Ty syčáci zahrají v Karambě

4

Nezařaditelně stylová brněnská hudební skupina Ty syčáci vtrhne v sobotu 21.1.2006 do humpolecké restaurace Karamba. Na koncertě budou znít nejznámnější písně kapely a nebudou chybět ani výstupy z ekopsychologické opery Lišák je lišák.

Zakladatelem brněnské kapely Ty Syčáci je Petr Váša, výjimečný zpěvák, textař, performer a experimentátor, jediný český muzikant schopný hrát doslova celým tělem. Jeho spoluhráči jsou baskytarista Tomáš Fröhlich a kytarista Petr Zavadil. Kapela plní české kluby už pátým rokem. Nad hudebním zařazením Těch Syčáků si lámala hlavu řada kritiků: jejich styl se jakémukoli škatulkování vzpírá. Rámcově se dá říci, že zahrnuje prvky rocku, jazzu, moravského folklóru a world music. Možná právě díky této nezařaditelnosti představuje publikum Syčáků doslova průřez mezi generacemi – od středoškoláků po zasloužilé milovníky klasického kytarového rocku. Základem obsazení Těch Syčáků je kytara, baskytara a zpěvy, doplněné pekrusemi, ale i balalajkou, desetistrunným stickem a minidiskem.


Hudební ukázku si můžete pustit tady: http://www.tysycaci.cz/

close window | zavřít okno

Čtěte dále:   „Hommage à Santini“ 2023

myska

4 thoughts on “Ty syčáci zahrají v Karambě

  1. Díky Karmabě za výběr kapel a snahu něco v Humpolci dělat pro lidi, kterým chyběla živá muzika a klubová scéna. Po Zanzibaru konečně zase podnik, kde se dá dobře zapařit při dobrý music.

      1. Tak sorry, na ni jsem zapomnel. Bylo to ale hodne kratky, i kdyz kapely nebyly vubec spatny. Zacatky Fabriky dobry, ale potom to slo od 10->5, tak snad do tretice vseho dobryho …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Lednové radniční listy

St Led 18 , 2006
Občasník, který vydává Městský úřad v Humpolci a je zdarma distribuován v tištěné, papírové formě do každé rodiny si můžete zde přečíst v elektronické podobě. Dnes si můžete stáhnout lednové číslo roku 2006 přímo na našich stránkách. Čtěte dále:   Jiřický guláš

You May Like

Témata