Jaro v Humpolci. Přijede zpěvačka Tichá, fyzik Rak i Kamil Střihavka

Návštěvnické centrum Bernard v Humpolci zve na nabité kulturní jaro. Už ve středu 27. března přijede zpěvačka a držitelka Ceny Anděl Kateřina Marie Tichá s kapelou Bandjeez. V dubnu se lidé mohou těšit na zajímavou besedu s fyzikem Janem Rakem a také na koncert Kamila Střihavky.

Kateřina Marie Tichá vystoupí příští středu 27. března od sedmi večer. Její nové album nadchlo fanoušky i kritiku. A éterem už několik týdnů zní hit Plamen. Na koncert je možné koupit už jenom vstupenku na stání za 490 korun.

V úterý 9. dubna se v Návštěvnickém centru Bernard bude konat beseda s jaderným a kvantovým fyzikem, profesorem finské univerzity ve Jyvaskyle Janem Rakem. „Zveme vás na přednášku na téma Renesance vědomí, půjde o prolínání moderního vědeckého paradigmatu s mystikou. Akce začíná v šest večer,“ uvedl mluvčí Rodinného pivovaru Bernard Radek Tulis. Jan Rak pracoval na projektech na největším urychlovači částic na světě ve švýcarském CERNu.

Vstupné je možné sehnat v předprodeji na stránkách centra. Přednáška vyjde na 150 korun.

V pondělí 22. dubna vystoupí v Humpolci zpěvák Kamil Střihavka. Majitel jedinečného hlasu, člen Beatové síně slávy a frontman několika rockových kapel. „Kamil Střihavka přijede s kapelou The Leaders. Koncert začíná v 19.00 ve Sládkově sále Návštěvnického centra Bernard. Vstupenky na sezení vyjdou na 590 korun, na stání 490 korun.

 

Čtěte dále:   Humpolečtí ochotníci se představí ve dvou hrách. Domácí karanténa i Naši furianti jsou v prodeji

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pelhřimov chce efektivnější městskou hromadnou dopravu, některé autobusy možná nahradí minivany na zavolání

Čt Bře 21 , 2024
Autobusy na některých linkách pelhřimovské MHD vozí místo cestujících jen vzduch. Město každý rok doplácí na jejich provoz skoro pět a půl milionu korun. Radnice chce proto provoz co nejvíc zefektivnit. Čtěte dále:   Kabát se v Humpolci předvedl jako dobře namazaný stroj. Podívejte se

You May Like

Témata