Sapeláci si v Humpolci s chutí zastříleli

Rovných deset branek bylo k vidění v úterním podvečerním přípravném duelu v Humpolci. Sedm z nich vstřelili fotbalisté hostující Sapeli Polná.

Za rezervu Humpolce nastoupilo několik hráčů z divizního áčka a v první půli to bylo vidět. „Byl jsem docela rád, že proti nám nastoupil kombinovaný mančaft, protože hráči z divize přinesli kvalitu. V první půli hodně presovali a my jsme se tolik nedostávali do hry,“ sdělil trenér Sapeli Jiří Babínek.

Nepříznivý poločasový stav 1:2 ovšem připisoval na vrub svých oveček. „Zápas nám ukázal, že si s balonem vzadu až moc hrajeme a dostáváme zbytečné góly. Obě inkasované branky z první půle toho byly důkazem,“ postěžoval si.

Po změně stran měl ovšem celek z Jihlavska navrch. „To už asi nebyli na hřišti divizní borci a my jsme tak dominovali. Přitom jsem se trošku obával, že fyzicky odejdeme,“ prozradil.

Byť fotbalisté Polné nastříleli sedm branek, s koncovkou nebyl jejich trenér příliš spokojený. „Naše produktivita stále není taková, jaká by měla být. Hlavně v první půli jsme měli spoustu příležitostí, až ve druhé jsme to trochu protrhli,“ sdělil.

Celkově byl se zápasem kouč Polné spokojený. „Na to, jaké bylo vedro, měl zápas slušné tempo. Opět nám ukázal jak pozitiva v naší hře, tak i některé nedostatky,“ dodal Jiří Babínek.

HUMPOLEC B – SAPELI POLNÁ 3:7
Góly Sapeli Polná: Skotar 3, Szabo 2 (první z PK), Přibyl, Částka. Poločas: 2:1. Sapeli Polná: Rezničenko – Flekal, Šimek, Brabec, Boháček – Mikeš, Mužík, Přibyl, Dvořáček – Szabo, Průcha. Střídali: Fišer, Částka, Skotar, Matějíček, Procházka.

Fotbalisté Sapeli Polná (v červených dresech) v úterním přípravném utkání deklasovali rezervu Humpolce 7:3
Fotbalisté Sapeli Polná (v červených dresech) v úterním přípravném utkání deklasovali rezervu Humpolce 7:3

Zdroj: https://jihlavsky.denik.cz/fotbal-kraj/sapelaci-si-v-humpolci-s-chuti-zastrileli.html

Čtěte dále:   Autocross Humpolec

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

K očkování musíme lidi přemlouvat, říkají praktici. V ordinacích jim zůstávají přebytky vakcín

St Čvn 9 , 2021
„V minulém týdnu nám distributor přivezl sto dávek Moderny, z čehož vytáhneme sto deset, sto dvacet dávek. Předem jsme měli domluvených zhruba šedesát lidí a teď jsme sehnali dalších několik desítek, takže snad budeme mít příští týden doočkováno. Už ale neplánuji objednat další, protože dalších sto deset lidí bych už asi nenašel,“ popsal […]
Zájem o očkování v ordinacích praktiků se snižuje

You May Like

Témata