Humpolečtí saunaři o libůstku nepřijdou

4

Humpolec – Tradice saunování v Humpolci nezanikne. Milovníci páry budou od podzimu chodit s ručníkem do nového sportovního centra, které právě vzniká za Sokolovnou poblíž rozrůstajícího se sídliště Kasalova Pila.

„Saunu otevřeme koncem září, ostatně jako celé centrum,“ uvedl Vladimír Racek, který připouští, že sauna sama o sobě nepatří mezi obzvláště výdělečná zařízení.

Tuto zkušenost ostatně vstřebává ani její dosavadní provozovatel v Karamba baru na sportovním areálu, který se ji rozhodl kvůli vysoké ztrátovosti umocněné pokrácením dotace od města po pěti letech uzavřít.

Majitelé prozatím nepojmenovaného sportovního centra to mají vymyšlené trochu jinak. „Samostatnou saunu bychom určitě neotevřeli. Věříme ale, že si tam kromě jejích zatvrzelých vyznavačů najdou cestu i lidé, kteří si přijdou zacvičit do posilovny, na spinning nebo na masáž,“ dodal Racek.

SAUNA.jpg

převzato z Pelhřimovského deníku:

http://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/20100813_sauna.html

Čtěte dále:   Vysočina v Regions´ Cupu deklasovala střední Čechy a je v semifinále

Petr

4 thoughts on “Humpolečtí saunaři o libůstku nepřijdou

  1. OK, reknu vyjadrim se tedy slusneji. Dekuji nechci. Pan Racek je pro me dostatecny duvod nikdy podnik nenavstivit.

  2. Myslím si,že sauna je pro většinu obyvatel Humpolce naprosto zbytečná a celý problém kolem dotace původnímu provozovateli zcela zástupným.
    Je více aktuálnějších témat.
    Uvítal bych anketu o stranách, které budou kandidovat do zastupitelstva. Bude jich opravdu sedm.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolečtí píší svému starostovi....

Pá Srp 13 , 2010
Jedenáct signatářů sepsalo výzvu starostovi města Humpolce, která mu byla dnes v dopoledních hodinách předána Čtěte dále:   Jedna branka stačila Tasovicím k radosti. Z Humpolce dovezly tři body

You May Like

Témata