Petr

19 thoughts on “Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

 1. Tohle výběrko určitě vyhraje p. Barták. Aby doma nebyly rozbroje, kdo je a kdo není vedoucí. 🙂

  1. Hlavně by ho měl vyhrát někdo, kdo umí komunikovat s lidmi a má lidi z podstaty rád. Někdo pracovitý, trpělivý, obětavý. Prostě sluha pro lidi !

  2. Bartáková prý bude sedět na odboru místních věcí. Spíš než pracovitý, poctivý, cílevědomý, komunikativní, inteligentní a ochotný člověk, mi tato dáma přijde jako „žába na prameni“.

   1. A co vám konkrétně udělala zlého. Bartáková je osoba,která má zkušenost s prací na finančním úřadě, v bance i ve státní správě. Kéž by bylo více podobně fundovaných lidí…

    1. V bance nedělala nic důležitého, seděla za pokladnou a ani na přepážku ji nepustili, státní správa = zašívárna nad stohy papírů, vedení finančního úřadu je pro ni novinka a chodí pozdě a nepřipravená…….

    1. Pokud vím ze zdrojů blízkých místní organizaci ČSSD tak pí.Bartáková prý rezignuje na post zastupitelky i předsedkyně finančního výboru. Nikdo ji nemůže obvinit, že by někomu nadržovala. Střet zájmů nebude.

     1. Tak to je prece jasne. Vedouci odboru nemuze byt soucasne zastupitelem, soubeh vylucuje zakon. Jinak by pi. B. rada zustala ve vsech funkcich a pobirala pekne penizky, na ktere byla zvykla jako mistostarostka.

     2. No jo. Tady asi platí pravidlo, které říká, že od druhých automaticky očekáváme to, co bychom udělali sami, viďte?

     3. Rozhodně, když zhodnotíme její působení v pozici místostarostky v minulém volebním období, tak vize za 5; pracovitost za 4;jediné kde by měla za 1 byla loajalita. V každém případě tato paní by se v soukromé sféře opravdu neuchytla. Ale jak vidnou Fiala jí na holičkách a bez příjmů dlouho nenechal, teplé místečko bylo rychle nalezeno. Vítejte v Humpolci!!!!

     4. No jo, pravda, výzo se blíží… tak snad dáte těm, které známkujete, aspoň ten den prázdnin!

     5. No jo, pane Krajicku, Vase CSSD duse jeste aby neozvala. 🙂

     6. To není o žádné duši (na kterou coby materialista stejně nevěřím ), ale o tom, že tady někoho hodnotíte, aniž byste uvedl/a konkrétní důvody, které Vás k tomu vedou. Mimochodem, kdykoliv jsem se s něčím na vedení města obrátil, byla to právě paní Bartáková nebo pan Namyslo, kteří se mnou komunikovali, o některých jiných bývalých představitelích města to bohužel konstatovat nemůžu. A ještě jedna poznámka – můj respekt za přístup k občanům má i čerstvý starosta pan Kratochvíl, se kterým jsem něco řešil velmi nedávno a prokázal zájem, o jakém se u jeho předchůdce hovořit nedalo, takže duší ČSSD to asi nebude. Hezký večer. LK

     7. No když jste ten, jak zdůrazňujete materialista,tak to si s paní Bartákovou musíte dobře rozumět. Ještě přizvěte do party ty dva zastupitele za komunisty a budete kompletní.

     8. no fuj ! ještě aby k funkci tajemníka úřadu seděla na finančním výboře a v zastupitelstvu – to fakt nemyslíte vážně, to je přece samozřejmost, říká se tomu „slušné mravy“….neberte si příklad z vedení státu !!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Rozpočet města

Čt Led 17 , 2019
Návrh městského rozpočtu na rok 2019 jde do finále. Zastupitelé ho projednají v únoru

You May Like

Témata