I. ročník „Humpolecká padesátka“ se blíží !

Ryze cyklistický závod na Humpolecku, který je trasován po krásném okolí Humpolce pro všechny.

Samotný okruh startuje u humpolecké rybárny. Výšlapem se závodník dostane k dominantě města, zřícenině hradu Orlík, a dále pokračuje průjezdem města k obci Hněvkovice, kde se za vesnicí odbočuje k rekreační oblasti Valcha. Rychlé technické sjezdy zde budou zajisté lahůdkou pro zavodníky.

Co účastník sjel, musí zákonitě vyšlapat zpět, proto trasa strmě vede výjezdem po lesní cestě od Valchy k Petrovicím. Odsud se pokračuje směrem na Jiřice sjezdem k rybníku Lavičky. Za Jiřicemi směrem na Humpolec se odbočí na polní cestu, která účastníka provede lesem až k rybníku Peruš. Potom trať pokračuje do Světlického Dvoru, kde zahýbá ke skládce na Brunce. Těsně za ní trasa opět odbočuje do lesíka, z něhož se vyjede na budíkovské silnici. Přejezdem přes hráz rybníku Hadina se cyklista dostavá zpět k místu startu u rybárny. Muži poté pokračují do druhého kola, ženy zde svůj závod končí.

Kategorie muži a ženy. Startovné 100 Kč se hradí při prezenci v místě závodu.

Humpoleckapad.JPG

více na: http://equipesl.cz/

Čtěte dále:   Výběr Vysočiny amatérských fotbalistů zabojuje o další postup v Region´s Cupu

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Peklo v Pelhřimově se otevře také v noci

Po Srp 13 , 2012
Odvážné děti i dospělí nemusejí ve čtvrtek chodit brzy na kutě. Čtěte dále:   Humpolec hrál, tasovičtí dávali góly. Brali třetí domácí výhru.

You May Like

Témata