Jak jsme volili v Humpolci – 1. kolo Prezidentské volby 2018

82

konečné výsledky – Humpolec

Výsledky pro obec Humpolec

Prezidentské volby 2018 – konečné výsledky

100,00 % 
okrsků sečteno
64,74 % 
volební účast

Petr

82 thoughts on “Jak jsme volili v Humpolci – 1. kolo Prezidentské volby 2018

  1. Ach jo, lidé proberte se..! snad nechcete na hradě dalších pět let to postbolševické monstrum a jeho šílenou partu..!!??

  1. Aby Vám v kavárně za 14 dní nepraskla cévka až vyhraje Miloš Zeman. Budete to muset nějak vydýchat

   1. Vydýcháváme už TEĎ hodně drsný s.ačky a to nejsem člen žádné „kavárny“!
    Jestli se vám líbí to, co tady ti dva sebestřední sobci předvádějí, tak jste jim asi hodně podobný – kovaný komouš, patrně zaměstnanec státní správy, kritik doby posametové a kapitalismu jako největšího zla.
    Ano, v rukách českých postkomunistických prognostiků je kapitalismus pěkný bordel a špína (Zemanem a Klausem to začíná, bandou dalších známých figurek to končí Dlouhý, Ježek, Komárek, Singer, Tůma, … ).
    Můžeme si za to sami, že jsme nechali rodící se demokracii prolézt a nakazit špínou takových zmetků, ale asi to jinak nešlo. Sametová revoluce pod dohledem tehdejších komunistů by nesnesla věšení za krk, jak si to přáli mnozí radikálové. Na „vymizení“ komunistů nebude stačit několik generací, jak strašili někteří moudří lidé, mám obavu že se nám to nepovede NIKDY!! Drahoše jsem v prvním kole nevolila, volila jsem Hilšnera. V druhém kole budu Drahoše volit s radostí a vírou, že vyhraje a budeme mít konečně PREZIDENTA, kterému nestojí pěna v koutku úst (to mi na Zemanovi přijde opravdu odporné již z politických debat devadesátých let), který nenadbíhá ruským a čínským mužíkům, nevrávorá nad korunovačními klenoty, nepouští z úst takové výroky, které působí ostudu české zemi v zahraničí a neuráží poctivé pracovité lidi v naší zemi.

     1. tys stejná svoloč jako ti zoufalí migranti – ba horší, necháš se zastrašit bláboly senilního starce ( i když v sedmdesáti by ještě starcem být neměl), co by tady asi ti migranti dělali – snídali tlusté párky, obědvali řízek a večer to zazdili bůčkem ….ne fakt, migranti vědí, že jim tady pšenka nepokvete

 1. Jednoho krásného slunečného dne na konci března 2018 se blížil starý muž k bráně Pražského hradu a vojákovi, který stojí na stráži, řekl: „Chtěl bych se setkat s prezidentem Zemanem.“ Voják hradní stráže se na něj podíval a odpověděl: „Pane, pan Zeman už není prezident a už tady není a nebude.“ Starý muž poděkoval za informaci a odešel.

  Následující den ten samý člověk přišel znovu k branám Pražského hradu a opět řekl stejnému vojákovi: „Chtěl bych se setkat s prezidentem Zemanem.“ Voják hradní stráže se podíval a odpověděl: „Pane, už jsem vám včera říkal, že pan Zeman už není prezident a nebydlí tady.“ Stařík opět poděkoval a odešel.

  Třetího dne se stařík opět dostavil k Pražskému hradu a řekl: „Chtěl bych se setkat s prezidentem Zemanem.“ Voják už byl pochopitelně rozrušený a odpověděl: „Pane, to je už třetí den v řadě, co mne žádáte o setkání s panem Zemanem. Řekl jsem vám, že pan Zeman už není prezident a nebydlí zde. Copak to nechápete?“

  Starý muž se podíval a řekl: „Ale ano, já to chápu, ale prostě miluju, když to slyším pořád dokola.“

  Voják Hradní stráže se postavil do pozoru a řekl: „Uvidíme se zítra, pane!“

    1. Však si může každý vybrat. Žumpu nebo kavárnu.
     Podle toho jak to kdo cítí a co je mu bližší.
     O tom přímá volba prezidenta je.
     A že chtělo 60 % lidí změnu, je evidentní.
     Také po tom všem se není čemu divit.

     1. o jakých 60% lidí se tu mluví- myslíš ty co šli volit, ale z těch část hlasovala tak a část zase jinak ….tak jakých 60 % ???

     2. A tak nemusí to nutně každý pochopit hned na poprvé.
      Ze 100% těch, kteří přišli k volbám 60% nevolilo Zemana, resp. volilo jiného kandidáta než Zemana. 60% voličů, chce změnu současného prezidenta.

     3. Jasně že nejde striktně říct, že 40% co hlasovalo pro Zemana volilo v říjnu KSČ, ČSSD, SPD a naopak Drahoše ODS, Piráti apod.
      Každý občan není ovčan. Nebo tak si to alespoň myslím. Například SPD veřejně podpořila Zemana. To ale neznamená, že 100% voličů z SPD ho bude volit. O jednom vím určitě, že ho volit nebude.
      Já 😀

 2. Někde jsem četl, že Zeman chce vyhrát, aby si dokázal, že je nejlepší a mohl sám říct, že ho lidi chtějí, ale on už prostě nemůže. Každý přece musí vidět, že jeho zdravotní stav není takový, aby zvládnul dalších pět let ve funkci prezidenta. Kdyby to byl skutečně moudrý muž, tak by to uznal rovnou a šel by si užívat klidu. Možná to vyhraje, ale v takovém případě budou za pár měsíců nové volby a zbytečně bude na ně zaplaceno dalších 500 mega. Než mu dáte hlas, myslete i na to.

   1. Zeman je dement, který už touží hlavně po státním pohřbu. To je jeho největší přání….

    1. At je Zeman jaky chce, kazdy jsme vice ci mene nejaky.
     Smutne je to, kolik lidi mu hazi svuj hlas.
     Na druhou stranu je to docela dobre zrcadlo nasi spolecnosti.
     A i kdyz to vse dopadne jinak, tak obraz nas Cechu je jasny.
     Je to objektivni, bohuzel spatna zprava o mentalite ceskeho naroda.

     1. Já bych byl opatrný s hodnocením, co je či není špatná zpráva. To ukážou až dějiny. Mnohokrát byl lidmi opěvovaný superhrdina později zatracen a naopak proklínaný kacíř rehabilitován.
      Ale máme chléb a hry, tak se tu můžeme v klidu přít a pán Velkomožný zatím alespoň môže v klidu vládnót a čerpať….

     2. Jo jo, nic není rozhodnuto a šance na zmęnu jsou více než velké.
      A dęjiny to jednou ukáží. Bohužel již bez nás.

     3. Ono to není hodnocení historie. To je realita dneška, poplatná této době ………
      Historicky lze odsoudit například bandu vrahů a zlodějů, kteří si říkali Husité a rehabilitovat třeba třeba ty co komunistickými zločiny trpěli nejvíce.

 3. Současný pan prezident je vulgární, jedovatý, mstivý a nemocný stařík bez špetky sebereflexe. Kdyby veřejně uznal některé chyby, kterých se dopustil, myslím si, že by to docela dost váhavců přesvědčilo, aby ho znovu zvolilo. Ale to se nestane.
  Před pěti lety mluvil o tom, že chce společnost spojit. Bohužel se stal pravý opak.
  Nemám iluze o tom, kdo ho bude znovu volit.

  1. Je to tak, ono to opravdu bude takové referendum o další orientaci naší země, jestli východ nebo západ..
   Moc smutné je že hlavně starší lidí moc rychle zapomněli a budou tu postbolševickou sebranku volit i nadále, žumpa nežumpa..
   Doufám ve zdraví rozum těch zbývajících a v jejich účast ve druhém kole!!

   1. Já nemám nic proti orientaci na západ, jde o to jestli nás velké státy, které historicky Evropu na Západě řídily, myslím Německo a Francie budou brát za sobě rovné nebo za skoro kolonie. Chování Macrona k zemím tzv. Východu je dosti tristní. Zkrátka lze to napsat..Držte hubu a krok.. Na takový západ patřit nechci…

     1. Ta mladá u Emanových voleb se vyjádřila správně „nebuďme Putinovými děvkami“ !!

     2. Ani Putinovými děvkami, ale ani slouhy a koloniemi takových podivínů jako je Macron a bezradná Merkelová…A ty Východ k ničemu jinému nepotřebují…

     3. Volil jsem Drahoše,ale nyní budu volit Zemana,protože je ubohý se spolčovat z ostatníma,aby z toho byla za každou cenu výhra.

     4. I kdyby byl Zeman nejlepší prezident na světě, tak zdravotně už to není schopný zvládnout. To není žádná politika, to je život. Hlas pro Zemana je hlas pro nové volby během pár měsíců.

   2. Možná ti starší nezapomněli, akorát ti, kteří po revoluci slibovali, neplnili. A jakou máte motivaci věřit někomu, kdo vás stokrát zklamal a obelhal? Vede to k rozčarování a zoufalí lidé dělají zoufalé věci…

    1. přišlo e-mailem: Podle zápisků kpt. StB ing. Jana Šandy, 2. správa, řídícího důstojníka Drahoše, viz ÚSTR: Drahoš byl v roce 1985 získán Státní bezpečností pro spolupráci, záminkou k jeho získání byla jeho záliba v nezletilých chlapcích. Protože byl důvěrníkem StB, nemusel vstoupit do KSČ stejně, jako i jiní konfidenti StB, jeho řídící důstojníci ho poslali v roce 1985 na roční stáž do SRN. Jeho svazek byl skartován v prosi n ci 19 89 , kr y cí jméno Drahoše – „Bas“, patrně prot o, že z píval ve sboru, někdo tvrdí, že „Akademik“. Drahoš svým kolegům kradl nápady, proto má několik spoluautorství na různých pa tentech, e xistují svědectví: „Buď budu uvedený jako spoluautor nebo nebude žádný patent.“ Sluníčkáři byl vybrán pro snadnou vydíratelnost a poslušnost. Lidé z tvrdého bolševického jádra Charty mají k dispozici kopii jeho skartovaného svazku StB. Sluníčkáři ho chtějí vykreslit jako moudrého, národ spojujícího vědce.

     1. https://www.popravde.cz/

      Dezinformace: Jiří Drahoš spolupracoval s StB.

      Fakta: Jiří Drahoš prokazatelně s StB nikdy nespolupracoval. Na jeho osobu nebyl veden jakýkoli spis. Drahoš má negativní lustrační osvědčení (http://bit.ly/2FySSop), jakékoli jeho napojení na StB odmítá i Centrum pro dokumentaci totalitních režimů (http://bit.ly/2r6ztrt), neexistenci jakéhokoli záznamu potvrzuje i vyjádření Archivu bezpečnostních složek, tedy úřadu, který bývalé archivy po StB spravuje (http://bit.ly/2B0WAU9).

      Nepřišlo mejlem, dohledáno během několika vteřin.

     2. Internet má být duveryhodny zdroj? 😀 už jen několik málo lidí zná skutečnou pravdu.

     3. Vy považujete za důvěryhodný e-mail, ke kterému se nikdo nenamáhal přiložit jediný dokument na jeho podporu? Ofotit svazek, stránku, cokoliv je záležitost několika vteřin. Pokud ten dotyčný tvrdí, že to existuje musel to přece minimálně vidět ne? Proč to neokopíroval? Takže ano, já budu věřit internetové stránce, kde je všechno odzdrojované a zdokumentované než e-mailu, ve kterém se nenachází nic, kromě pomluv vycucaných z prstu. To vážně dneska stačí splácat libovolné hovadiny, šířit to jakože „konspirace, mrk-mrk, nevěřte oficiální verzi“. Vážně někomu stačí takhle zoufale amatérské kompro? To tady zrovnatak můžu napsat, že Babiš založil Čapí hnízdo aby mohl v klidu obšťastňovat kozy po arabsku. Písemné i video důkazy k tomu mají Nejedlý, Mynář a Ovčáček. Tak a vyvraťte to. Jen málo lidí totiž zná skutečnou pravdu!

    2. Tvl dyt zadna revoluce nebyla. Komanci to pustili, protoze vycistili kasu a nevedeli kudy dal. Prevlikli mantli, dole nechali drit podnikatele a jejich tymy a zerou z jejich dani. Revoluce vypada trochu jinak. Kdyby mohl ten zrzavej debil Lenin a po nem Stalin vypravet, tak by ti rekl co se dela s protivnikem. Samet evidentne nefunguje.

     1. Asi jste nechytil/a hlavní téma mého příspěvku. Nejde o to, jestli to nazvete revolucí či nějak jinak, ale o to, že sliby poté učiněné nebyly naplněny. Pokud jsi mluvil/a s Leninem či Stalinem, musíš být uctyhodně starý/á, gratuluji!

     2. To jako žádné debata – dvě debaty (tři by bylo moc) – čtyři debaty.

     3. Trochu lépe čist doporučuji pane kolego. Nepsal, že by s tęmi vrahouny hovoril.

     4. Děkuji za upozornění, čtení a potažmo porozumění psanému slovu jakž takž ovládám. Psal/a jste „kdyby mohli vyprávět“, to na mě zapůsobilo jako osobní zkušenost. A jinak pokud jsme kolegové, jak píšete, stavte se během dne, můžeme probrat u kafe. Pěkný den:-)

     5. Volit Zemana i kdyz mi sedi je cicovina. Ten clovek ma zdravi i osobni usudek zcela v zadeli. A kdo ze novy predcasny volby zaplati ? Ale tak jasne, ze danovy poplatnik. Na to me Buresi platit dane fakt nebavi.

     6. Holí přez záda, popelníkem do palice a ven.
      A pěkně i s tím mafiánským spolkem.

     7. Je pravda že se rozpadla místní organizace ČSSD v Humpolci? Nevíte někdo?

     8. no hlavně je ve válce se svými pěti humpoleckými zastupiteli……….no a ty vede Slávek……… a ten blb Sobotka z velké ČSSD je taky Slávek……..no a ten už je v prd+li……tak snad i u nás………

     9. Jako hrdina rozhodující o tom, kdo je či není blb, byste se mohl/a i podepsat. Tohle je zbytečná skromnost, vystupte ze stínu anonymity a hrdě se nám pochlubte

     10. Np že je Slávek Sobotka blb už ví i ČSSD, k tomu se snad není třeba ani podepisovat……

     11. Vážení diskutující.Mohu všem sdělit, že ČSSD v Humpolci se opravdu nerozpadla a i nadále funguje. Jsem potěšen, že se o ni tolik zajímáte. Pokud máte zájem se zeptat na cokoliv o dění v místní organizaci,rád odpovím. My se neschováváme. Zbyněk Loskot.kontaktní e-mail losk.zby@seznam.cz

     12. Takže zde můžete veřejně prohlásit, že všech pět vašich zastupitelů hlasuje ve shodě s názory vaší místní organizace ano ? A tedy, že vyjádření, že je mezi vámi válka se nezakládá na pravdě ano ?

     13. Dovolte mi otázku – proč si myslíte, že potvrzení existence organizace znamená, že všichni vždy hlasují podle zadání? To už si zvykáte na hlasovací disciplínu Anofertu? Vaše otázka je manipulativní.

     14. Neřekl bych, že je manipulativní. Např. od zastupitelů za ODS to pan starosta vyžaduje už léta docela natvrdo…….A v ČSSD se to kvůli nedisciplinovanosti všech pěti našich zastupitelů vaří už skoro celé volební období….. Tyto věci ví každý, kdo se o to jen trochu zajímá…..to není problém si zjistit a ověřit.

     15. Jo, je ten náš starosta přece jen pašák. Neutuchající oddanost a léta se od něj nechá manipulovat i taková osobnost jakou je Standa Bernard! Měl by kandidovat na další volební období a bylo by v Humpolci dobře!

     16. Se Standou starosta nemanipuluje. Tam naopak Standa úkoluje starostu a ten pak zastupitele, tak jak pivovar potřebuje. No a nasazená kukačka tomu všemu pomáhá z druhé strany…… a občan jen čumí a bohužel to vše platí…..voda dražší a horší, čistička v háji po pár letech……..

     17. Věřím, že vaše poznámka o „čumějícím občanovi“ na dražší vodu byla uvedena pouze z neznalosti a nikoli ze zlé vůle. Cena vody je stanovena pro letošní rok opět ve stejné výši jako loni a je jednou z nejnižších v rámci celé ČR. O tom, že by byla čistička „v háji“ se dá rovněž vážně pochybovat. Navíc zastupitelstvo veřejně schválilo žádost Pivovaru Bernard o umožnění výstavby vlastní čistírny odpadních vod bezprostředně u areálu městské ČOV. Důvodem je odlehčení zatížení městské čistírny.

     18. A pan Standa se přesto považuje za nejčistšího a nejspravedlnějšího pod sluncem…to jsou paradoxy.

 4. Humpolec je v okrese jeden z nejvic pro Zemanovkych okrsku. Fujtaksl. Stydel bych se tam zit. Horsi uz je snad jen Cejov a Budikov.

  1. A to my místní se nestydíme. Myslíme si, že politické přesvědčení nemusí být překážkou soužití. Ale k tomu je třeba respekt k názoru jiných, a ten evidentně nemáte. Ale pokud byste ten stud a ostych někdy v budoucnu snad překonal/a, uvítáme Vás chlebem a solí

   1. Mluvte laskavě jen za sebe, já osobně se za to kur.vsky stydím..!
    a fakt myslím že je to známka určité zabedněnosti, nemůžu si pomoc..

    1. No tak teoreticky bych tímto mohl mluvit za oněch 40%, kteří pana Zemana volili. Víte, možná k tomu měli nějaký důvod. To, že mu nerozumíme, neznamená, že máte právo soudit je, jako p.Zeman novináře.

     1. soudím současného prezidenta a jeho lži etc, prostě žumpa volí zase jen žumpu..!

     2. No tak teď právě jste posoudil/a oněch 40% voličů.
      Pokud se na tohle cítíte, tak to už by stálo i za podpis, ne?

     3. Podpis? Co treba Novak ? Nebo Dvorak ?
      Konec koncu to bude stejne anonymni jako Krajicek.
      Tomas Fuk

     4. Konec konců pseudonym není stejně anonymní jako reálná osoba. Pokud si myslíte, že je, pak jste na tom asi jako prezidentský kandidát, který kampaň dělá -nedělá, financuje ji bůhví kdo a přijde mu to normální.
      Ale i tak blahopřeji, „Tomáši“, už jste v půli cesty k tomu přestat se za svůj názor stydět! Přeji nám všem více hrdinů Vašeho formátu! Pěkný večer.

  2. Já se nestydím za to, že žiji v Humpolci. Mě se tu líbí. To je každého věc, kdo koho volí. Ale stydím se za současného prezidenta – přesněji za jeho šedou eminenci Mynáře, Nejedlého, Ovčáčka a spol.
   Tohle fakt lidem nevadí ???

    1. I když vyhraje Drahoš, nedojde k zklidnění rozdělených táborů v celé ČR. Jedni budou spokojení, druzí ne, jako po volbě roku 2013… Jen v opačném gardu. Myslet si, že postava Drahoše bude tím co smíří to je opravdu iluze.

     1. To je zajimava otazka.

      Podle mne aspon castecne zalezou pod kamen stoupenci „buranizmu“, kteri se 5 let vezli na iluzi, ze Zemanuv styl „zere“ vetsina naroda. (Konvicka, Hampl, Klaus ml., zemanovci v CSSD) To myslim uspesne vyvratilo uz 1. kolo a 2. to snad potvrdi definitivne.

      Zeman 5 let „obhospodaroval“ sveho domeleho idealniho volice. Pro zbytek naroda mel hloupe urazky a nalepky. Jeho notoricky konflikt s novinari, korunovany spojenim s zurnalistickymi esy typu Soukupa a Ovcacka, je cira pitomost, ktera jen kazi vzduch. Da se ocekavat, ze tohle s racionalnim sucharem Drahosem skonci. Mne by to docela stacilo. VV.

     2. Ano, je to jen iluze. Stejně jako všude ve světě mají lidé různé názory a různé oblíbence. Snad je KLDR a Rusko jsou výjimkou. Ten blábol o rozdělování lidí je už ohraný. Lidi rozděloval jak Havel, tak Klaus. Ani TGM nebyl brán jen kladně. Ten měl ale štěstí na dobu a euforii ze samostatnosti. Při pohledu na období jeho prezidentování to ale také nebyla žádná sláva. Spousta afér, pády vlád, politikaření…

     3. Prosím Vás nesrovnávejte to individuum a jeho partu co teď máme na hradě s osobnostmi typu Havla či TGM, ona lůza taky nadšeně volila Gottwalda a další zrůdy..!
      Je mi smutno, když vidím, jak jsou lidé slepí a jak rychle zapomínají a nechají se chytit na laciné kecy a lži..
      Vždyť se stačí podívat kým se ten zlý a pomstichtivý stařec obklopuje a komu poklonkuje a musí být pro trochu chápavého člověka absolutně nevolitelný..!!

     4. Po včerejším debatě v TV na Primě snad nikdo Drahoše volit ani nemůže, ne…sice možná lépe chodí, ale to je tak všechno.

     5. Havel a osobnost? V čem? Pro mě zůstane vždy jako jeden z hrobařů společného státu..

     6. Tak to jsem asi koukali každý na něco jiného. Klaku měl sice Jezevc hustější a především hlučnější, ale takhle blekotat a plácat nesmysle jsem ho už dlouho neslyšel. A jeho „atletické“ výkony mu mnoho šancí u nerozhodnutých voličů také nadávají. Vychází mi tak jedině profesor Drahoš!

     7. Osobnosti x lůza. Asi jste nadán něčím neobyčejným, že můžete takto škatulkovat. Je Vás tu škoda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Výstava leteckých modelů

Út Led 16 , 2018
Úterý 16.01.2018 – Neděle 28.01.2018

You May Like

Copyright All right reserved Theme: Default Mag by ThemeInWP