Jubilejní BERNARD FEST láká na skvělý program a předvánoční prodej vstupenek

37

V pondělí 26. 11.2018 bude od 8 hodin zahájen prodej vstupenek na jubilejní 25. ročník Bernard Festu, který se bude konat 21. a 22. června 2019 v Humpolci.

Pro návštěvníky jsme připravili předvánoční akci, kdy
až do konce roku budou dvoudenní vstupenky za zvýhodněnou cenu 690 korun.
Zájemci si je mohou koupit na značkové prodejně Bernard v Humpolci, na
www.smsticket.cz nebo na www.bernardfest.cz.

„Návštěvníci se mohou těšit na skvělý program, kterým
oslavíme čtvrtstoletí konání Bernard Festu v Humpolci. Cena vstupenky se bude
postupně v následujících měsících zvyšovat,“ připomíná hlavní pořadatel Zdeněk
Mikulášek a dodává: „Dvoudenní vstupenka na místě vyjde na 1290 Kč. Jako každý
rok jsme mysleli i na děti, seniory a zdravotně postižené, kteří mohou na
festival za zvýhodněné vstupné. Např. pro děti do dvanácti let je vstup v
doprovodu rodičů zajištěn zdarma. Počet vstupenek bude limitovaný kapacitou
Horního náměstí v Humpolci, která je stanovena na 5.555 míst, a proto
doporučujeme nakoupit vstupenky včas.“

Pátek

16.00   Mirai

18.00   Tomáš
Klus 

20.00   MIG 21

22.00   Tři
sestry

23:45   Rybičky
48

 

Sobota

10.00   Kašpárek
v rohlíku

12.00   Jaroslav
Uhlíř

14.00  
Slza  

16.00   Michal
Hrůza

18.00   Son
Caliente

20.00   Chinaski

22.00   Divokej
Bill

23:45   Pipes
and Pints

 

zdenek.mikulasek@bernard.cz

565 300 215, www.bernardfest.cz

Čtěte dále:   Píšou o pivovaru - Pivovar Bernard varuje vládu

Petr

37 thoughts on “Jubilejní BERNARD FEST láká na skvělý program a předvánoční prodej vstupenek

   1. Není zač a použijte prosím pravidlo stěračů z filmu Vrchní prchni – kdo nejde, hlásit nemusí…

    1. To je pravda. Taky je ale skoda, ze jeden z jeho akcionaru je takovy loutkovodic mistniho vedeni mesta. Taha za nitky, jak jen muze.

     1. Je to jistě náročný projekt,to chápu, proto by možná stálo za úvahu trochu po letech scénář upravit..

 1. to je ale šašek, nejlepší byli pivní slavnosti, kde bylo více pivovarů, bohužel nikdo nechtěl Bernarda a akce trvala od pátku do neděle a vstup zdarma.

  1. Pokud trochu sledujete situaci kolem pivovaru Bernard a původních Pivních slavností, tak byste měl vědět, že se konaly v době, kdy byl pivovar Bernard členem a předsedou Svazu malých nezávislých pivovarů. Jakmile do firmy vstoupil belgický vlastník 50%akcií, nemohl již být Bernard členem onoho Svazu.
   Tudíž padly i Pivní slavnosti ve formátu jak začínaly.

   1. Každý má možnost tu uspořádat pivní slavnosti ( tak jako tenkrát) Snad není problem si pronajmout náměstí, oslovit pivovary, dát dohromady program, pronajmout si podium, sehnat pár stánků, záchody, ochrannou službu atd.

    1. Jenže ne každému přiklepne zastupitelstvo spoluúčast města v hodnotě půl mega…. takže si zaplatíte pronájem náměstí – Bernard nemusí, zaplatíte úklid náměstí – Bernard nemusí, atd, atd….. z toho je vidět, že uspořádat původní pivní slavnosti je pro jiný subjekt dost obtížné víme…..

     1. otazka take je by vubec mely takoveto „pivni“ slavnosti v HU smysl. proc to vlastne tomu bernardovi spis neprat, stejne si myslim ze na tom nijak nevydela

     2. No přeci proto, že někomu něco nepřát je základní vlastností nás Čechů:-)

     3. Nikdo nic Bernardovi nezávidí, ale pokud to chce dělat, nesmí koukat na náklady. Dvoudenní festival žádný jiný pivovar nedělá než on. Takže pochopitelně zvát interprety jako Gott a podobní jde do peněz

     4. Sedět na výboře tak budu dělat festival taky. Podívejte se do okolí Pelhřimov, Brod a Chotěboř vstup 150 korun a pěkný program.

     5. To je jako kafemlejnek… Kecy nemaj’ cenu – Sedněte si na výbor a udělejte to za 150. Nebo seďte doma a nerýpejte do těch, co něco dělají.

     6. Ano z tech debilnich kecu zavist primo tece. Sam nejsem niceho
      ani na mile podobnyho schopnej udelat, tak budu blit porad dokola jedy.
      Odporny, ubohy.

     7. To je demokracie a být sprostý je hanebnost. Prostě lidi v Humpolci to stojí peníze a šašek se jen směje. Pro město neudělá vůbec nic. Podívejte se do jiných měst a pak můžete mluvit sprostě.

     8. Každý občan města od mimin až po seniory sponzoruje Bernardfest prostřednictvím městského rozpočtu cca 50 korunami každý rok ať se mu to líbí nebo nelíbí. No a ve výsledku je 90 % návštěvníků odjinud. Dává vám to smysl….?

     9. Mně to tedy smysl dává – minimálně v tom, že ti „návštěvníci odjinud“ musí taky něco jíst, někde spát, tzn. je to příležitost i pro další obchodníky ve městě. Je to málo?

     10. Ale humpolečtí občané, kteří si včas zakoupí vstupenky, mají stejnou možnost se zúčastnit.

     11. Bohužel, ti odjinud si vše koupí u obchodníků, kteří jsou též odjinud a platí nájem pivovaru a daně též odvádí jinde. takže kromě Kotyzy nikdo jiný na tomto festu v Humpolci nevydělá…….a do města to žádné další peníze nepřinese……

     12. To zavání dobrým přehledem – můžete to položit fakty? Kde jste přišel/a na to, že nakupují jen u obchodníků, kteří jsou odjinud a jediný, kdo vydělá, je Kotyza? To by mě moc zajímalo. Mimochodem, kde celý rok nakupujete Vy? U obchodníků „odsud“, nebo u těch „odjinud“? Předpokládám, že na to máte taky přesnou statistiku.

     13. Nejsem autorem příspěvku,na který reagujete.
      Ale přesto…příležitost pro místní obchodníky to určitě je.Můžete prosím jen naznačit,pro které ?
      Pár se jich určitě najde.Děkuji

     14. To si asi nerozumíme. Já mluvím o příležitostech. Ty má, myslím, skoro každý obchodník, který nabízí sortiment, který by mohl účastník festu potřebovat, nebo třeba jen chtít. Využití příležitosti je jiná otázka.
      Argumentace, na kterou jsem tu reagoval, byla postavena na konstatování, že „vydělá jen Kotyza“ a hotovo. Na to jsem reagoval. Nepodsouvejte mi něco jiného.
      Díky, pěkný den.
      LK

     15. Mohl byste sem dát odkazy na festival s pěkným programem za 150,-? Buď neumím hledat a nebo prostě kecáte. Chotěboř má festival zadarmo na úrovni zhruba Majálesu zde, Brod je za 390,- a Poutník fest už ani hledat nebudu, protože si v souvislosti s ním vybavuji pouze agrometaly a revivaly (což mi jako pěkný program nepřijde, ale budiž, někdo nemá nějaké vyšší nároky).

     16. Stručně řečeno, jsou dvě možnosti na výběr. Buď mít program méně zaplněný celebritami, dát třeba možnost regionálním kapelám. Tím by mohly náklady klesnout včetně vstupného nebo to dělat v současném modu, kdy sem jezdí zvučná jména a tak se musí vybrat co nejvíc, to je logické. Je pravdou, jak už tu bylo výše napsáno, že v širokém okolí nenajdeme pivovar, který by dělal dvoudenní program. V tom je Humpolec jistou raritou.
      K diskusi je i místo konání. Dvoudenní akce přímo v srdci města s ohrazením již od čtvrtka je myslím na podobný rozsah trochu malý prostor. To myslím není konstatování proti pořadatelům, ale prostý fakt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Radniční listy

Pá Lis 23 , 2018
Listopad 2018 Čtěte dále:   Kuchařky z Vysočiny o titul BernardChef

You May Like

Témata