Již tento víkend – V. ročník folkového festivalu FOLKALIŠTĚ

První červnový víkend (5. – 6.6. 2015) v areálu Chalupy Na Bělici u Kaliště

Akce je dvoudenní. Páteční program začíná v 18:00 hodin a program bude probíhat do 24:00 hodin. Sobotní program obsahuje novinku, protože již od 10:00 hodin začne program na vedlejší scéně U totemu, kde budou až do 13:00 hodin vystupovat další účinkující. Od 14:00 hodin pak začne hlavní program, který bude opět končit kolem 24:00 hodiny. Pro oba večery bude připravený oheň u kterého se již tradičně hraje až do ranních hodin. Samozřejmostí festivalu je možnost parkování v těsné blízkosti, možnost stanování přímo nad scénou festivalu. Občerstvení bude také jako v předchozích letech výhradně zajišťováno organizátory festivalu a tak se můžete těšit na domácí kuchyni a sladkosti. Pitný režim bude zajištěn pivovarem Chotěboř a Poutník Pelhřimov. V doprovodném programu je připraven bubenický workshop, vystoupení loutkového divadla, lanové centrum a další. Předprodej vstupenek je již možný formou internetové objednávky, nebo od 11. května v informačních centrech Humpolec, Pelhřimov, Světlá a Ledeč nad Sázavou.

Areál festivalu bude otevřen od pátku 14:00 hodin do neděle 12:00 hodin. Hygienické zázemí je zajištěno. Další informace najdete na webech: folkaliště a nabelici, nebo na facebooku, případně se můžete přímo obrátit přímo na pořadatele.
Děkujeme za pozornost a věříme že se s Vámi potkáme v areálu festivalu v jeho průběhu.

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

VÝSTAVA V ZAHRADÁCH PREMONSTRÁTSKÉHO KLÁŠTERA V ŽELIVĚ

St Čvn 3 , 2015
Společný fotografický projekt 4AM/Fóra pro architekturu a média, FLUSS, Fotoškoly Brno a Fotoschule Wien, jenž byl prezentovaný na výstavách v Mikulově, Valticích, Gmündu, Vídni, Wolkersdorfu a Brně, bude nyní reprízován v zahradách premonstrátského kláštera v Želivě.

Témata