Lampiony štěstí pro brodskou speciální školu

2

Netradiční akce spojená s pomocí dobré věci se uskuteční v neděli 13. února v podvečer na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě.

V předvečer svátku svatého Valentýna se zde bude konat Nebeský Valentýn – přání pošlu do nebe, myslet budu na TEBE! Akce odstartuje úderem osmnácté hodiny, hromadné vypouštění je pak naplánováno na 18.50.

„Chtěla bych pozvat všechny, kteří si chtějí zpříjemnit nedělní podvečer touto neobvyklou akcí. Nezáleží na tom, zda budete posílat zamilovaná či jiná přání. Koupí létajícího lampionku navíc přispějete na postižené děti ze Speciální školy U Trojice,“ říká asistentka ředitelky školy Markéta Nováková.

Létající lampiony různých tvarů a barev se budou na náměstí prodávat od 18 hodin za akční cenu a část výtěžku poputuje právě do speciální školy. „Rozhodli jsme se spojit tuto akci i s pomocí dobré věci. Začínáme v 18 hodin, hromadné vypouštění lampionů ze zhasnutého náměstí uzavřeného pro veškerou dopravu proběhne několik minut před sedmou,“ říká Vít Vondráček z Online shopu Ouha.cz, který za celou akcí stojí. Večerem bude provázet Jana Zuščicová z Hitrádia Vysočina. Akci podpořilo Město Havlíčkův Brod a záštitu převzal starosta Jan Tecl, který stejně jako ředitelka speciální školy Klára Sojková přislíbil účast na akci.

Více informací:
Ondřej Rázl
razl.o@seznam.cz
608646658

Lampiony štěstí pro brodskou speciální školu

Čtěte dále:   Zveme vás do Jihlavy - Velikonoce

Axl

2 thoughts on “Lampiony štěstí pro brodskou speciální školu

  1. Tak nevím co to má zavýznam uveřejňovat pozvánky na kulturní akce až po jejich skončení ????

    Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Testování závodních speciálů pro autokros a rallyekros

Po Úno 14 , 2011
Tak jak se již stalo tradicí, autokrosová sezóna začíná opět v Humpolci, povinným předsezónním testováním autokrosových, ale i rallyekrosových speciálů. O víkendu 2. -3. dubna se sjedou všichni protagonisté tohoto nádherného sportu, se svými ať už nově postavenými nebo jenom zrepasovanými speciály v areálu Humpoleckého autokrosového závodiště. Na tomto testování je technickými […]

You May Like

Témata