Kam v Humpolci na Silvestra?

12

Pokud ještě nejste rozhodnuti, jakým způsobem se rozloučíte s letošním rokem, nabízíme vám dvě možné alternativy.

Karamba-café-bar vás zve na WILD WEST párty aneb „Do nového roku s kolty proklatě nízko“.


Začátek: 20.00 hod.


Vstupné: 999,- Kč


Po celý večer vám bude k dispozici raut – exotické ovoce, saláty, ryby, suši, teplá uzená kýta, tortily, čokoládová fontána, slané pečivo na stole… NEOMEZENÁ KONZUMACE ALKOHOLICKÝCH NÁPOJů.


 


Pošlete s námi rok 2008 do věčných lovišť a užijte si večer ve společnosti drsných kovbojů, půvabných arizonských pěnic, líných mexikánců, lstivých rudochů a proradných desperátů. Opusťte nehostinou prérii, zanechte rýžování zlata a přijďte k nám svlažit hrdlo ohnivou vodou a zakousnout texaskou pečínku. Rychlou ruku mít nemusíte, po celý večer vám bude k dispozici raut – exotické ovoce, saláty, ryby, suši, teplá uzená kýta, tortily, čokoládová fontána…….slané pečivo na stole a k tomu neomezená konzumace alkoholických i nealkoholických nápojů včetně míchaných koktejlů a láhev sektu pro každého. Na hlavu nejlepšího kostýmu je vypsána odměna. Kdo přijde v civilu, bude polit dehtem a vyválen v peří. Koně a zbraně zanechte u vchodu!!


 


Silvestr 2008 v restauraci Papa´s garden


Začátek: 19:00 hod.


Vstupné: 490,- Kč


 


Pro hosty bude připraveno:


– malé pohoštění na stole (oříšky, brambůrky)


– víno (2dcl červeného nebo bílého)


– večeře (barevný špíz, hranolky, obloha)


– půlnoční přípitek (2 dcl sektu)


– hudba (diskotéka napříč generacemi)


– slosovatelné místenky:


1.cena – večeře pro 2 osoby v hodnotě 600 Kč


2.cena – láhev vína dle vlastního výběru z vinného lístku Vinné sklepy Kobylí


3.cena – láhev Bohemia sektu


 


(Ostatní restaurace v Humpolci zatím nemají na svých internetových stránkách aktuální silvestrovské pozvánky. Pokud máte povědomost o dalších akcích, podělte se o informace s ostatními čtenáři v komentářích pod článkem.)

Čtěte dále:   Humpolecké Velikonoce 2024

myska

12 thoughts on “Kam v Humpolci na Silvestra?

   1. Já myslím že na Humpolec to drahé není, tady je totiž předražené skoro všechno :-)))Ale co naděláme to je Humpolec 🙂

    1. Neřekl bych, že mám dost peněz o tom to není.. Prostě si zaplatíte jídlo a pití na celý večer.I kdybych si měl dělat silvestr doma trošku svátečněji s dobrým pitím a jídlem myslím, že levněji bych to nepořídil…Ostatně máte tam i levnější alternativu v Papa´s za 500Kč (špíz a 2x 2dcl vína,sektu) 🙂

     1. Otázkou je, zda v Karambě budou stoly doplňovány, či až to dojde, je konec. To by to za oněch 999,- Kč asi nestálo. Pro dva lidi je téměř 2000 Kč dost vzsoké částka. Nicméně proti „gustu žádný dišputát“.

     2. No mě zase trápí v poslední době teplo a světlo v v těchto zařízeních,především v Karambě to je hrůza.Zima a tma, že není vidět na jídelníček…. ale to je problém i jinde.Teplo a útulno s dobrým osvětlením je u Kotyzi.to je realita!chápu že je drahá energie a teplo,ale to mě jako zákazníka nezajímá,doma si taky musím topit,to nemluvím o té morně ve Spolkovém domě!!!!

     3. Tak fajn, doma si pořádně rozsviťte, ať dobře vidíte do Pravidel českého pravopisu, abyste příště nepsal/a „u Kotyzy“ s měkkým….:-):-):-) A to se vyplatí!!!:-)

     4. Byl jsem v Karambe pred rokem a jediny problem byla kapacita zaludku :). Jinak si sectete, co je v nabidce zadarmo a zjistite, ze to klidne propijete a projite, jestli vam jde o to, aby jste se na Silvestra „bavil“ scitanim ma dati – dal. Ale at si kazdy dela, co ho bavi, ja uprednostnuji zabavu :).

     5. Že by byla v Karambě zima?? TAk to se mi ještě nestalo spíše naopak 🙂 a to jsem pravidelný návštěvník!

     6. Byla jsem na silvestra v Karambě loni na Havajské párty a hladem jsme s partou během celého večera opravdu netrpěli, nejvíc mě bavila čokoládová fontána s čerstvým ovocem ale i masožravci si přišli na své. Jediný problém celého večera vidím v tom,že si závěr už moc nepamatuju, díky nadměrné konzumaci Mojita :oD Iva Vlásková (Zima mi rozhodně nebyla a to jsem se účastnila v havajském oblečku, rákosové sukni a v bikinách)

     7. Eště aby na Silvestra byla zima,to je snad jasné že o jednom dnu a tak slavnostním se bude topit,tady šlo a všední dny a byla ZIMA a TMA několikrát to je prostě fakt,tak čau a na Silvestra se pěkně zahřejte…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Čtyři důvody, proč v Humpolci končí pohotovost

Čt Lis 27 , 2008
Místostarosta Humpolce Ing.Tomáš Křišťan uvedl hlavní důvody, které vedly ke zrušení víkendové lékařské služby první pomoci. Podle jeho slov byla tou pověstnou poslední kapkou politika ČSSD a její úspěch v krajských volbách. Čtěte dále:   Humpolecké farmářské trhy

You May Like

Témata