cheese je vlastně jednoduché jídlo, na které vám stačí pouhé 3 ingredience (těstoviny, sýr a kondenzované mléko) ve výživném poměru 1 : 1 : 1. Miluji jídla se sýrem. Miluji těstoviny.  Mac & Cheese jsem poprvé ochutnal v Americe a okamžitě jsem se do tohodle jídla zamiloval. Doma si ho občas připravujeme. Jenže teď se tady objevilo to lákadlo, že ho mají v KFC. A já neodolal. A objednal. A jak to dopadlo?

Nabídka KFC v restauraci - kbelíky, boxy, hamburgery, wrapy a další!

No musím říci, že kupodivu velice dobře. Ačkoliv recenze na YouTube na tuhle novinku většinou vyznívají docela negativně, tak mě to chutnalo a já byl nadšený.

Především si řekněmě, že KFC zase dělá krávoviny, když Mac&Cheese cpou přímo do některých věcí. Cpou je rovnou do burgerů (do Granderu), nebo wrapperu, a dokonce je nacpou rovnou do Qurrita. Možná to takhe někomu chutná, ale dle mého skromného názoru je tohle totální zhovadilost. Proč bych jsi to tam chtěl cpát? Mac&Cheese je příloha, a jako taková by se měla konzumovat. Takže za mě, je jedinou volbou si objednat Mac&Cheese samostatně jako snack box. Ještě bych toleroval Mac&Cheese&Bites box, kde jsou ty makaróny podávány s kuřecími bites.

Čtěte dále:   Ochutnal jsem wagyu hovězí. Stálo to za to?

Takže jsem si Mac&Cheese v krabičce objednal, k tomu nějaké to Kentucky stehno a křidýlka a … Bylo to super. Mě to moc chutnalo. To Mac&Cheese je zde pravda poněkud sušší, my si je doma děláme mnohem krémovější, ale chuťově jsem jim neměl co vytknout.

Závěr? Konečně mám důvod se do KFC vracet. Konečně totiž tady mají přílohu co se dá jíst. KFC hranolky jsou pro mě nestravitelné, ty jejich bramborové lupínky mě také neoslovily a poté co se z většiny jejich lokací vytratila jako možnost přílohy bramborová kaše jsem si neměl jakou přílohu u nich dát. Teď konečně zase ano, a opět je pro mě radost si tam zajít. Jenom se obávám, že na rozdíl od jiných států, Mac&Cheese budou v českém KFC jen limitovaná sezónní nabídka, ktera zase brzy zmizí. Škoda!

Tady nějaké další recenze na mac & cheese v Českém KFC:

Axl

3 thoughts on “Vezmu KFC na milost?

    1. Ale vždyť já naprosto souhlasím. My si taky děláme lepší. Jenom prostě pro mě je tohle momentálně jediná příloha, která je pro mě v KFC stravitelná (když pomynu coleslaw). Takže z toho mám radost. 🙂

  1. V KFC jsme nebyli strašně dlouho. A včera jsme jeli kolem a všiml jsem si že Mac@Cheese sezóna je zpět. Tak super. Konečně v KFC zase nějaká příloha, která se dá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Volební speciál: Prezidentské volby 2023 - Humpolec - 2. kolo

Pá Led 27 , 2023
Jak volíme v Humpolci? O tomto víkendu nás čeká druhé kolo prezidentských voleb. Andrej Babiš proti Petr Pavel. Volební místností se otevírají dnes ve 14 hodin. A jak budeme volit v Humpolci? V tomto článku můžete průběžně sledovat aktualizované výsledky prezidentských voleb. Tyto výsledky jsou ale pouze za Humpolec. Čtěte […]
Prezidentské volby 2023 - Humpolec - 2. kolo

You May Like

Témata