Informace Ministerstva zdravotnictví ČR: Od 14. dubna se může k očkování registrovat další skupina občanů

Ministerstvo zdravotnictví ČR na svých webových stránkách informovalo, že od 14. dubna bude registrační systém očkování proti onemocnění COVID-19 otevřen pro osoby starší 65 let věku.

Registraci je nutné provést na webové stránce registrace.mzcr.cz nebo crs.mzcr.cz. Informace o očkování v kraji jsou k dispozici na webové stránce ockovanivysocina.cz, případně je možné volat informační linky 1221 nebo 564 602 602.

Vakcína je mimo jiné aplikována ve velkých očkovacích centrech, která budou do konce dubna očkovat téměř 13 tisíc dávek vakcíny týdně, v květnu více než 16 tisíc dávek týdně. Vybírat je možné např. z Očkovacího místa Hruškové Dvory Jihlava, Očkovacího centra Třebíč, Očkovacího centra KD Máj Pelhřimov, Očkovacího centra Nemocnice Havlíčkův Brod, Očkovacího centra Žďár nad Sázavou, Očkovacího centra Nemocnice Nové Město na Moravě, očkuje se také na Poliklinikách Telč a Třešť.  Očkovací centra jsou připravena podle množství dodaných vakcín navýšit kapacity.

Více informací o očkovacích centrech fungujících v Kraji Vysočina na ockovanivysocina.cz.

  • tisk@kr-vysocina.cz; www.kr-vysocina.cz
Čtěte dále:   Další obchvat Brodu v ohrožení. Ze čtyř variant se lidé neshodli na žádné

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Desková hra Jak dobře to u nás znáš?

Út Dub 13 , 2021
Venku se čerti žení a teplo stále v nedohlednu… Ideální čas vyrazit do infocentra pro zbrusu novou deskovou hru Jak dobře to u nás znáš – Pelhřimovsko, Humpolecko, Pacovsko. Čtěte dále:   Píšou o Humpolci - iDNES:CZ: U dvou silnic na Vysočině ohlídají počasí další nové meteostanice

You May Like

Témata