Daniel Hůlka a smyčcové trio Eterea

Pátek 27.01.2023 19:30

Místo konání: Humpolec, Divadelní scéna kina

Zveme Vás v pátek 27. ledna na vystoupení Daniela Hůlky a smyčcového tria Eterea.

Operního a muzikálového zpěváka a herce Daniela Hůlku nemusíme představovat.
Trio Eterea je však uskupení relativně nové.
Na co se můžete těšit? Zahraje vám hudební díla různých žánrů od Antonia Vivaldiho po Billie Eilish v neotřelých aranžích. Členkami uskupení jsou zkušené hudebnice Barbora Vychodilová, Viktoria Englberth a Veronika Linhartová.

Eterea: Tři rozdílné ženy, kterým to perfektně ladí! Přesvědčit se můžete níže ve videoukázce.

OHEŇ představuje temperament, ZEMĚ sehranost, VODA plynulost a VZDUCH lehkost. „Eterea“ je italský výraz pro éterický nebo éter – jako pátý element sjednocuje a obsahuje rozdílné živly. Proto členky elektronického smyčcového tria zvolily právě tento název. Jsou každá jiná, mají různý přístup k hudbě, ale všechny jsou skvělé muzikantky, vzájemně si rozumí, doplňují se a tvoří perfektní celek.

  • BARBORA VYCHODILOVÁ: Vystudovala hru na violoncello na konzervatoři v Pardubicích, dále pokračovala na Ježkovu konzervatoř. Je členkou Filharmonie Hradec Králové. Doprovázela Michaela Bublého, Josého Carerase, Janka Ledeckého, Daniela Hůlku, Tatabojs, kapelu Krayson a další.
  • VIKTORIA ENGLBERTH: Vystudovala hru na housle na Pražské konzervatoři, pokračovala na HAMU. Byla součástí koncertu Leoše Mareše v O2 aréně, doprovázela na pódiích Andreu Bocelliho, Plácida Dominga, Uli Rotha ze skupiny Scorpions, Daru Rolins, Davida Kollera…
  • VERONIKA LINHARTOVÁ: Vystudovala hru na housle na Pražské konzervatoři. Dlouhá léta se realizovala v postfolkovém duu 27. Podílí se i na řadě nahrávek: Aidkid, Petr Nikl, Zvíře jménem podzim, hudba k představením Cirku La Putyka, uskupení 5 Out Loud.

Cena 400 Kč
Předprodej vstupenek v infocentru nebo online

REZERVACE ZDE

zdroj: www.infohumpolec.cz

Čtěte dále:   Mluvka a Trouba: Jaroslav Dušek a Ondřej Smeykal

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zabijačkové hody - Konzoom

Čt Led 26 , 2023
Sobota 28.01.2023 12:00 Čtěte dále:   Mikulášská nadílka

You May Like

Témata