I v našem městě může letos vyrůst Rákosníčkovo hřiště!

1

tom jestli v našem městě vyroste Rákosníčkovo hřiště, které bude dělat radost především dětem, můžete nově rozhodnou právě Vy.

Rakosnicek.jpg

V loňském roce společnost Lidl Česká republika v.o.s věnovala jedenácti městům dětská hřiště v celkové hodnotě 16,5 milionu Kč. Všechna tato hřiště spojuje známý motiv pohádkové postavy Rákosníčka, který se zároveň stal i aktivní součástí herních prvků.
V letošním roce bude projekt pokračovat a to ve větším rozsahu. Cílem je v roce 2013 postavit v ČR celkem 19 hřišť a do konce roku 2014 by to mělo být celkem až 50 hřišť.
O tom jestli v našem městě vyroste Rákosníčkovo hřiště, které bude dělat radost především dětem, můžete nově rozhodnou právě Vy!
Jak se zapojit do systému hlasování? 
Systém hlasování je jednoduchý – v období od 1. února do 28. února 2013 bude probíhat hlasování, a to jednak na webových stránkách www.lidl-rakosnickova-hriste.cz nebo lze hlasy posílat také prostřednictvím SMS zprávy. 
Čím více lidí se zapojí, tím je větší šance na úspěch! Každý hlasující se zároveň automaticky účastní soutěže o pohádkové ceny.  
 
Čtěte dále:   Kardinál Dominik Duka vysvětil zvláštní kapli v polích u Humpolce

Petr

One thought on “I v našem městě může letos vyrůst Rákosníčkovo hřiště!

 1. Do Lidlu zásadně nechodím. Nebudu podporovat dovoz cizího zboží a výrobků.
  Nějak se nám to češství vzdaluje. Dovoz potravin a dalšího svědčí o bídě ducha a neschopnosti domyslet důsledky.
  V jiných zemích vědí, že pokud nebudou sami vyrábět a pěstovat a chovat- tak špatně skončí!!
  Nám to v hlavách nějak nedochází, nebo moc pomalu. Unie nám peníze nedá třeba na výstavbu tržnic pro české produkty, taky proč!
  Trhy farmářské 1 x za měsíc ve stupidních podmínkách náměstí, kde prodejci nemají WC ani zázemí je nám fuk. Osvícení představitelé měst by měli místo nesmyslů lanových center myslet na budoucnost.
  V Humpolci vykoupit pozemek proti evangelickému kostelu, zadat projekt, schválit a postavit městskou tržnici pro české produkty!
  Ale takto se v naší zemi neuvažuje, také proč? Bez dotace? Nesmysl!
  Tedy Rákosníčka jedině v televizi. Děti mají chodit s rodiči do přírody a ne být odmalička napojeni na obchodní centra.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Oznámení

Út Úno 5 , 2013
o přerušení dodávky elektrické energie – část obce Humpolec Čtěte dále:   Dva kruhové objezdy letos přibydou na Vysočině u nájezdů na dálnici. Stavba toho humpoleckého už začala

You May Like

Témata