Petr

4 thoughts on “Informace z městského úřadu

  1. Nedavno jsem potkal bývalého ředitele školy v Hradské a ptal jsem se ho jestli ví,že rada města bude projednávat úpravu platu jeho nástupce. Zeptal jsem se ho,jaký měl plat on a kolikrát docházelo k jeho posunu směrem nahoru.Pan Bílek se cítil mým dotazem poněkud rozladěn,a doslova mi řekl,že se už nechce vracet k pro něj nepříjemnému vyjadřování se k jeho odchodu z funkce,že nechce komentovat působení a výši platu jeho nástupce,že s městem přerušil veškeré kontakty. Ale i tak jsem si neodpustil poznámku ,že jako rodič dětí,které za jeho ředitelování do školy chodili. jsem si ho vždy vážil hlavně za to,co pro školu a děti udělal a jak se škola pod jeho vedením postupem času měnila v tom dobrém slova smyslu. Rozešli jsem se,ale mě stále vrtá hlavou spousta myšlenek,jak je možné,že člověk(Fiala),který svého předchůdce za pomoci nohsledů z města doslova vyštípal z ředitelského místa,může po necelém půl roce jít s platem nahoru. Co on udělal pro školu,jaké má zásluhy o její rozvoj,čím si vysloužil tzv.úpravu platu. Je opravdu člověkem na svém místě a když je tak schopný,proč tedy odcházel ze stejného místa na gymnáziu?

  2. Není pan Bílek jedním z těch co lobovali za tu nesmyslnou tenisovou halu ? Ale to by asi nedávalo smysl.

    1. Pravděpodobně i loboval,protože jak znám jeho názory,které se týkají vztahu dětí a mladých lidí ke sportování,nedivil bych se tomu. Znám ho dlouho osobně a v době jeho ředitelování jsem chodil s malýma klukama na tréninky do tělocvičny na Hradské zadarmo,protože on podporoval sportování dětí a mládeže tím,že veškeré sportovní aktivity v tělocvičně měly děti do 15 let zadarmo,samozřejmě,že musely mít vedení dospělou osobou.Mnohokrát jsem s ním mluvil o vztahu mladých lidí ke sportu a on říkal,že čím více budou mít děti možnost vyžít se na sportovištích,tím méně budou myslet na různé voloviny,alkohol,cigarety,vysedávání u počítačů,FB atd.
      Já si ho za tyto názory velice vážím a proto si myslím,že ze stejného důvodu podporoval i rozšíření tenisového areálu,včetně haly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Grantový program Fasády historických objektů

Po Bře 4 , 2013
Žádosti včetně bližších informací lze získat na odboru ŽP a PP MěÚ Humpolec, žádosti a dokumenty výzvy lze získat též na webových stránkách města Humpolec v sekci Odbory, Odbor životního prostředí a památkové péče, Formuláře ke stažení.

Témata