Jak jsme volili v Humpolci – 2. kolo Prezidentské volby 2018

22

26-27.2.2017zdroj: www.idnes.cz

Čtěte dále:   Humpolecký jarmark

Petr

22 thoughts on “Jak jsme volili v Humpolci – 2. kolo Prezidentské volby 2018

 1. Hanba všem, kterým je lhostejné, že prezident lže, podvádí, zastává se zlodějů a vrahů. Stydím se za národ této země a občany rodného města. Z.K.

  1. Můžete to vyřešít emigrací. Už na Vás čekají. na takové bojovníky.Co jste dělal nebo dělala aby to dopadlo jinak? Nic. jenom tady konstatujete , že se stydite. Ale jsou lidi kteří se za národ nestydí. Takže když prohraji tak asi přemýšlím kde jsem udělal chybu.Oni Vám to tam vysvětlí až se vypláčete.Společnost je rozdělená. A nebylo by ale lepší ty dva tábory nějakým způsobem dát dohromady a hledat nějakým způsobem řešení které by vyhovovalo všem?Národ se rozdělil mnohem dříve. toto je vyvrcholení. Tak přemýšlejte než se začnete stydět. a hlavně mně nepište ,že jsem lopata ,lůza a stará struktura protože nám opačný názor než Vy.To se použije až když nevíte jak zdůvodnit prohru

   1. Dík za radu, pas už máme nachystaný, celá pětičlenná rodina. Aby volba nedopadla, tak jak dopadla, šli jsme volit. Co šlo udělat více? A marně přemýšlím, kde jsme udělali chybu. Můžete mi poradit ??
    Nelíbí se prezident, který vrávorá opilý nad korunovačními klenoty, který kope do mrtvol (Peroutka), omilostňuje vrahy (Kajínek), v současné době stele Babišovi, i když o něm ještě před pár lety tvrdil, že je to nebezpečný člověk, který nedodržuje smlouvy a úmluvy. Co se stalo, že mu nyní jde tak na ruku? Co na něj asi Babiš vyštrachal, jak ho asi drží pod krkem ?? Nerozumím tomu a nelíbí se mi to !!
    Lidé, kteří ho přesto všechno volili, podle mě, musí být omezení sobečtí blbci !!!

    1. Nemyslím si, že funkce prezidenta je přeceňována. 66% volební účast je toho příkladem. Dle mého skromného názoru je to důležitá funkce. Prezident by měla být osobnost, která by měla lidi spojovat. Měl by být morální autoritou, vzorem a politický nestranným.
     Bohužel to se o p. Zemanovi nedá sto procentně říct.

     V roce 2013 jsem ho nevolil. Ani letos jsem výjimku neudělal. Uznávám, že z 66% voličů ho více jak polovina chce. Ale co nedokážu přenést přes srdce a co mi hlava nebere je to, že nikomu z těch voličů nevadí, jakými lidmi je p. Zeman kolem sebe obklopen. Tohle mě nejvíce mrzí.

     Pro mě malá útěcha je to, že jsem volil v jedinném Humpoleckém okresku, ve kterém vyhrál p. Drahoš.

     Díky sousedé.

   2. Ale tak jasne, at ma kazdy svuj nazor a voli si kandidata,
    jehoz celkova uroven je mu blizsi.
    Demokraticke je neci nazor tolerovat, stejne jako s nim nesouhlasit.
    Takze ja nesouhlasim s nazorem, ze zvolenim Zemana jsme narodem
    egocentrickych, arogantnich, krupanskych alkoholiku a lharu.
    Jsme narodem obcanu co maji nazor ten, ci nazor onen, nebo nemaji nazor
    zadny. Statisticky pekne na tri tretiny . A to sprihlednutim k praktickemu
    vyznamu funkce presidenta, ktera tady byva precenovana, neni vubec spatne.
    Nenechme se otravovat vecmi, ktere za to vubec nestoji.

    1. Hrozně mě to štve !!! Máte snad pravdu, že nebude tak zle, jak to teď z mého pohledu vypadá. Ale stydět se, je mé právo, a tak budu činit nadále, od teď již pokorně v klidu, sám pro sebe !

     1. Prostě žumpa vyhrála, už se tím netrapte…
      Stejně se uleje..

     2. Vsadím se o cokoli, že první za co byste se měl Vy osobně stydět by byly Vaše činy.
      Někteří lidé si nevidí dál než na špičku nosu a kritiční jsou především ke všem ostatním, k sobě málokdy, pokud vůbec.

     3. Zato vy se styďte, že jste volil toto fakt odporné hradní panoptikum, fuj..!!

   3. Mně se to taky nelíbí a Babiše jsem nevolil. Problém bude asi v tom, že jedni kopu napravo a jiní nalevo. A bohužel nepřemýšlí. Co vůdcové řeknou tak se plní. jak to bylo v televizi. kongres rozhodl a tak podle toho volím. Nepřemýšlím. nemám vlastní názor. Ale lidi by měli myslet svojí hlavou. Kde se stala chyba ? Já myslím že v tom .že lidi zvolili politiky do těch stran co nám tu vládnou ted i to co bylo dříve a výsledek voleb je takový jaky je. Oba dva kandidáti je špatně. Já jsem taky volil. To jediné jsem mohl udělat. Vyjádřt svůj názor. Čas ukáže jetli jsem volil dobře nebo špatně. Takže děkuji za Váš názor a že to jde bez urážek mojí osoby

    1. Je to složité volit mezi špatným a špatným. Ono ve finále – současný vítěz nemusí celých 5 let být vítězem.

     1. To nemusí, úmrtí v úřadě nebo odstoupení klidně přijít může..Ale už jednou pro vždy bude zapsán v historii, že dvakrát vyhrál v přímé volbě

     2. Oni ho tam jeho „ovečky“ budou držet, co to půjde, třeba nadopovaného a podepřeného o traverzu. Ani mi nevadí, že vyhrál 2 x v přímé volbě, ale to že bude dalších pět let dělat ostudu, zaprodá nás rusákům a číňanům, jen aby se jeho kámoši pěkně napakovali. Není Vám nepříjemné, vy voliči Zemana, jak ho podporuje jeho „na oko“ soupeř Klaus. Vždyť je to jedna banda – kluci z „prognosťáku“ pěkně si s demokracií vytřeli ….

     3. O jaké zaprodání Rusku se jedná? To že tam byl na návštěvě nic neznamená.

     4. To, že málem poblil korunovační klenoty, když před tím nasával na ruské ambasádě mi pro začátek stačí !!

 2. Ani tak nejde o toho Zemana. Ten je loutka ale Ti jeho nohsledi. Tam je zlodejskej povl. No nic, pockame si na predcasne volby…..

   1. Bylo by nejlepší kdybychom zde měli monarchii a dědičného krále. Pak by ustaly tyto tahanice. Vivat král z Boží milosti !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec otevře nové nádraží, autobusy na něj ale kraj pustit nechce

Po Led 29 , 2018
V Humpolci stále nevzdali boj o to, aby na jejich autobusové nádraží zajížděly vozy nového systému veřejné dopravy Vysočiny. Kraj dal městu jenom malou naději. Trvá na tom, že je nádraží příliš daleko od centra a má výhrady i proti tomu, že je soukromé. Čtěte dále:   Putování za rodáky […]

You May Like

Témata