O mobilní očkování na Vysočině je stále zájem. Kraj naplánoval třetí trasu očkovacího karavanu.

75

Kraj Vysočina po konzultaci s krajským očkovacím koordinátorem stanovil třetí trasu mobilního očkování na Vysočině.

Očkovací karavan opět navštíví oblasti, kde je oproti jiným částem regionu nižší proočkovanost nebo kde se očekává ze strany občanů o tuto formu očkování zájem. Zdravotníci budou opět nabízet očkování jednodávkovou vakcínou Johnson & Johnson nebo dvoudávkovou vakcínou Pfizer/BioNTech. Očkování opět proběhne bez registrace nebo nutnosti předchozího objednání. „Lidé využívají mobilní očkování bez registrace především kvůli práci, někteří nechtějí za očkováním dojíždět, odpolední časy využívají ti, kteří nechtějí čekat na vakcínu u praktických lékařů. Řada klientů očkovacího karavanu přiznává, že je od očkování prozatím odrazovala elektronická agenda – nemají k ní důvěru, nevlastní počítač nebo nepoužívají internet,“ popisuje situaci náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast zdravotnictví Vladimír Novotný.

Nově mobilní očkovací karavan zastaví v Jemnici, Želetavě, Hrotovicích, Velkém Meziříčí, Polné a Humpolci. S ohledem na stálý zájem o očkování ve Žďáře nad Sázavou bude i zde v určených termínech možné využít mobilní pracoviště bez nutnosti dojezdu do očkovacího centra v Novém Městě na Moravě. To sice nabízí neregistrované očkování, prozatím však pouze dvoudávkovou vakcínou Pfizer/BioNTech.

 

Trasa mobilního očkovacího karavanu na Vysočině

 

 • Středa 29. 9.

 

10–18 hodin: JEMNICE, před Kulturním Domem, Tyršova ulice 592 (očkujeme jednodávkový Johnson nebo dvoudávkový Pfizer, u kterého je třeba počítat i s druhým termínem)

 

 • Čtvrtek 30. 9.

 

9–13 hodin: ŽELETAVA (očkujeme jednodávkouvý Johnson nebo dvoudávkový Pfizer, u kterého je třeba počítat i s druhým termínem)

15–19 hodin: HROTOVICE, parkoviště u Muzea Hrotovicka, Nám. 8. května č. 2 (očkujeme jednodávkový Johnson nebo dvoudávkový Pfizer, u kterého je třeba počítat i s druhým termínem)

 

 • Pátek 1. 10.

 

11–13 hodin: JIMRAMOV, objekt bývalé horní školy, náměstí 162 (termín, kdy se podává jednodávkový Johnson nebo druhá dávka Pfizeru)

14:30–17 hodin: SVRATKA, Sokolovna, Revoluční ulice (termín, kdy se podává jednodávkový Johnson nebo druhá dávka Pfizeru)

 

 • Sobota 2. 10.

 

9:30–12 hodin: LEDEČ NAD SÁZAVOU, přízemí budovy bývalého MěÚ, Husovo nám. 16 (termín, kdy se podává jednodávkový Johnson nebo druhá dávka Pfizeru)

13–16 hodin SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU, budova MěÚ, nám. Trčků z Lípy 18 (termín, kdy se podává jednodávkový Johnson nebo druhá dávka Pfizeru)

 

 • Neděle 3. 10.

 

10–18 hodin: VELKÉ MEZIŘÍČÍ, před JUPITER clubem, Náměstí 15/17 (očkujeme jednodávkový Johnson nebo dvoudávkový Pfizer, u kterého je třeba počítat i s druhým termínem)

 

 • Pondělí 4. 10.

 

10–18 hodin: ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, ovál u zimního stadionu, Jungmannova ulice (očkujeme jednodávkový Johnson nebo dvoudávkový Pfizer, u kterého je třeba počítat i s druhým termínem)

 

 • Úterý 5. 10.

 

9–13 hodin: POLNÁ (očkujeme jednodávkouvý Johnson nebo dvoudávkový Pfizer, u kterého je třeba počítat i s druhým termínem)

15–19 hodin: HUMPOLEC, před MIKÁDEM, Havlíčkovo nám. 2596/1, prostor u kina

Další termíny budou zveřejněny po upřesnění místa mobilního očkování.

 

Podle krajské statistiky bylo v termínu 22. 8. až 20. 9. obslouženo mobilním očkovacím týmem 18 měst, některá opakovaně. Celkem bylo na těchto místech podáno 1368 dávek vakcíny. Do konce října jsou naplánovány zastávky ještě na 23 místech (na některých opakovaně).

zdroj: www.kr-vysocina.cz

Petr

75 thoughts on “O mobilní očkování na Vysočině je stále zájem. Kraj naplánoval třetí trasu očkovacího karavanu.

 1. Herrgott lidi běžte se dát očkovat. Když vás tam bude na všechny současné i následujíci dávky pravidelně chodit 70% tak s tím už nám ostatním dají pokoj.

 2. Kdo se chtěl dát očkovat ten se dal. Teď se čeká jaké vedlejší účinky to očkování má.
  Ve svém okolí pozoruju, že po očkování mají starší lidé bolesti svalů a kloubů.
  V celé masáži se stále uvádělo, že je vakcína velmi účinná a to nepotvrdilo, takže nevěřím, že je tak bezpečná, jak se všude tvrdí.

   1. Nevěřím, že je nebezpečná, ale zároveň nevěřím, že je bezpečná. Něco mezi. A to je málo, to nechceš.

 3. Čekání na vedlejší účinky. Tak to je běh na hodně dlouhou trať. Vedlejší účinky se mohou rozjet až po letech. A pak jen řeknou, že to bylo dobrovolné a záruky žádné nedávali. A určitě a bez pochyby v žádném případě nemůže mít covid očkování nic společného s vašimi zdravotními problémy.
  Jen na okraj. Docela mne překvapilo, že doposud v sousedním Německu prodělalo covid 5 mio lidí z celkového počtu 85 mio obyvatel.

  1. Nechápu co řešíte. Všechno, co do těla vpravíme, at vědomě, či nevědomě, způsobuje reakci, někdy se jí říká vedlejší účinky. Uvádění vedlejších účinků v dokumentaci preparátů je založeno na presumpci viny (tzn. je ne etické testovat léčiva na těhotných ženách = uvádí se, že se léčivo nedoporučuje těhotným bez konzultace s lékařem apod.). Nehledě na to, že nejsme všichni stejní a i ta medicína, farmacie,… je založena na studiu průměrného jedince a proto každý bude reagovat jinak.
   Tady všichni známe následky kouření, alkoholu a obžerství, ale jsme v těchto disciplínách na čelních pozicích na světě a nikdo se nepasuje do role adiktologa nebo dietologa.
   Ale vakcinologové jsme všichni. Přitom bych rád věděl, kolik z deseti internetových odborníků dokáže bez pomoci Wikipedie srozumitelně vysvětlit, co to vůbec je ten virus.

    1. Mnoo virus nemoci obecně můžeš mít bez příznaků a nepoznáš to a můžeš na někoho prsknout.
     Ať seš covidově očkovaný nebo ne. Neočkovaní jsou ale lépe hlídáni, bo třeba při cestování musíš jít každou chvíli na test. To očkovaným stačí papír s razítkem a bez testů mohou nekontrolovaně covida šířit kde buď. A nakazit neočkované stejně jako očkované, kterým již protilátky odešly. Ale tak hlavně, že to všechno dává smysl, když už neznáme krátkodobé či pozdější dlouhodobé reakce na vakcínu na svůj organismus.

 4. Ten pán s trvalou na zastupitelstvu má nějakou výjimku z použití ochrany dýchacích cest uvnitř veřejné budovy nebo jak to je?

  1. Tan pán může všechno. Je to vládce všech moří a celýho Humpíku.počkejte si až v centru rozšíří pivovar. Z úřadu jdou zprávy že už na tom zase aktivně pracuje protože tuší že po volbách 2022 mu nikdo tak zjevňe na ruku už nepude

 5. Mohlo by prosim HUGO někde zveřejnit jejich interpelace? Přes ty roušky nebylo pořádně slyšet, hlavně mumlání pana Machka.
  Dekuji

  1. Mi stačilo slyšet že Kratochvíl je takový demokrat kterej by v rámci demokracie interpelace nejradši přesunul na jinou schůzi zastupitelstva. LOL. Tohle že je starosta z řad ODS? A nejlíp ho uzemnil p. Hrala kterej správně upozornil že někteří /zejm. pánové s trvalou / mohou mluvit i bez udělení slova zatímco jiný ho nedostanou ani když se hodinu hlásí. Jj máte to pěknej Kocourkov na humpolecký radnici po 30 letech vlády ODS jako..

    1. Já spíš myslim, že Hralu nejlepe uzeminla p. Kukrechtová, která dobře vystihla jak ta jeho slavná MAS hospodaří, že půjčuje peníze kdovíkomu a ani nemá snahu, aby je splatili zpět. Na to Hrala neřekl ani popel. Je až s podivem že HUGOisti rýpou do všeho, co nemá realný základ, a tady jim to nevadí – nikde ani zmínka? Je vidět o co jim vlastně jde….

     1. Hele a neptal se nekdo z Hugen na stanovisko ostatnich pritomnych clenu MASky? Podle hlasu to byl Alenka nebo Voplakal. A starosta nebatu usekl. Asi zase ucelove aby se obcani nic nedozvedeli. Nemyslim si ze by Hugo zustalo mlcet jak jde o peci radnyho hospodare.

     2. Pani Kukrechtova vrti psem. At radeji aktivne resi pohledavky, ktere mesto skutecne poskozuji. Pan Hrala dostane jiste vice prostoru k tomuto tematu. Tak se dobre koukejte, jak tu samolibou kravu setre!

     3. Pani Kukrechtova je takovy Rakosnicek. Vari mlhu a doufa, ze ta mlha schova milnula pochybeni mesta. MAS jiste podleha nejakemu auditu, pod ktery se mesto podepsalo. Zpetne napada neco, co sama odsouhlasila. Asi nebude nejostrejsi tuzka v penale. A tupe tuzky at se drzi sveho penalu, pro takove neni v parlamentu misto. 😉

 6. Prvním krokem nového zastupitelstva v roce 2022 po komunálních volbách by měl být, aby se zasedání zastupitelů přesunulo do důstojnějších prostor. Jistě jste si všimli že
  1- Není vidět do tváří zastupitelů, kamera je snímá daleko
  2- Není vidět na výsledky hlasování
  3- Mizerné ozvučení
  4- Malý prostor pro diváky a hosty, sedí skoro hned u zastupitelů
  5- Pilíře v prostředku místnosti stíní ve výhledu.

  Máme vybudovaný nový kulturní stánek Mikádo se sály, které nejsou zatím využívané. Proč by v budoucnu nešlo jednat tam..V porovnání s kvalitou přenosů z Pelhřimova opravdu Humpolec v tomhle zaspal. Náklady na vybavení potřebnou technikou v Mikádu snad enormní nebudou..

  1. Takze jako fakt zadna kontrola nebyla??? A proc o ni teda starosta porad lze? To si dost nabiha a nabiji opozici

  2. Hezký podvečer i Vám. Ano, pokud je to tak, pak mi to samozřejmě vadí. A úplně stejně mi vadí, když si ti někdo osobuje právo lhát a zdůvodňuje to způsobem “ když můžou lhát oni tak já taky „A zrovnatak mi vadí urážky, které tu padají a účty bez vrchního, které jsou zde počítány. Pokud se někdo pasuje do role lepšího než ten druhý, holt musí používat lepší způsoby. To tady nevidím. Možná proto, ze jsem tupá ovce, ale prostě nevidím. Krásný večer. Ovčan

 7. Asi trochu škoda, že hladoví vlci nedokázali udržet svůj hlad na uzdě Kategorizace typu „…což je naprostý nesmysl…“ trochu degraduje vaše snažení.

  1. Nebuďte cimprlich v kontextu těch dvou vět, to dává smysl.

   Pro Humpolec je horší, že starosta veřejně lže o kontrole, kterou svět neviděl.
   Znamená to, že je mají kluci z ODS asi velký důvod lhát o kontrolách, které nikdy neproběhly a naopak, kontroly které by dokázaly jak to celé bylo (forenzní audit), toho se bojí jak čert kříže.

   Proč?

   1. Myslím, že to není o cimprlich. Akorát to naplno odkopává nenávist opozice. Měli byste se naučit trošku protokolu – koneckonců sami kritizujete (často právem) bídně vedená jednání orgánů města. Chcete to změnit? Jděte příkladem!
    Jediné závěry, které patří do zápisu z jednání, jsou ty odsouhlasené jednajícími. Osobní závěry zapisovatele patří do osobního deníčku – i kdyby mlela protistrana sebevětší nesmysly. Umění udržet úroveň a nesnižovat se k proklamovaným praktikám protistrany nevidím. Nejen obsah, i forma je důležitá. Že nosíte jiné košile, jak vidno ještě neznamená, že máte jiný styl. Krásný den všem.
    Ovčan

    1. Hele ale ten zapis pripravil FV kde ma koalice vetsinu tak si nemyslim ze by slo o nejakou osobni vec. Evidentne se tak shodly takze demokracie cajk.Nehazejte na opozici praktiky koalice, STAn ani HUGo na uroven ODs a KDU neklesli!!

     1. Mýlíte se. Ve výborech se se na většinu nikdy nehrálo. Všechny strany a hnutí nominovaly po volbách 2018 po zástupcích do výborů… Nemluvte o většině,když neznáte elementární zákonitosti fungování…

 8. Tak daleko nejhorsi virus, je virus debility. Tim je tady napadeno snad kazde vlakno.
  To muze byt o cemkoli, pribehne debil a zamori ho spolkovymi mindraky .
  Debil nepochopi vyznam slova tematika. Debil nepochopi, ze je debil.

 9. Debil opovrhuje aktivitou opozice, která hájí zájmy města.

  Debil věří starostovi, který otevřeně lže a manipuluje kontrolami.

  Debil nepochopí, že se tady rozkrádají finance města.

  Debil věří většině zastupitelů, která vyhrožuje fiktivní žalobou za urážku na cti, ale důkazy jim chybí.

  Debil volí zastupitele, kteří nehájí zájmy města, ale hájí zájmy vyvolených soukromých firem.

  Debil debilem zůstane, proto nečekejte žádnou změnu na humpolecké radnici v roce 2022😢

  1. Á, vida. Už je to tady. Přesně jak jsem předpovídal – už tušíme, že budeme těžko získávat hlasy těch, které opakovaně urážíme, tak začneme budovat zadní vrátka a zpívat písničku o hloupých voličích, kteří nám to tam nehodí… Jestli tohle má být kampaň, tak opravdu svérázná. Není na to brzy, rok do voleb? A tak jste vypadali nadějně… Hezký den všem. Ovčan

   1. Tuto retoriku uz opustila i opozice na narodni urovni. Pochopili, ze kdyz o nekom rikam ze je baba a dedek, ze je kobliha, co se necha koupit a dalsi veci tak ze mi to proste nehodej, at uz mam pravdu nebo nemam. Kdyz mi teda nekdo v HU rekne ze jsem trouba, protoze jsem volil soucasnou vladnouci koalici z radnice, tak urcite pujdu a budu ho volit.Nicmene kvuli tomu, ze reakce jsou hodne ale fakt hodne afektovane, zmenu necekam a stejne uz svuj nazor na soucasnou opozici nezmenim. Za sebe muzu rict, ze bych Hugu to vladnuti mestu pral, Humpolci a jeho obcanum nikoli.

   1. nikam nekandiduju, nikomu nenadržuju, jen mlaďochům z HUGA odkrývám realitu.

    Nevěřím na změnu
    Jaký je rozdíl mezi Babišem a Bernardem, jeden má Čapí hnízdo, druhý černý stavby na kterejch krvácí finančně město.
    Myslíte, že to lidi Babišovi nehoděj? Nebo Bernardovi?

    A lidi jako Ovčan a podobní místo, aby proti takovému morálnímu odpadu brojili, tak ho vychytrale obhajují.

    V mých očích lituji Humpolec, kterému Bernard, Kratochvíl, Brukner, Kukrechtová a spol vládne.
    Postaví si zde co se jim zlíbí, společně s Vodakem vytáhnou pár miliónů, pivovaru Bernard umožní se rozšířit v centru města jak si bude pivovar přát atd atd.

    A na lidi na ty z vysoka kálej, i ty blbý popelnice tahle partička našich neumětelů neumí vyřešit, ale lidi jsou OVCE, které si nechají na zádech dříví štípat.
    Nejlepší by bylo, kdyby to mlaďoši z HUGA zabalili, ať si to Bernard spolu s ODS a KDU v klidu rozkradou.

    1. Pane/paní pisateli/ko z 15:42, opět zde bohužel nezbývá, než konstatovat u Vás nízkou úroveň schopnosti orientovat se v psaném textu. Kdyby tomu tak nebylo, musel/a byste přeci jasně chápat, že „morální odpad“ rozhodně neobhajuji. Klasické podsouvání a manipulace v momentě, kdy docházejí data či argumenty, na to už si začínám zvykat. Jen se mi nelíbí, že tu někdo chce kázat morálku a ruku v ruce s tím sprostě uráží druhé. Ve své sebestřednosti jste poněkud zapomněli, že lidi, které nazýváte ovce i a jinými zvířaty, budete možná potřebovat k tomu, abyste byli zvoleni a mohli jim pak ukázat, jak dobře to s nimi myslíte. Přeji vám, abyste v sobě našli trochu úrovně a noblesy a zacali se k těm, jejichž hlasy potřebujete, chovat slušně. Možná už to bude vypadat účelově, protože to by mělo být samo sebou, ale třeba ještě někteří voliči dokážou do voleb zapomenout, za co je nyní mate. Krásný večer všem. Ovčan

     1. Z ovci a jinych zvirat dnes doslo k transformaci na debily. A je vam vsem snad jasne, ze o debilni hlasy tedy Hugo rozhodne nestoji.

 10. Přesně tak, volte si všichni Babiše Zemana, Okamuru, Bernarda a spol.

  Kvalitní PR jinak nic

  Jo a v Humpolci stejně vyhraje HumpolecGo!

  A nejen, že vyhraje, ale složí i koalici a pár brblalů na humpolaku na tom nic nezmění

  Uvědomte si, že současná koaliční garnitura je na tom stejně, jak TITANIC po nárazu do ledovce, ještě chvíli se na palubě hraje, ale stejně všech 16 zastupitelů skončí na humpoleckém politickém dně.

  A na Kratochvíla bych si nevsadil, ani zlámanou grešli, že vydrží na své židli do švestek 22

  1. Jediný způsob, jak tímto způsobem „složí koalici“, bude asi placený odstřel samce australského vačnatce.

  2. Pokud o svou zidli pan Kratochvil prijde, jenom mu to prospeje. A mozna zachrani i cest, ktera se potapi jak ten Titanic. Touhle groteskni roli si uz ublizil dost. Tragicky zpusob vyjadrovani, „hospodsky“ zpusob vedeni zasedani zastupitelstva, nejistota jenz z nej primo sala u me moc duvery nevzbuzuje. Pani Kukrechtova ho svou samochvalou, ktera se z jejich ust line jak zapach zkazeneho zubu skvele doplnuje. Ruku v ruce stoupaji na vrchol hory ubohosti. Pan Kratochvil at radeji prodava knihy. Bude stastnejsi.

   1. A myslíte že jiný starosta nebo starostka bude hned lepší ve vyjadřování a vedení schůze? Nepropadejte iluzi, že Machek, možný adept na starostu za HUGo bude hned v obraze. Voplakal je ze hry, takže nevím koho si tam představujete.

    1. Ja propadam spis velkemu zklamani. Cekala jsem vice od knihkupce. Uvidime jak si s tim pan Machek poradi, pak ho sudme. Pan Voplakal se recnicky vyviji. Mam sve vyhrady, ale je slyset, ze na sobe pracuje. Misto pana Kratochvila bude snad kazdy lepsi. Nepropadejte iluzi, ze se misto pana Kratochvila v Humpolci nenajde vhodny kandidat 😉

 11. Nevěřím našemu městu a Bernardovi ani slovo.
  Jsou si moc dobře vědomi, že za své výkopové práce pivovar Bernard v letech 13; 15; 18 nezaplatil ani korunu a dnes nám bude vykládáno, že všechno sedí a že je to jen nechutná kampaň vedená Zdenečkem Rýznerem.

  Koho ho mi to jen připomíná – aha pana Babiše a jeho Čapák.

  Bohužel je mezi námi dostatek OVCÍ, kteří se budou vždy rozhodovat podle PR a né podle faktů.

  Souhlasím s Krylem: politikům se nevěří politici se kontrolují!

  Proto se Kratochvíl, Bernard a spol brání forenznímu auditu, velice rychle by se ukázalo, že KRÁL JE NAHÝ.
  Město se neumí a nechce přihlásit o škodu.
  A tak město bude strkat hlavu do písku až se celá záležitost promlčí.

  Nekompetentnost, lži a pokrytectví, vítejte v Humpolci.

  1. Áá, správný looser myslí na zadní vrátka. Pragmatické. Co zkusit obec s chytřejšími voliči??

   1. Jediní kdo jsou zde lůzři, tak je 16 zastupitelů, kteří hájí zájmy VODAKU, pivovaru Bernard a všehoschopným politikům z ODS a KDU

    Mrkněte na poslední zastupitelstvo, to je tak ubohý co vedení města předvádí a sekundujou jim ti tichý ovce čekajjící tam jak na porážku
    Humpolec klesl opravdu hluboko.

    Jen mě zaráží, že to Bernardovi nedochází, že si touhle strategií zničí celorepublikovou pověst.
    Takhle hloupě Rýznera podcenit, to bude Bernarda hodně mrzet

    Mimochodem kde je jeho a Kratochvílova žaloba.
    Že by zas jen Bernardovo levné ale populisticky účelné PR.
    Je v Humpolci vůbec někdo, kdo mu ty jeho lži a výpady proti Rýznerovi ještě věří?

    Bernarde bude jednoduší, když se přiznáš!

    1. Víte před dvěma lety, když kauza černých staveb vypukla, tak si myslím v Humpolci všichni ťukali na čelo.
     Před rokem to bylo tak 70% vs 30% ve prospěch města a Bernarda, ale v dnešní době drtivá většina Humpolce stojí za Rýznerem. Pochybností je zde spousta a nechuť vedení města celou záležitost prošetřit forenzním auditem, je pomalu přiznání viny.

     1. Hezké poledne, toto je velmi zajímavý příspěvek mapující vývoj veřejného mínění v Humpolci v čase. Jste schopen / tato čísla nějak prokázat? Abychom pracovali s daty a nikoliv jen zbožnými přáními. Děkuji, hezké odpoledne. Ovčan

     2. Pane Ovčane všem stejným metrem, když pan Bernard nemá v ruce jediný relevantní důkaz, že se jeho pivovar neobohatil na úkor města Humpolec, tak přeci neočekáváte, že vám dám sociologický data od Kantaru, CVVM nebo Stemu. Nota bene i kdyby takové data byly stejně by byly znevažovány, jako v případě soudního znaleckého posudku, který dokazuje, že se pivovar mohl obohatit na úkor města.
      A co udělá vedení města, nezadá revizní posudek, nezadá forenzní audit, nic takového. Starosta města se ohání fiktivní vylhanou kontrolou, kterou svět neviděl, viz zápis z FV.
      A vy by jste měl být první kdo by vedení města měl vybídnout, aby se občanům za svá lživá vystoupení omluvilo.

      PS: a prosím jak je to vaším demagogickým zvykem, nespojujte mě z Hugem nebo Stanem. Jsem jen občan Humpolce, který se nikdy nestane OVČANEM, neboť tak mě moji rodiče vychovali, za což jsem jim vděčný.

     3. Tak to jsem rád, ze se vůči mně vymezujete, t mne utvrzuje v tom, že jsem trefil. V podstatě tu obhajujete používání stejných praktik, které kritizujete. Vaši vychovu nehodnotím, doma mne učili chovat se uctivě i k těm, s nimiž nesouhlasím. To je asi rozdíl mezi námi. Krásné odpoledne. Ovčan

     4. Pane Ovčane a Vám nevadí, že starosta města veřejně lže a manipuluje s neexistující kontrolou?

      To už není anonymní humpolák, to jsou doložitelná fakta! To je hodně tristní správa věcích veřejných.

      Děkuji za věcnou odpověď!

     5. Jste naivní jestli si myslíte, že Ovčan odsoudí amorální chování Bernarda nebo Kratochvíla.
      Vždyť je jeden z nich, tipuju ho na mužské pohlaví, věk 50+, rodiče oba komouši s VŠ vzdělání tzn inteligence mu nechybí, ale jelikož vyrůstal v době normalizace s výchovou soudruhů rodičů, tak má úplně vychýlený morální hodnoty.
      Navrch huj uvnitř fuj.
      nechápe hluboké morální deficity těch, kterým posluhuje, jelikož sám má stejný probléma věřím, že s nimi i kamarádí.
      Jednoduše komunismem zničená generace morálních při zdi sráčů, který si myslí že když hezky pozdraví tak že se může lhát a krást a to nejlépe z veřejných peněz, které jsou spravovány kamarádíčky z ODS nebo KDU. Hezký večer všem lidem poctivě hledající pravdu a zbytek ať si políbí jelikož jsou to stejně voliči Zemana, Babiše, Okamury nebo našeho “bojovníka proti korupci” Standy Bernarda

     6. Aha, tak to jsou ty argumenty ad hominem, které tu byly nedávno zmiňovány…. Když došla věcná munice, nastupuje osobní. Tak vidím, že pojem ryznerjugend na Vás pasuje přesně, tohle jsou postupy malíře z Brannau. Krásný večer a trochu méně žluči a více sebereflexe přeje Ovčan.

     7. Tak že jsem měl pravdu.

      Na lži a manipulace pana starosty Kratochvíla, vám soudruh Ovčan neodpoví, jelikož nemá co.
      Ale bude předvádět slovně inteligenční ekvilibristiku, jen aby odvedl pozornost od merita věci a to je: Humpolec má starostu usvědčeného ze lží a manipulací. A pan Ovčan bude dělat jako, když to přehlédl, stejná morální žumpa soudruhů z ODS.
      See you again

     8. No, víte, z principu nemám duvod na cokoliv odpovídat někomu, kdo místo argumentů používá urážky. Ostatně pokud starosta cokoliv provedl, máme od toho demokraticky definovaný systém, který z daní platíme proto, aby NA ZÁKLADĚ DAT jednal. Jednání jste iniciovali, což je dobře. Třeba budeme znát pravdu.Pamatujte, způsob, jakým se vyjadřujete o druhých, vypovídá mnohem více o vás, než o nich. Krásný večer. Ovčan

     9. Lži a manipulace pana starosty nebude šetřit policie! Je to jednání odsouzeníhodné a nepříkladné, nemorální, ale jak vidno, kdosi psal výše, Ovčan neodsoudí nic co by poškodilo kamarádíčky z ODS, i když je to za hranou nejen slušného chování.

      Zvedá se mi z vás žaludek pane Ovčane, jste slizský jako úhoř

      A pro vaši informaci, já jsem nic neinicioval, bohu dík je nás víc a víc, kdož nejsou lhostejní k tomu co se zde v Humpolci děje.

     10. Vycházím z faktů, které uvádí samo město na svých webových stránkách, i se svými výbory.

      Ze lži starostu usvědčil nejen tajemník, ale i sám starosta viz poslední zápis z FV.

      Na vás pane Ovčane a vaše kamarádíčky z ODS a KDU, stačí PRAVDA.

 12. Detsky parlamet? Nevim jak zbytek verejnosti, ale me by zajimal program. Loni to asi zadny velky uspech nebyl. Tedy me to tak vyznelo. Proto by me zajimalo, co maji deti v planu letos. Cemu se hodla parlament venovat, jake plany maji se sverenymi financemi? Kontrola plneni pak prokaze, zda ma tento projekt nejaky vyznam. Vedle demokracie je treba deti vest i k jinym hodnotam. Plneni zavazku je prece jednou z nich.

   1. Jo je nás hodnĕ takových. Dobrovolných pokusných králíků nasbírali dostatečně, nyní jsme ve fázi dlouhodobého pozorování.

    1. Kolem očkování je zbytečný humbuk. Takový Penicilin dnes nikdo nezpochybňuje, přitom výroba byla spuštěna cca 15 let po úvodním objevu principu. Na vývoji mRNA vakcín vědci dělají již 40 let, přesto jsou zpochybňovány. Nejvíc agresivní jsou popírači a odmítači…

     1. Ohledne ucinnosti a naduzivani ATB se vedou obsahle debaty.

      K mRNA. Kdyz vypukla vlna praseci chripky, lekli se v GB natolik, ze podobne overenou vakcinou naockovali zdravotniky. Par set tisic lidi. Pak to stopli, protoze narkolepsie. Zaznamenano i jinde v Evrope. Pohledejte heslo Pandemrix. Zdrojem je EMA, nikoliv Volny blok & spol.

      Co se agresivity tyce, pitomci a fundamentaliste jsou na obou stranach. Zkuste se s odstupem podivat na reakci, pokud nekdo prohlasi, ze ockovan neni, pripadne ze tuto skutecnost nehodla vytrubovat do sveta.

   2. Hezké nedělní dopoledne, kam jsem prosím zařazen? Píšete, že jsem „jeden z nich“, můžete to trošku rozvést? Děkuji. Ovčan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec doma ztratil body z Brnem

St Zář 29 , 2021
Ve fotbalové divizy D hráči Humpolce přišli o všechny body v zápase s Brnem B.
Jindřichohradečtí fotbalisté v přípravném utkání zvítězili nad Humpolcem 3:2

You May Like

Témata