Jihlavská burgrárna v parku Stromovka

35

Další sobotní brunch proběhne 13. července. Těšit se můžete na Burgrárnu Jihlava. Součástí každého brunche je doprovodný program. Divadlo KAKÁ přiveze divadelní představení Ezopovy bajky.


Sobotní brunch bude v parku vždy od 10:30 do 13:30.

Rezervace sobotního brunche je možná prostřednictvím webových stráneknebo emailu.

Čtěte dále:   Helma, flétna a barmanský kurz. Děti z Dětského domova Humpolec se svých přání snad dočkají

Axl

35 thoughts on “Jihlavská burgrárna v parku Stromovka

 1. Ať si kdo chce, co chce říká, Petr a Tereza Machkovi jou skvělý, to co oni dělají pro humpolecké lidi, nemá obdobu. Jen si přát, ať jim jejich aktivita vydrží. A na sobotní brunch se už moc těšíme.

     1. To není urážení, jen konstatuji. Ukažte své schopnosti i na jiném místě než jen zde. Machkovi to tak dělají a to je obdivuhodné, pochvalte je, dávejte je přikladem, buďme na ně pyšní, jelikož takových lidí je potřeba a nejen v Humpolci. Určitě se nám to vyplatí.

     2. ale ja mam jiny nazor. Tj. nevidim duvod proc bych je chvalil.

     3. Oni to ale rozhodně nedělají zadarmo. Takže s pochvalami trochu opatrně ..

     4. To rozhodně není trestuhodné, že to nedělají zadarmo. Prosím zkuste též něco vymyslet a pokud to bude super tak jistě se najdou i sponzoři, kteří to podpoří, ale to je moooc práce, že?

     5. To, že někdo něco nedělá zadarmo, ještě neznamená, že ho nemůžu pochválit. Machkovi dělají chválihodné věci se svojí Platformou, Díky nim Stromovka nabízi neustále nové a nové možnosti využití.

     6. Jo jo taky jsem jednou sponzoroval platformu, než jsem se od samotného Petra Machka dozvěděl jak je to s tou jeho „neziskovostí..“
      Machkovi si veškerý svůj „volný“ čas, který věnují platformě účetně proplácí jako mzdu, což sice není nic protizákoného, ale přijde mi to vůči sponzorům dost nefér.
      Od té doby sponzoruji skutečnou neziskovku která funguje nezištně a vše co vybere věnuje dané činnosti bez nároku na vlastní honorář.
      přeji hezký den
      František

     7. Přesňe tak. Není to z jejich strany dobrovolnictví ale tvrdej byznys. Nic míň. A to se mne nelíbí.

     8. Tak naposledy, a co jste pro lidi z Humpolce, ať již placenýho či zadarmo, udělal vy? Ukažte jak se to má dělat.

     9. Moudry clovek se svymi ciny nechlubi, to byste mel vedet..

     10. Nechlubí, ale jen planě plká na humpoláku a aktivitu druhých nepochválí, ale jen kritizuje. Do moudrého člověka máte daleko, neb nemáte za sebou vůbec nic, je mi vás líto.

     11. To mi povezte jak muzete vedet co pro obcany delam nebo nedelam. Jste demagog ktery nesnese kritiku.

     12. Jj a ty lidi z neziskovky si myslite, že žijou ze vzduchu, jste úplně mimo. Končím diskuzi, to je do nebe volají blbost pane Františku.

     13. Tak to ale za neziskovou činnost nemají vydávat. O tom to je

     14. Jenže neziskovka neznamená, že neplatí zaměstnance. Neziskovka znamená, že jde o firmu/spolek, který není založen za účelem generování zisku. Příjmy neziskovek se ale vždy vynakládají na náklady provozu a samotnou neziskovou činnost. A je důležité, aby poměr nákladů provozu vůči neziskové činnosti byl co nejmenší.

      Skoro každá neziskovka se snaží nějakou formou odměnit lidi, co pro ní pracují. Jestli je to formou zaměstnaneckého poměru, DPP nebo nějakých naturálních odměn, to je jedno. Ano, jsou i dobrovolníci, co pracují zadarmo.

      Neznám Machkovi tolik, abych je mohl soudit. Netuším jak velká je jejich odměna, kolik procent příjmů vydávají na svou odměnu, apod. A věřím, že jsou vůči svým sponzorům transparentní a o svých nákladech je informují. Jen se mi nelíbí, že se tu absurdními argumenty dehonestuje činnost, která je podle mého názoru pro Humpolec prospěšná. A hlavně anonymně, že ano…

      Jirka Koten

     15. Regionální multižánrový festival. Díky Terezo a Petře, že nás zásobujete tak skvělým programem v průběhu celého léta. Nenechte se vykolejit lidma co nikdy nic nedokázali, krom plkání na humpoláku. Držíme vám palce a přejeme mnoho energie do vašich dalších aktivit

     16. Ano, mohu to potvrdit to je naprostá pravda, navíc ty peníze co si za provoz platformy Machkovi proplácí nejsou zrovna malé….
      Je to pro ně docela slušnej byznys s dobře zmáknutým neziskově se tvářícím marketingem.
      Je smutné, že platformu vydávají za své dobrovolnictví.
      Bylo by od nich fér říct, že je to normální podnikatelský kulturně společenský projekt, placený z peněz sponzorů.

     17. Co furt řešíte, je to neziskovka, tak nemá zisk, ale náklady. Náklady jsou i platy a odměna zúčastněným. To je již forma příjmu co zas dotyční zdaní a pošle to systému těm co nepracují a podobně. Pokud našel a zaujal sponzory co mu to platí, můžete jen v klidu závidět a klábosit. Nevěřím, že je to takový vejvar aby neměli ještě další povolání

     18. Město Humpolec poslal Platformě 100 000 Kč. Takže to „sponzorujeme“ taky. 🙁

     19. Taky si to lidi v Humpolci užívají. Zaplať pán bůh za Machkovi a jejich Platformu. A vy nicky, kteří jen brblají, vy se tam bežte někdy podívat, třeba v sobotu dopoledne a nezapomeňte vzít i vaše děti, jelikož tam bude pro ně divadlo a to stojí peníze.

     20. No tak počkáme si na řádně zveřejnovaný informace a uvidíme kolik budou mzdy a odměny.. Nebo požádáme na úřadu dle z. 106 o loňskou závěrečnou zprávu k LP

     21. Bylo by zajímavé tuto informaci zveřejnit na humpoláku,
      ať je jasno a předejde se spekulacím a pomluvám.

     22. Překvapuje mne, kolik je v Humpolci odborníků na financování a provoz neziskovek. Pavel Koubek

     23. No to se zase tak pane Koubku nedivte. Do každé firmy přijde pomalu každý týden někdo z nějaké neziskovky a chce peníze. Většina firem někoho podporuje a mnohdy je to i vícero subjektů. No a tak je potom samozřejmě zajímá, jak s těmi jejich penězi hospodaří, to je přece logické. P.

     24. Ano, z tohohle pohledu to chápu. Jen mi z některých komentářů připadá, že v neziskovkách se dělají věci pro peníze. V neziskovkách se pohybuju několik desítek let a troufám si tvrdit, že u většiny neziskovek to tak není. Samozřejmě, najdou se taková, ale to platí pro každou skupinu. Pavel Koubek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Dannyho parťáci na Platformě

Út Čvc 16 , 2019
Lupič Danny Ocean je mužem akce. Ještě neuplynulo ani čtyřiadvacet hodin od chvíle, kdy byl propuštěn z věznice v New Jersey a už plánuje další kšeft. Za jednu noc hodlá Danny spolu s týmem jedenácti specialistů přepadnout najednou hned tři kasina, která ve svých sejfech skrývají stopadesát milionů dolarů. Čtěte […]

You May Like

Témata