Informace o aktuálních dopravních uzavírkách

5

Aktuálně musí řidiči kvůli rekonstrukcím počítat s uzavírkami silnic.

III/12934 z důvodu rekonstrukce mostu Brunka, v ulici Sluníčkova v Humpolci v místě od křižovatky s ulicí Hradská po křižovatku s ulicí Dvorská a v ulicích 5. května a Jihlavská.

Úplná uzavírka provozu na silnici III/12934 v km 2,569 z důvodu rekonstrukce mostu (Brunka), a to od 31. května do 30. září 2021

Objízdná trasa: z Humpolce po silnici II/347 přes Čejov a Kejžlici na křižovatku se silnicí III/34761 a dále po silnici III/34761 přes obce Bystrá, Záběhlice, Proseč a Kaliště na původní trasu – obousměrně.

Úplná uzavírka místní komunikace ulice Sluníčkova v Humpolci v místě od křižovatky s ulicí Hradská po křižovatku s ulicí Dvorská z důvodu rekonstrukce, a to od 31. května do 10. června 2021. 

Objízdná trasa: není stanovena

Úplná uzavírka místní komunikace ulice 5. května a Jihlavská z důvodu rekonstrukce uvedených komunikací včetně inženýrských sítí, a to od 2. června do 30. září 2021.

Objízdné trasy:

– z ul. Masarykova ulicí Horní náměstí a ul. Příčná na původní trasu

– z ul. 5. května po ulici Hrdličkova, Hradská a Horní náměstí na původní trasu

– z ul. Jihlavská po silnici I/34 na ul. 5. května a dále po ulici Hrdličkova, Hradská a Horní náměstí na původní trasu

Zodpovídá: Mgr. Aneta Slavíková; www.mesto-humpolec.cz

Petr

5 thoughts on “Informace o aktuálních dopravních uzavírkách

  1. To mně teda uklidnilo, že Sluníčkova bude uzavřena jen do 10. června!! Už na to mají jen týden, to bude rachot, že se v noci asi nevyspím.

  2. ve Slunickovy se budou hrabat co to jde ale na Luzickou porad 5 let SEROU a nikdo nechape proc ….. uz se poslalo plno stiznosti na Nase radoby mesto a porad nic …ted to tam Nase radoby firma Vodak rozkopala opet nasracky tuto ulici a nejlepsi je ten jejich semafor ten je k zasmani 10 metru a je tam semafor misto aby tam ty hovada dali jen znacku tak tam nasrali semafor ale to uz je jech znama vec ze to delaji pac nic jineho uz asi neumi holt je to Vodak hahahah…velkofirma Vodak a dalsi co pracuji pro Humpolec…. tak jak to vypada tak tuhle ulici Luzickou uzavrem nadobro at si lidi jezdi jinudy …ale bacha rozkopem dalsi ulice aby nebylo kde jezdit a dame to Vodaku a to bude na roky …jen staci videt ty mongoly co to delaji a je to na 10 let

  3. muze se nekdo vyjadrit k ulici Luzicka co vede smerem k cistice… to je otazka k vedeni Humpolce ale oni radsi nic neresi a radsi se schovaj do ulit …. proste Humpolecka pakaz co se dostala do vedeni ….on Nas knihomol tak akorat co moch tak smetl pryc a Sam nic nedokazal a tak to taky vypada ….bude se letost KURVA delat tahle ulice nebo to zase odlozime na dalsich 5 let at si to vyresi jina strana…..tahle ulice je ostudou v celem kraji a i na netu ….

    1. Jestli se bude letos “KURVA dělat”, nevíme, na to si musíte odpovědět sám/a. Vaše autoerotické plány neznáme.

    2. Kdybyste se KURVA trochu zajímal, tak víte že komunikace je krajská. Takže pište KURVA na kraj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

FolKaliště

St Čvn 2 , 2021
Pátek 04.06.2021 – Sobota 05.06.2021

Témata