Káča z Vyvolených bude účinkovat v regionální televizi

4

V první půli února oživí regionální zpravodajství televize Prima v Pelhřimově Kateřina Langerová. Finalistka reality show VyVolení získala moderátorský post v Minutách regionu poté, co v neděli uspěla v konkurzu. Svoje zpravodajské a řečnické umění bude prezentovat každý páteční podvečer.

Líbezná panenka Kačka se v reality show moc neprojevovala a diváky zaujala pouze svojí hezkou tvářičkou a snad ještě lapidární neznalostí učiva ze základní školy (například, která z českých řek se vlévá do moře, vzorec kyseliny sírové, jména českých a československých prezidentů). Ve značné míře byla diváky označována jako hloupá, naivní a nedovzdělaná. O to více překvapilo, že to má ve své hlavince srovnané daleko lépe než ostatní “ne-vyvolení”. Odmítla agenturu Levity, která zastupuje všechny ostatní účastníky reality show, své ne řekla i společnosti, která je kromě jiného i partnerem HC Sparta Praha, jednoho významného bankovního domu či pražských kasin. Vybrala si manažera, kterého zná, a ten ji už zajistil dobrou práci. Zatímco ostatní “ne-vyvolení” neskrývají svoje rozladění nad tím, že se ve světě showbussinesu nemohou nijak upíchnout, tolik opovrhovaná Kačka se začíná prosazovat.


Již ve vile Vyvolených se Katka netajila svým přáním stát se herečkou. A nyní má na dosah roli princezny v pohádce Zdeňka Trošky. Ten by rád začal točit v létě a hodlá zopakovat úspěch svých kinohitů Princezna ze mlejna a Z pekla štěstí. Pokud Katka Langerová úspěšně projde castingem, může se těšit na jednu z hlavních rolí. Pokud ovšem neprojde, nemusí zoufat. Slíbeno má, že si ve filmu zahraje tak jako tak – pouze nějakou menší roličku. Ale jedno je již jisté. Tuto neděli si na základě úspěšně zvládnutého konkurzu zajistila účast v naší regionální televizi. Doufám, že se jí bude dařit, a že svým vystupováním změní negativní pohled na svoji osobu.


Čtěte dále:   Pivní sudy létaly vzduchem. Podívejte se, co se dělo na pouti v Píšti

myska

4 thoughts on “Káča z Vyvolených bude účinkovat v regionální televizi

  1. Nemůžu si pomoct, ale mě ta holka pořád strašně připomíná princeznu z pohádky Tři Veteráni. Jen by jí mohl začít růst ten nos a iluze je dokonalá. :)))

    1. bohužel ta Káča je taková káča, že neumí promluvit. Nevím co v té televizichce dělat. mám dojem, že to bude poslabší….

      1. co je z regionalni TV pryc Blanka Poulova, tak se tam neobjevil nikdo, kdo by umel promluvit. a Kaca mluvit umi, ve VV ji bylo narozdil od mnoha jinych rozumet. Uvidime, ja se tesim.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Ty syčáci zahrají v Karambě

Út Led 17 , 2006
Nezařaditelně stylová brněnská hudební skupina Ty syčáci vtrhne v sobotu 21.1.2006 do humpolecké restaurace Karamba. Na koncertě budou znít nejznámnější písně kapely a nebudou chybět ani výstupy z ekopsychologické opery Lišák je lišák. Čtěte dále:   Stávka učitelů 2023: na Pelhřimovsku se má zapojit většina, školy zatím váhají

You May Like

Témata