Soutěž Májka Pelhřimovska roku 2008

Na Pelhřimovsku vyhlásila místní akční skupina Šipka soutěž Májka Pelhřimovska roku 2008, které se mohou zúčastnit obce mikroregionu, jednotlivci nebo skupiny z mikroregionu Pelhřimov.

Soutěž je vyhlášena ve dvou kategoriích, první je tradiční májka, druhá pak májka třetího tisíciletí aneb co nejoriginálnější, nejšílenější či nejneobvyklejší.


Zájemci musí do 21. května zaslat fotografii své májky na info@massipka.cz. Fotografie budou zveřejněny na webových stránkách MAS Šipka, na stránkách Sdružení mikroregionu Pelhřimov a zároveň bude probíhat hlasování veřejnosti, a to až do 20. června. Vítěz každé kategorie na základě hlasování veřejnosti získá putovní cenu a dar. Pracovní skupina MAS Šipka udělí dvě zvláštní ceny podle kategorií.


Svou májku můžete přihlašovat na: info@massipka.cz


Uveďte: do předmětu – PEmájka 2008, do textu – obec, místo, č. 1 nebo 2 podle zvolené kategorie, kontaktní osobu, e-mail, telefon.
Bližší informace získáte na tel. +420 602 174 876.


Čtěte dále:   Je to 133 let od vyznačení první turistické trasy. Aktivity nám ztížil kůrovec a covid, říká předseda KČT na Vysočině Jaroslav Šlechta

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pozor při nákupech!

St Dub 16 , 2008
Neopatrnost se nevyplatila 46-leté ženě v Humpolci Čtěte dále:   Francouzština s rodilou mluvčí. Studenty na šest středních školách Vysočiny bude učit Kelly Priour

You May Like

Témata