Zubařka v Humpolci spouští pro své pacienty registraci. Známe ceník služeb

6

Otevření nové zubařské ordinace v Humpolci se blíží. Stomatoložka Lenka Habichová už spustila své webové stránky. Pacienti se už na nich mohou registrovat. Město upozorňuje, aby se lidé předem seznámili s ceníkem služeb.

Zubní ordinace poprvé otevře v pondělí třetího června. Před tím bylo potřeba ordinaci upravit. Humpolecký místostarosta Martin Hendrych uvedl, že vybavení si lékařka odkoupila na vlastní náklady od předchůdkyně, která v ordinaci působila. „Město lékařku podpořilo nákupem vybraného spotřebního vybavení. Zajistili jsme také běžné opravy, které si prostory vyžadovaly,“ přiblížil chystání ordinace.

Spolu s registrací zveřejnila zubařka také ceník služeb. Vstupní prohlídka vyjde například na sedm set korun. Celokeramická korunka naopak stojí osm tisíc pět set korun. Za primární endodontické ošetření zubu člověk zaplatí dva tisíce korun. Jiné služby naopak hradí pojišťovna.

Ceník

Vstupní prohlídka: 700

Preventivní prohlídka: hradí ZP

RTG intraorální: hradí ZP

RTG panoramatický: hradí ZP

Anestezie lokální: hradí ZP

Fotokompozitní výplň: 1.800 – 3.800

Skloionomerní výplň: 1.700 – 3.300

Skloinomerní výplň u dětí (dočasný chrup): hradí ZP

Amalgámová výplň: hradí ZP

Primární endodontické ošetření zubu: od 2.000

Endodontické ošetření zubu (1-2 kořenové kanálky): od 3.500

Endodontické ošetření zubu (3-4 kořenové kanálky): od 5.500

Reendodontické ošetření zubu (1-2 kořenové kanálky): od 4.500

Reendodontické ošetření zubu (3-4 kořenové kanálky): od 6.500

FRC čep a dostavba zubu: od 3.500

Celokeramická korunka: 8.500

Zirkonová korunka: 8.000

Celková zubní náhrada: hradí ZP

Částečná zubní náhrada základní: hradí ZP

Částečná zubní náhrada skeletová: od 4.500

Domácí bělení – Opalescence: 5.000

Domácí bělení – Pure Whitening: 5.500

Kombinované bělení – Pure Whitening: 7.500

Čtěte dále:   POSLEDNÍ KONTROLNÍ DEN

Axl

6 thoughts on “Zubařka v Humpolci spouští pro své pacienty registraci. Známe ceník služeb

  1. Takovéjhle zubař je naprd, neměl volné místo a s
    šaskarna s registraci způsobila mnoha lidem oči pro pláč. 2 dny hlídat kdy cosi blikne na internetu je opravdu výsměch lidem. Měli rovnou napsat, že nikoho nebere a nedávat naději jakousi registraci na internetu 🥴

    1. Já kliknul odpoledne na web zubařky a formulář se mi objevil a šel vyplnit. Bohudík zubaře nepotřebuji tak jsem neodesílal. 🙂 Za pul hodiny už tam žádný formulář nebyl.

    2. Přesně řečeno. Je to šaškárna. Spousta humbuku, jak se město přičinilo o zubaře a ve finále výsměch že se lze zaregistrovat. A kdy jako?!! Když otevrela stránky, tak se humpoláci dozvěděli, že UŽ má plno. A kdy se teda ti pacienti zaregistrovaly? Jeli za ní do Prahy?

    1. A co je nám platný zubař ktery sice údajně spolupracuje s pojišťovnou, ÁLE nic z ní nepouzívá, žádné výhody. Vše si nechá tvrdě zacálovat. A málokdo dnes v té drahotě má na plombu od 4 do 8tisíc. Takže tramtaradá nazdárek pacienti.

  2. A co je nám platný zubař ktery sice údajně spolupracuje s pojišťovnou, ÁLE nic z ní nepouzívá, žádné výhody. Vše si nechá tvrdě zacálovat. A málokdo dnes v té drahotě má na plombu od 4 do 8tisíc. Takže tramtaradá nazdárek pacienti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Rekonstrukce ulice Hradská

St Kvě 29 , 2024
Informujeme, že od pondělí 3. června začne rekonstrukce ulice Hradská, která potrvá do 31. října. Pro dopravu bude uzavřen úsek od křižovatky u autosalonu Peugeot po ZŠ Hradská. Čtěte dále:   Předplatné čtvrtletníku Zálesí
Seznam dopravních omezení: Víme, kudy na Pelhřimovsku neprojedete

You May Like

Témata