Humpolecký záchranář Jan s šesti dětmi je bez střechy na hlavou, potřebuje pomoc

1

Záchranář Honza z Humpolce, který jindy pomáhá druhým, nyní sám potřebuje pomoc. S manželkou a šesti dětmi přišli při požáru o střechu nad hlavou.

Polovinu domu zničil oheň, druhou polovinu voda. „Dům je neobyvatelný a čeká ho dlouhá a nákladná rekonstrukce,“ sdělil mluvčí krajských záchranářů Petr Janáček. Kolegové i vedení Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina Honzovi se rozhodli Honzovi pomoci. Spustili tak veřejnou sbírku a na účet Nadačního fondu Kryštůfek 2601650761/2010 je možné poslat jakoukoliv částku. Jen je potřeba k platbě připsat text ZZS Vysočina.

Honza je mezi kolegy oblíbený, pracuje jako zdravotnický záchranář na výjezdové základně v Humpolci od roku 2015. „Je to hodný kluk, k pacientům se chová velice slušně, vlídně a empaticky. V kolektivu je velmi oblíbený, nikdy nezkazí žádnou legraci. Když potřebuje někdo poradit, pokaždé rád nabídne svou pomoc jak v profesním, tak i v soukromém životě,“ řekla na jeho adresu Lenka Pospíšilová, vrchní sestra záchranářů oblasti Pelhřimov.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/zachranar-honza-s-sesti-detmi-prisel-o-strechu-na-hlavou-vyhlasili-sbirku-202203.html

Čtěte dále:   Jarní Mikádo Market se blíží

Axl

One thought on “Humpolecký záchranář Jan s šesti dětmi je bez střechy na hlavou, potřebuje pomoc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Masopustní veselí v Humpolci: průvod masek zakončily vdavky. Podívejte se

St Bře 2 , 2022
V úterý prvního března se v Humpolci konal tradiční masopust pod záštitou České zemědělské akademie. Čtěte dále:   Více autobusů mezi Třebíčí a Prahou. Častější spoje pomohou i Humpolci
Masopustní veselí v Humpolci: průvod masek zakončily vdavky

You May Like

Témata