Jedinečné turistické noviny doporučují letní vyžití na Vysočině

Plánujete letní dovolenou na Vysočině nebo zvažujete, kam o volných letních víkendech v našem kraji zavítat? Pak máte skvělou příležitost sáhnout po elektronických turistických novinách Vysočiny, stáhnout je do počítače a jednoduše se nechat inspirovat.

 
 
 

Online noviny mají na Vysočině několikaletou tradici, připravuje je příspěvková organizace Vysočina Tourism a aktuálně je k přečtení jejich deváté vydání. „To nabízí přehled turistických novinek, zajímavostí i tipů na výlety a dovolené, samozřejmostí je kalendář kulturních, sportovních i společenských akcí seřazený chronologicky a nově také geograficky,“ informoval ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák.

 

Cílem bylo vytvořit přehledné a graficky příjemné noviny, které připomenou zajímavá místa Vysočiny i připravované letní akce. „Mají být letním průvodcem, kterého návštěvníci i lidé z Vysočiny určitě nepřečtou najednou, ale uloží si ho a nahlédnout do něj, když budou plánovat volný víkend nebo třeba týdenní dovolenou,“ prozradila Monika Brothánková z Vysočina Tourism s tím, že podklady do novin poskytli pracovníci turistických informačních center na Vysočině a regionální podnikatelé v cestovním ruchu a za to jim patří velký dík. „Ambicí jistě není obsáhnout veškeré letní aktivity na Vysočině, ale poukázat na to, že na Vysočině máme řadu zajímavých míst, které stojí za to navštívit,“ doplnila na závěr Monika Brothánková.

 

E-turistické noviny Vysočiny vycházejí dvakrát do roka, v zimním a v letním vydání od roku 2013. Letošní zimní vydání začne Vysočina Tourism připravovat hned po prázdninách, aby byl zimní průvodce všem zájemcům k dispozici ještě před koncem roku.

 

Deváté elektronické turistické noviny Vysočiny jsou k dispozici ke stažení na turistickém portálu Vysočiny www.region-vysocina.cz  nebo na webu příspěvkové organizace Vysočina Tourism www.vysocinatourism.cz.

  • zpráva převzata od Vysočina Tourism, p. o.

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

ASTROLOGIE A VZTAHY

Út Čvn 6 , 2017
Pátek 09.06.2017 17:00

You May Like

Témata